Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Намаляват "намаленията на имотите" ,МАЙ ще им УВЕЛИЧАВАТ ЦЕНИТЕ !!!

Публикувано от вазовия мунчо 
Re: Намаляват "намаленията на имотите" ,МАЙ ще им УВЕЛИЧАВАТ ЦЕНИТЕ !!!
09-01-2009 - 22:55:49
Няма как да стане увеличението на цените или тяхното задържане
Просто икономическата обстановка се изостри доста и някои от хората които взеха кредити очакваики европеиски заплати започна да им тежи вноската по 800 лева всеки месец-имам такъв познат които плаща вече 3та или 4 та година =от 6 месеца насам се опита да го продаде за да се издължи на банката защото разбра че въпреки че е управител на автосервиз + автосалон за нови автомобили , собственикът му е заявил че дума не може да става повишение на заплатата...
а помня с каква еуфория си купуваше (тогава модерното итонгово)
Такива примери не са един или два .....
Един друг познат имам които с наи големия си акъл изтегли сега лятото 26 к лева
познаите изхарчил ги е до стотинка за козметичен ремот, плазми,кожени кресла, лап топи , позлатени кранове в банята - нищо че жена му е шивачка ...а тои се разписва на не повече от 700 .....
Парите се оскъпиха....вече има селски къщи по 5к евро обаче никои не ги гледа ....а бяха цифра до преди една година
сега ако бутнат и правителството -народа съвсем ще забрави за имотите
Re: Намаляват "намаленията на имотите" ,МАЙ ще им УВЕЛИЧАВАТ ЦЕНИТЕ !!!
09-01-2009 - 23:31:48
avatar
dival Написал:
-------------------------------------------------------
> За предходни години съм съгласен Ками , но тази ще
> е различна....

> Дано ти и останалите от форума имат успешна година


Не казвам, че няма да е различна. Но е глупаво да се фантазира прекомерно, само и само да се правим на специалисти. Натрупването е тройно- световната криза, януарската , газовата. Та, напролет можем да очакваме някакво "подухване", посочващо какво да очакваме.
За брокерите едва ли годината ще е особено успешна, но ние сме гъвкави- нали започнахме и развихме тази професия, която не съществуваше в страната. Та, всеки от нас има спасителен план. Нали не мислиш, че бидейки толкова години на пазара, не съм изчислила приблизително времето на кризата? Вярно, сбърках с една година- бях я определила за 2007г.
Помниш ли, че ти обещах покана за почивка в Балкана- на теб и фамилията? :ami:
Re: Намаляват "намаленията на имотите" ,МАЙ ще им УВЕЛИЧАВАТ ЦЕНИТЕ !!!
09-01-2009 - 23:49:39
Еиии маитап няма -няколко семества изкарахме на Еленския балкан такаква почивка , че сега ще се събираме утре да си разменяме снимки
Наи хубавото беше че телефоните имаха обхват само на определени места
Сега да ти кажа какво чувам за имотите-Провинцията направо я отпиши
за София нямам какво да кажа -ще се движи криво ляво , но на по ниски нива и народа ще е предпазлив -първо за акт 16 ще пита
Аз миналата година предвидих скок в цената на земята и рентите , тази година сега ще има застои, февруари спад а след това +20% от сегашните нива....
За мен поне наи подходящото време за покупка на земя е някъде януари-февруари и после чак отпускарския август
Колкото до твоите прогнози относно срока на кризата- надявам се че ще познаеш и вярвам че имаш наработено- една позната така казва...криза не криза аз имам наработено и три години мога да държа офиса не ми дреме
Пак са изкуственни нещата - като влезе еврото тез цени сега ще ги гледаме през крив макарон , но до тогава ......
пс. Ние ще идваме на балкан , вие на море winking smiley
Re: Намаляват "намаленията на имотите" ,МАЙ ще им УВЕЛИЧАВАТ ЦЕНИТЕ !!!
10-01-2009 - 03:04:35
Re: Намаляват "намаленията на имотите" ,МАЙ ще им УВЕЛИЧАВАТ ЦЕНИТЕ !!!
10-01-2009 - 04:56:41
камелия: "Та, напролет можем да очакваме някакво "подухване", посочващо какво да очакваме." *xxx*
камеля, то "подухването" беше началото на миналата година, втората половина "вееше" яко, а сега имаме буря. Трябва да си много "на завет" за да не си го разбрала още. То и за премиерът ни нещата са розови , ама е обяснимо - хем е "на завет", хем не е в негов интерес да алармира когато "завее" .

dival, как си представяш цените на жилищата да падат , а на парцелите да се вдигат!? Като гледам предлагането не е по-малко, нито търсенето повече.
Ако визираш собствените си имоти... за тях не знам, може да са уникални и специфични :ami: *pardon*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход