Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цените у нас остават стабилни

Публикувано от patriot 
Re: Цените у нас остават стабилни
12-12-2008 - 17:44:52
те и роувър на времето щяха да правят завод във Варна.
някой да се сеща какво стана?

хубаво е да има такива новини, проблема е че това са само проекти, реализация на такива почти няма.

а иначе имотчета в Бг за по 3000 долара ще има съвсем скоро. проблемът е и че на тези цени няма да има кой да купува.

Асен тука добре ви обясни за гоуст тауновете, това го има и в германия/бившото ГДР, половината градчета и 90 процента от селата в Бг са в същото положение.
За какво ти е дори и къща за 1000 долара в едно запустяло село? нали напролет ще останат само основите? родителите ан жена ми са от провинзията, имат парзел с вила, от вилата на съседите им останаха само основите. първо изчезнаха покрива, вратите и прозорците, после и тухлите.

какво ще я правиш такава къща, ще живееш на село ли или ще я даваш под наем?
Re: Цените у нас остават стабилни
12-12-2008 - 18:31:58
Юруш към ловеч тогава да изкупиме всичко :] и на Томба като му платиха да дойде в Банско да направи реклама и какво набутаха балъците и унищожиха селото с хубавите (евтини) механи сега и да ми плащат няма да отида smiling smiley
Re: Цените у нас остават стабилни
12-12-2008 - 18:33:10
avatar
kuku987, това е асет който ти носи само разходи и никакви приходи, единствено може да се разчита на повишаване на цената и препродажба, но това за съжлаение няма да се случи. От БГ емиграцията ще нараства, което също ще окаже влияние на търсенето на НИ а от там и на цените им.
Re: Цените у нас остават стабилни
12-12-2008 - 18:45:26
avatar
kuku987 Написал:
-------------------------------------------------------

> За какво ти е дори и къща за 1000 долара в едно
> запустяло село? нали напролет ще останат само
> основите? родителите ан жена ми са от провинзията,
> имат парзел с вила, от вилата на съседите им
> останаха само основите. първо изчезнаха покрива,
> вратите и прозорците, после и тухлите.
>
> какво ще я правиш такава къща, ще живееш на село
> ли или ще я даваш под наем?
>


Отговорът е същият, като във всяка една страна- и в тази, в която живееш. Ако не можеш да се грижиш за нещо, не го купуваш. Или го продаваш, докато е годно за продан.
И престани да навираш тия долари, ние работим с евро, колкото и да ти е криво......... :]
Re: Цените у нас остават стабилни
12-12-2008 - 18:48:06
avatar
granit Написал:
-------------------------------------------------------
> Юруш към ловеч тогава да изкупиме всичко и на
> Томба като му платиха да дойде в Банско да направи
> реклама и какво набутаха балъците и унищожиха
> селото с хубавите (евтини) механи сега и да ми
> плащат няма да отида

Гранитчо, за да изкупиш нещо, парички трябва да имаш. Ако са ти малко, отиваш в селския хоремаг. Ако имаш повече- в Банско. Няма кой да ти плати, не се надай......
И в тази връзка- няма как целокупния народ да се препитава с препродажба на имоти.
:]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-12-12 18:53 от камелия.
Re: Цените у нас остават стабилни
12-12-2008 - 19:09:32
Камелийка парички има защото за разлика от теб кеширах на пиковите стойности.А хоремага е при теб у люлин аз там работа нямам :] между другото днес уволних две като тебе вече не са ми нужни *smiley_ahh*
Re: Цените у нас остават стабилни
12-12-2008 - 20:44:28
Съжалявам, за квалификациите малко се по увлякох, но се подразних доста даже се регистрирах от яд. Иначе форума го чета отдавна. Но за да пишеш глупости все пак трябва да си подготвен някой да те "нахрани". Сбогом на всички.
Re: Цените у нас остават стабилни
12-12-2008 - 21:02:46
avatar
granit Написал:
-------------------------------------------------------
> Камелийка парички има защото за разлика от теб
> кеширах на пиковите стойности.А хоремага е при теб
> у люлин аз там работа нямам между другото днес
> уволних две като тебе вече не са ми нужни


Добър опит, Гранитчо, но не мина! Човек с парички не плаче за евтина кръчма. Нито чака някой да му "даде" нещо.Малките нещица издават.........
Re: Цените у нас остават стабилни
12-12-2008 - 21:51:34
avatar
iennin Написал:
-------------------------------------------------------
> Във форума пише някъв тъпанар "OwnerBG". Мен ми
> направиха впетление две негови мнения:
> Първото, че 75% от ипотеките в САЩ били
> отпаднали, по-голяма глупост няма. това може да
> стане ако Русия нападне САЩ и превземе половината
> щати, невъзможно е иначе да са били толкова
> глупави тези банки отпуснали толкова много лоши
> кредити. 75% необлужени ипотеки означава поне 35%
> фалирали банки, за сръвнение в америка има около
> 6000 банки фалиралите не са и 20. Такаче тези 75%
> опаднали ипотеки може да си ги завре в гъза този
> малоумник.
> Второто нещо е използването на словосъчетанието
> "икономически закони", "Икономически закони" не е
> имало, няма няма и да има. Най-лесния начин да
> разберете че събеседника ви не разбира бъкел от
> икономика, е ако той използва това словосъчетание
> "икономически закони". Нещо повече това е сто
> процента, че човека не е чел и десетина книги през
> живота си. В иконимиката има закономерности и
> правила с едно важно оточнение, ЧЕ ТЕ НЕ СА
> ОБЩОВАЛИДНИ, Т.Е. НЕ СА ВИНАГИ ВАЛИДНИ поради
> простия факт, че икономическите субекти са човешки
> същества, а човешкото същество решава как да
> реагира на базата не емоцията, което е дсоста
> непридвидимо нещо. Това не са закони. В форума има
> доста молоумници не вярвайта на всичко което
> четете.

iennin не знам от кога четеш изобщо и колко, но в този форум е добре да правиш разлика между твърдение и цитат.Това за ипотеките е цитат на предишен пост.Чудесно е че това което съм написал те е накарало да се регистрираш и да кажеш мнението си.Дерзай.Ще мине време, ще почнеш и да мислиш.Благодаря ти и за твърдението че съм "някъв тъпанар".Това е единствения начин да се самооцениш като умник.Мен са ме оценили където и който трябва.С удоволствие ще се запозная с твоето мнение и по други защитавани от мен тези.
spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out
Re: Цените у нас остават стабилни
12-12-2008 - 21:52:01
avatar
Умирам за китайски автомобили. Особено, когато на краш-тестовете показват резултати като консервени кутии от "Кока-Кола". Те затова са забранени в ЕС. Ама ние, щото много сме готини, залагаме ПАК на губещата страна, докато съседна Турция направи най-големия завод на Тойота в Европа.
Ровър не желая да ги коментирам. Не мога да възприема автомобил, модел 1982г. за нов при условие, че за същата сума мога да си взема Опел Векра Б, с далеч по-добри характеристики и екстри. И не знам кой точно реши, че в БГ всички са пундьо-андрешковци и ще им купуват олдтаймерите. Това беше един невероятно грешен ход и колкото по-бързо се забрави, толкова по-добре.

Един съвет към Ками - мадам, не стискайте толкова силно зъби. Започват да отделят отрова, а тя не е нужна на никой в момента за противоотрова. Не възприемайте хората за осамовци, преди да се опитате да вникнете в това, на което се опитват вече 10 месеца усърдно да ви научат - визирам Асен и Куку.
Това, че някой може да си позволи псевдолукса на Банско, не значи, че ще отиде да "почива" там. Защото не е глупав. Положението по черноморието е същото.Не искам да споделям в подробности впечатленията си от Гърция и Турция, но на нашето черноморие няма да стъпя вече, а имам имот там, в центъра на един от големите градове.
Защо не съм го дал под наем ли?
Защото мога да си го позволя.

Нищо лично.

Поздрави.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход