Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имам една мечта

Публикувано от OwnerBG 
Re: Имам една мечта
28-01-2009 - 19:07:08
Значи собственика го продава за 49900 ,брокерска фирма Велиско.бг го продава за 90000,другата фирма с тоя телефон 02/8519125(26) за 59000.
Е--ло им М----а на скапаните фирми за недвижими имоти.
Re: Имам една мечта
28-01-2009 - 19:17:09

Гореописаният начин на продажба съм го описал преди 2 години в мой пост. Общо взето нищо ново под слънцето. Плоски бугаристански номера. Дори и в Турция, една 100% азиатска страна , хората са по-почтени. След това определение очаквам една овца да проблее патриотично във форума и с родолюбив тон да започне заклинания какви простаци се намират да не уважават всичко българско и родно, ако ще да е и оферта от която човек добива усещането че е отишъл на нудистки плаж в компания на анадолци...
С две думи, пърделниците , които са решили да станат богати с един подпокривен гълъбарник , обсъждат на семеен съвет колко да му искат. След първия обадил се вдигат цената с 5000 евро, а на него му благодарят за обаждането.. След вторият още 5000 евро , ит.н.т докато спрат обажданията. След това започват да свалят по 100 евро на седмица и хлъзгат гълъбарника на първото изчуруликало по телефона канарче.....
Това е то БГ.
За сведение на овцата , която ще проблее след този пост: мой познат си купи апартамент в центъра на Будапеща 65 кв.м.(чисто) , в сграда архитектурен паметник-там 90 % са такива - за 72 000 евро след първият оглед. Ни помен от желание за пазар и от двете страни. Това е то, което все още ме крепи да пиша и чета глупости във форума: от време на време и аз да подскажа с нещо къде е света и къде сме ние и защо света е там , а ние тук.....



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-01-28 19:21 от Спиридон Тепавичаров.
Re: Имам една мечта
28-01-2009 - 19:26:18
М---те им на мангалски,арабски,азербаджански..... бизнесмени ........
Re: Имам една мечта
28-01-2009 - 19:27:43
Махам се от форума за цените на имотите
Re: Имам една мечта
28-01-2009 - 19:45:50
avatar
Драги ми Спиридоне, идиотското поведение на част от продавачите не е от значение за нивото на пазара.Всеки си жъне това което си е посял.
Ти кажи за мечтата ми.Ще яде ли Асан баница или
Re: Имам една мечта
28-01-2009 - 20:00:43
avatar
Глупаците свършиха, кутийките ви стоят празни и ще паднат сами, след някоя друга година, докато чакате купувачите. Хъ-хъ-хъ-хъ-хъ :] :]
Re: Имам една мечта
28-01-2009 - 20:08:06
avatar
gekko Написал:
-------------------------------------------------------
> Глупаците свършиха, кутийките ви стоят празни и ще
> паднат сами, след някоя друга година, докато
> чакате купувачите. Хъ-хъ-хъ-хъ-хъ


А това идиотско поведение може да промени единствено нивото на водата в тоалетната чиния. :]
Прогностик, крашолог и експерт по цени и психология. :]
Re: Имам една мечта
28-01-2009 - 20:09:10


Драги ми Owneberg,
така , както си описал мечтата си , на цените на Асен и Куку нямаш шанс в този живот. Доказателство е човекът , който направи популярен този рефрен: " Имам една мечта..." Имам впредвид Мартин Лутър Кинг, а не " Имам аз една мечта-конче на колела" или нещо от този род на баба Хризантема .
Та мечтата на Мартин Лутър се сбъдна дори с бонус , черен президент на САЩ, но 40 години след смъртта му.
Цени в София под 600 евро в добри централни райони в този живот няма да има. Цени над 700 евро са лудост, освен ако нямаш цех за синтетична дрога. Аз от доста време обмислям да се изнеса към Вакарел в малка къщичка. Моята мечта за разлика от твоята е осъществима и в този живот. Но за младо семейство не става. Детски градини, училища, езикови курсове, балетни школи. За застаряващ сейрджия обаче, без кой знае какви финансови проблеми трудно може да се измисли нещо по-добро. С кола се стига за 15 мин до Плиска без да нарушаваш правилата . Спирам , защото може да ме припознаят като брокер, рекламиращ Вакарел, или още по-лошо-да ми повярват и да се юрнат натам, вдигайки цените...
Re: Имам една мечта
28-01-2009 - 20:10:32
avatar
OwnerBG, себе си ли имаш предвид?
Re: Имам една мечта
28-01-2009 - 20:16:23
Спиридоне , траи си бе човек и аз се каних да ходя натам ...сега краи вече , след твоето изказване цените са непосилни :] *beer*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход