Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ЧСИ разпродава цяла сграда в Бъкстон.

Публикувано от kopan 
ЧСИ разпродава цяла сграда в Бъкстон.
18-09-2009 - 11:19:17
Не съм сигурен дали е цялата или почти цялта сграда, но ето и какво пише:

Обявление за публична продан по дело № 20098380403133 (14.09 - 14.10.2009) В ОБЯВЛЕНИЕТО ЩЕ НАМЕРИТЕ 9 АПАРТАМЕНТА, 9 ГАРАЖА, 2 ОФИСА И 1 АТЕЛИЕ АДРЕС: УЛ. ПИРИН 28
ето и снимките:
[www.milenbazinski.com]

ето и текста:
[www.milenbazinski.com]
ето и адреса на ЧСИ Милен Бъзински
[www.milenbazinski.com]
Приблизителен пример - апартамент от 55кв.м е около 35 хил. лева. Около 320евро за кв.м. Има необходимост от довършителни работи.
Re: ЧСИ разпродава цяла сграда в Бъкстон.
18-09-2009 - 12:29:01
И аз продавам на груб строеж за толкова, ама няма кой да купи.

Абе глупчо, кой ще даде толкова за груб строеж? Ако е частно лице не може посмъртно да се организира с останалите и да изкарат акт16, ако е фирма ще си го построи за 100Е/м2 и още 30% от 250Е/м2 за ШЗ за обезщетението или ще му се върже на 175, двойно по-ниско.
Re: ЧСИ разпродава цяла сграда в Бъкстон.
18-09-2009 - 12:34:55
Аз предпочитам готово на гр. София, ул. „Оборище” № 82-84, втори етаж, 126.40 кв. м., мазе 2.08 кв.м., 3.409% ид.части
за 106 000 евро [www.milenbazinski.com] smiling smiley
Re: ЧСИ разпродава цяла сграда в Бъкстон.
18-09-2009 - 16:29:47
Другарю Иванов, Вие изобщо видяхте ли снимките? Правите ли разлика между груб строеж и липса на изолация?


че даже и част от ел инсталцията има:


Разбира се, аз не вярвам някой разумен човек да исак да наднича при съседите си.
Re: ЧСИ разпродава цяла сграда в Бъкстон.
18-09-2009 - 18:35:11
avatar
kopan Написал:
-------------------------------------------------------
> Другарю Иванов, Вие изобщо видяхте ли снимките?
> Правите ли разлика между груб строеж и липса на
> изолация?
>
>
> че даже и част от ел инсталцията има:

А ти видя ли какво пише за степен на завършеност? ГРУБ СТРОЕЖ пише. Виж първо какво значи това и колко остава още, за да се издаде заветния А16.
Re: ЧСИ разпродава цяла сграда в Бъкстон.
18-09-2009 - 19:03:08
За да се коментира изгодна или не е проданта трябват още данни.
Като ги гледам имотите на куп ми се върти че инвеститора го е закършил.
Изниква ми също въпроса купувам ама кой ще довършва....., кога ще се довърши....., дали ще се довърши въобще .....
Иначе така поставено 320Е/кв.м. звучи супер ама....
Re: ЧСИ разпродава цяла сграда в Бъкстон.
18-09-2009 - 19:44:46
Навремето имаше едни ЖСК -та.
Някои от тях още нямат разрешение за ползване.
А бяха уж готови...

Валсодарчо, провери първо що е то разрешение за ползване, кога се издава и какво е необходимо да се е случило, за да се издаде разрешение.

Тогава можем да обсъдим що е то груб строеж или пък липса на изолация...и пътят от грубия строеж до разрешението за ползване.
Re: ЧСИ разпродава цяла сграда в Бъкстон.
18-09-2009 - 20:43:27
ЖСК-та и в момента си има,правят си хората и строят.
Re: ЧСИ разпродава цяла сграда в Бъкстон.
18-09-2009 - 20:50:24
Подсещаш ме!
Всеки, на коййто му се струва, че строителите печелят неоправдано много може да си спретне едно ЖСК и да се сдобие с евтин имот.

Само че, в момента се нарича групов строеж, и е доста по-различно, след отмяната на ЗТСУ. smiling smiley
Re: ЧСИ разпродава цяла сграда в Бъкстон.
18-09-2009 - 21:18:34
avatar
Ей, голям страх го е гонел Оптимистко от мене - взе да ми вижда реплики даже и там, където още не съм репликрал?!

Споко бре човек, не съм толкова страшен!

Това, което си иде зад мене е по-страшното, но няма да те плаша - сам ще можеш да го видиш и да се убедиш. :}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход