Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имам една мечта

Публикувано от OwnerBG 
Re: Имам една мечта
11-02-2009 - 21:25:13
В другата тема за прогнози за дъното - оферта в имоти.нет номер 1339810 актуална 09-02-2009 г. оферта за 390 Е. *book*
Re: Имам една мечта
11-02-2009 - 21:25:22
Актуалност: 09-02-2009
Номер в imoti.net: 1339810 За контакти

БЕЗ КОМИСИОННА! Луксозни апартаменти в кк Слънчев бряг - разнообразие от студия, едностани и двустайни. До ключ! 390 евро/кв.м. На своите обитатели комплекса ще предлага: 5 открити басейна, 2 тенис корта, Футболно и баскетболно игрище, Детски площадки, търговски център, фитнес и Спа център, Медицински център , Ресторант с тераса, Кафе, Пиано - бар, Супермаркет, Различни магазини, Козметично студио, Рецепция , Ограничен достъп за външни хора, Видеонаблюдение , Жива охрана
Re: Имам една мечта
11-02-2009 - 21:27:00
Re: Имам една мечта
11-02-2009 - 21:33:54
avatar
filmatoplo Написал:
-------------------------------------------------------
> Сделките се сключват при нотариуса по данъчна
> оценка , а парите за комисионата 3% на ръка без
> расписка от брокерската фирма.


Може.Къде да дойда за парите. *drunk* *drunk* *drunk*
Re: Имам една мечта
11-02-2009 - 21:50:48
Навремето като ученици имахме стажове разни и понеже учехме администрация,стажът ни беше в съда.Редовно висяхме по заседания.Та от това време съм виждал доста дела,в които избумкали с всичките си спестявания хора съдят някой строител.При това са избумкали не само своите,но ти тия на роднините до девето коляно-кой колкото могъл да им даде.
Това са строежи,започнати 93-95-та.Кой зарязан на първа плоча,кой на дупка,кой дори и дупка няма.А една женица ревеше,че чула по телевизията Желев да казва,че щом има строителство,значи нещата са ОК,понеже в икономиката първият отрасъл,който се съвзема след криза-това е строителството....и си беше купила нещо "на зелено"...което разбира се,никога не е било построено.

Тези неща вече сме ги гледали и ако трябват някакви промени в законите,то е да се забранят тези продажби "на зелено",понеже рискът с тях е огромен.
Re: Имам една мечта
11-02-2009 - 22:14:07
Ako беше в по нормално време (сега 22.10) щях да звънна ...нищо утре
само да не стане (на зелено ) или цени от 390
ако е завършен и е това което пише - защо не
Re: Имам една мечта
11-02-2009 - 22:29:15
avatar
dival Написал:
-------------------------------------------------------
> Ako беше в по нормално време (сега 22.10) щях да
> звънна ...нищо утре
> само да не стане (на зелено ) или цени от 390
> ако е завършен и е това което пише - защо не

Не виждам как ще е завършено, с разрешение за ползване. Провери всичко и пиши..... smiling smiley
Re: Имам една мечта
11-02-2009 - 22:40:02

granit написал:

>...390 евро/кв.м, луксозен комплекс, басейни, жива охрана, ограничен достъп<

Е те това е златния шанс да си купите апартамент и да си плащате наем когато спите в него-във вашия собствен дом.... и то доста сериозен наем, около 400евро на година за поддръжка. В нарко бизнеса му казват зарибяване. Нема мърдане,всичко е фиксирано в договора.
Аййде честито на новодомците в луксозния , а по глупавите ще се мъчат в нелуксозен безлатно...
Re: Имам една мечта
11-02-2009 - 22:51:48
Тва е обекта мове да се пазарите,може бартери за ц-класи или кво да е такова е положението от лятото,който е в час знае за какво говоря.
Re: Имам една мечта
11-02-2009 - 22:55:37

Да се надяваме че основните акционери са мутри и депутати......
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход