Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Най- "изгодните" оферти

Публикувано от opalaopa 
Re: Най- "изгодните" оферти
11-01-2009 - 22:43:42
avatar
dodo2 Написал:
-------------------------------------------------------
> Англичаните като видят това розово и им омекват
> краката. А като забележат и малкото кенефно
> прозорче до вратата получват оргазъм.


Абе това не е ли електромер до вратичката winking smiley
Re: Най- "изгодните" оферти
11-01-2009 - 22:54:45
avatar
Не знам какво е, ама това колкото е смешно, толкова е и тъжно - представи си продавачът с какви мечти е, как ще го продаде за две седмици и ще си купи мечтаната джипка, плазма и ще отиде на почивка в Кушадасъ, както и потенциалния купувач идиот, който би купил този хибрид между публична тоалетна и селска автомивка за 97000 EUR...
Re: Най- "изгодните" оферти
11-01-2009 - 23:51:44
сериозно ли струва 97 000 евро- някои маи се е размечтал много яко-еи за такива имоти и цени трябва задължително да има не спад ами направо срив
ако е хубав имота всичко е ок нали .....никои нищо няма да каже за високата цена
знаете ли че вчера попаднах на цена за гараж - 20 000 евро , на таванска стая +санитарен възел 26 000 евро, магазин 20кв.м (сравнително добро място, но не е Витошка) цена 60 000 евро...а тук във форума един беше пуснал ниви краи Шабла за по 11 000 лева на декар - подчертавам ниви - защото от любопитсво ги проверих и за друго не стават
Едно не мога да разбера въпреки обясненията на др. Иванов
Защо ако кв.м струва 220 евро и някои ти дава 600-700 не продаваш въпреки че виждаш как пазара се стяга ден след ден
Аз знам няколко верни приказки-Малкото пари получени навреме -са много пари....
Човек има толкова пари колкото може да похарчи......
По добре връбче в ръката отколкото орел в небето................
Re: Най- "изгодните" оферти
12-01-2009 - 00:00:11
Абе Дивал,
Първо не ти струва 220 но не това е важното. Важното е, че никой не ти дава нищо, защото е стагнация. И да сваляш цените и да не ги сваляш все тая. Казах ви 5 пъти, даите предварително парите /вложете ги по сметка на обекта/ и ще ви построят и на 600-700 със земята. Но никой няма да се загроби да строи с негови пари и да продава по един апартамент на месец. Така и така като не продава нищо, поне да не го продава на 1000Е, а не на 500.
Re: Най- "изгодните" оферти
12-01-2009 - 00:08:19
глупусти, стагнацията не е някакво изолирано явление, този симптом се лекува много успешно с намаляване на цените. гледа какво става в европа по коледа - намаления до 90%, така се тушира стагнацията. пък ти си чакай... аз като намалих цената с 10-15% под средната знаеш ли колко бързо продадох... (в този аспект благодаря на теб и разните манипулаторчета като теб че крепяхте мехура докато продам). сега парите са на сигурно, доде ти продадеш аз ще съм с 30-50% горница, пък ти си чакай... *ok*
Re: Най- "изгодните" оферти
19-01-2009 - 14:43:55
Едностаен апартамент, ПАНЕЛ, БИВШЕ ОБЩЕЖИТИЕ, БЕЗ БАЛКОН, КОРИДОР, БОКС И СТАЯ-ТЕРАКОТ, БАНЯ(ТЕРАКОТ/ФАЯНС).

15 кв.м.

20 500 EUR

Цена/кв.м.: 1 367 EUR

София: Люлин 1

линк към офертата
Re: Най- "изгодните" оферти
19-01-2009 - 14:58:47
Е какво му е изгодното на това "Цена/кв.м.: 1 367 EUR" за панел?
Re: Най- "изгодните" оферти
19-01-2009 - 15:01:19
avatar
gogo84 Написал:
-------------------------------------------------------
> Е какво му е изгодното на това "Цена/кв.м.: 1 367
> EUR" за панел?


Ами питай др. Камелия според нея това е изгодно ! smiling smiley
Re: Най- "изгодните" оферти
19-01-2009 - 15:11:33
др. Иванов Написал:
-------------------------------------------------------
> Абе Дивал,
> Първо не ти струва 220 но не това е важното.
> Важното е, че никой не ти дава нищо, защото е
> стагнация. И да сваляш цените и да не ги сваляш
> все тая. Казах ви 5 пъти, даите предварително
> парите /вложете ги по сметка на обекта/ и ще ви
> построят и на 600-700 със земята. Но никой няма да
> се загроби да строи с негови пари и да продава по
> един апартамент на месец. Така и така като не
> продава нищо, поне да не го продава на 1000Е, а не
> на 500.


Абе Иванов за къв хуи да ти превеждам пари по сметка на обекта ти съвсем за балъци ни взе тука. Аиде викам като построиш,да ме поканиш на оглед , да преценя дали ми харесва и чак тогава да си говорим кои по коя сметка ще превежда
Като ходиш да си купуваш гащи данеби да даваш пари за плат и шев и заплата на шивачката за да ти изработи прословутите гащи, нали отиваш, гледаш, избираш и плащаш готовия продукт ! ГОТОВ ПРОДУКТ ! Набии си го в главата !
И недеи да бърбориш дали е със земята - изведнъж земята ви стана причина ...
Както винаги съм казвал - земята е изчерпаем ресурс ....Спри да заблуждаваш хората ! Уважавам мненията ти и с интерес ги чета , но където не си прав не си !
Я ДНЕС ДА ПОГЛЕДНЕШ ИКОНОМИЧЕСКИТЕ НОВИНИ????? После пак да поговорим !
КОИ КУПУВА?
КЪДЕ КУПУВА?
КОЛКО КУПУВА?
КАКВО КУПУВА?
КАК КУПУВА ?

Елементарни 5 въпроса ....а маи не си им намерил отговор........
Re: Най- "изгодните" оферти
19-01-2009 - 17:22:01
Глупости без край. Ако искаш евтин, казал съм ти начина. Ако искаш огледи, има достатъчно, но и цените са им достатъчно високи. А ако мислиш, че разбилаш повече от строителите се хващай да строиш. После аз ще дойда да оглеждам и да ти предложа да купя за 300Е на квадрат.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход