Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цените у нас остават стабилни

Публикувано от patriot 
Re: Цените у нас остават стабилни
12-12-2008 - 22:12:11
opel не В а H ......какво не му харесваш на опела, според мен е подценена марка по нищо не отстъпваща на ауди, мерцедес, фолксваген- съобразно с моделите разбира се ....корава машина е !
Re: Цените у нас остават стабилни
12-12-2008 - 22:12:12
avatar
дидо Написал:
-------------------------------------------------------
> Умирам за китайски автомобили. Особено, когато на
> краш-тестовете показват резултати като консервени
> кутии от "Кока-Кола". Те затова са забранени в ЕС.
> Ама ние, щото много сме готини, залагаме ПАК на
> губещата страна,

Дидо, разбирам те, ма какво да направим- нали се учим от новия Голям брат!? А той обожава китайците. Всяка втора стока там е такава. И знаеш ли-според правителствения доклад, през октомври дефицитът на САЩ с Китай е 100 милиона долара в сравнение със септември. Провери в Гугъл- има го черно на бяло......Та, колко ли "консервени кутии" са внесли Хамериканците?

> Един съвет към Ками - мадам, не стискайте толкова
> силно зъби. Започват да отделят отрова, а тя не е
> нужна на никой в момента за противоотрова. Не
> възприемайте хората за осамовци, преди да се
> опитате да вникнете в това, на което се опитват
> вече 10 месеца усърдно да ви научат - визирам Асен
> и Куку.

Не стискам нищо, дидо! Повече от десет месеца чета и Куку, и Асен. За разлика от теб, лесно не хващам вяра на никого- искам доказателства, или поне размишления базирани на реални съпоставки. Когато ми се предлагат само лирични отклонения, не става......

> Това, че някой може да си позволи псевдолукса на
> Банско, не значи, че ще отиде да "почива" там.

Точно така! Но, когато някой не отива там, защото цените вече не са като преди- хорекмагски, стават ясно много неща......


> Защото не е глупав. Положението по черноморието е
> същото.Не искам да споделям в подробности
> впечатленията си от Гърция и Турция, но на нашето
> черноморие няма да стъпя вече, а имам имот там, в
> центъра на един от големите градове.
> Защо не съм го дал под наем ли?
> Защото мога да си го позволя.
>
> Нищо лично.
>
> Поздрави.

Нищо лично, разбира се! Говорим за цени, не за това кой ,какво и защо прави със собствеността си![[/color]img]http://forum.abv.bg/style_emoticons/abvemos/grin.gif[/img]
Re: Цените у нас остават стабилни
12-12-2008 - 23:09:11
avatar
dival Написал:
-------------------------------------------------------
> opel не В а H ......какво не му харесваш на опела,
> според мен е подценена марка по нищо не отстъпваща
> на ауди, мерцедес, фолксваген- съобразно с
> моделите разбира се ....корава машина е !




Как да не харесвам Опел?! Според мен страшно подценена марка заради Вектра А, която ръждясваше за часове, но беше страхотен автомобил по отношение на динамика, ергономия и функционалност. След като спряха Вектра и създадоха Инсигния, Опел изведнъж стана уважавана марка... Но последната Вектра - невероятна е! И колкото по-дърго я подценяват, толкова по-дълго ще се радваме на качество, комфорт на приемливи цени, за разлика от саркофазите на Мерцедес.

Ками, при мен също се наблюдава тенденцията на тоталното недоверие, но точно това ме спаси от ипотечни проблеми...това, както и Асен и Куку.
Нека да обясня. Куку е прав и хаплив, дразнейки се от простотията българска, за това, че сме стадо, с претенции за индивидуалност, но фразата - продадох на толкова, ама комшията продаде по-скъпо заради теракота - кара най-големия селяндур да си мисли, че е вече милионер, след като има насладствени 2-3 имота.
Проблема идва оттам, че след като ги продаде, си купува Мерцедес, плаща щедри бакшиши по чалготеките и си мисли, че е бог. По-късно идва изстрезняването...Познавам лично няколко такива индивида, имащи наглостта да се самоопределят като homo sappiens. Но това е друга бира. Асен е личност, която притежава огромно - на моменти удивляващо - търпение, опитва се да ни обясни нещата такива, каквито са, трудно му се отдава, имайки предвид ширещата се еуфория от факта, че сме в ЕС, че сме недооценени, че тепърва ще покажем на света кои сме.
Това, което не ни е ясно, че сме мижитурки, прекалено самонадеяни, мързеливи и неграмотни, претенциозни и елементарни, хора, които обърнаха гръб на икони като Левски, Ботев, Смирненски и Захари Стоянов.
За нас прошка няма и не трябва да има. Колкото по-бързо станем хора - толкова по-добре ще живеят децата ни.

Дано да съм жив, за да го видя.

П.П. Според вас, ако ни споходи идентична ситуация, като в Гърция - как ще реагира народонаселението на овчедушна, заслепена от НЕВЕРОЯТНИТЕ за света цени на имотите си България?!?!

Re: Цените у нас остават стабилни
12-12-2008 - 23:23:04
а....такаааа - браво за опела ...аз съм с "Н" ....живот и здрае Инсигнията съм я наплюл.... *ok*
Re: Цените у нас остават стабилни
12-12-2008 - 23:43:12
Re: Цените у нас остават стабилни
13-12-2008 - 00:09:18
avatar
дидо Написал:
-------------------------------------------------------

> Ками, при мен също се наблюдава тенденцията на
> тоталното недоверие, но точно това ме спаси от
> ипотечни проблеми...това, както и Асен и Куку.
> Нека да обясня. Куку е прав и хаплив, дразнейки се
> от простотията българска, за това, че сме стадо, с
> претенции за индивидуалност, но фразата - продадох
> на толкова, ама комшията продаде по-скъпо заради
> теракота - кара най-големия селяндур да си мисли,
> че е вече милионер, след като има насладствени 2-3
> имота.

Куку и Асен са същите българи, като нас. Разликата е, че не устискаха да се преборят с тиквата тук, а се изнесоха в страни, в които нещата са наред- постигнати от същите такива тъпанари като нас- дето не бягат някъде наготово, а се трепят на място да го постигнат. И там, където са, ако някой селяндур има и 1 кв. м. наследство, се чувства същия Крез- като тук.

> Проблема идва оттам, че след като ги продаде, си
> купува Мерцедес, плаща щедри бакшиши по
> чалготеките и си мисли, че е бог. По-късно идва
> изстрезняването...Познавам лично няколко такива
> индивида, имащи наглостта да се самоопределят като
> homo sappiens. Но това е друга бира.

А ти какво мислиш, че това е българско явление? Че homo sappiens е различен в различните страни? Я се замисли малко! Мутрата, на запад и на изток, както и простака, са едни и същи!

Асен е
> личност, която притежава огромно - на моменти
> удивляващо - търпение, опитва се да ни обясни
> нещата такива, каквито са, трудно му се отдава,
> имайки предвид ширещата се еуфория от факта, че
> сме в ЕС, че сме недооценени, че тепърва ще
> покажем на света кои сме.

Да, Асен обяснява непрекъснато. Но, дали си прочел собственото му признание, че това което говори, не се опира на никаква информация, а само на собствените му разсъждения ? Това, не те ли кара да включиш в работния процес собствените си сиви клетки? Или ти е по- лесно да ти сдъвкват и да те гушат като пуйка, или патица?

> Това, което не ни е ясно, че сме мижитурки,
> прекалено самонадеяни, мързеливи и неграмотни,
> претенциозни и елементарни, хора, които обърнаха
> гръб на икони като Левски, Ботев, Смирненски и
> Захари Стоянов.
> За нас прошка няма и не трябва да има. Колкото
> по-бързо станем хора - толкова по-добре ще живеят
> децата ни.
>
> Дано да съм жив, за да го видя.

Смешен плач се нарича твоето! Ако ти си мижитурка- отговорността и изборът са твои. Не слагай мен и другите в твойта категория. Аз и другите като мен, не сме загърбили нищо и никого. Ако ти си мързелив, неграмотен, претенциозен и елементарен- проблемът е твой. И от теб зависи, ако имаш нужда, да го поправиш.
За разлика от теб, аз съм учила децата си да бъдат като мен- пълна противоположност на теб!
> П.П. Според вас, ако ни споходи идентична
> ситуация, като в Гърция - как ще реагира
> народонаселението на овчедушна, заслепена от
> НЕВЕРОЯТНИТЕ за света цени на имотите си
> България?!?!
>
>


Re: Цените у нас остават стабилни
13-12-2008 - 00:25:34
avatar
Ех, Ками, Ками...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход