Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Най- "изгодните" оферти

Публикувано от opalaopa 
Re: Най- "изгодните" оферти
19-01-2009 - 20:41:36
Аиде бе човек светни ги наи накрая (не казваи всичко еи winking smiley ) *beer*
Re: Най- "изгодните" оферти
19-01-2009 - 20:59:28
др. Иванов Написал:
-------------------------------------------------------
> Абе Иванов всичко знае, амо слуша в момента
> Лебедово езеро по Мецо. Ще пише след малко.

Иванов, направо ме учудваш, че гледаш /слушаш/ Мецо, аз по изказванията си мислех, че само Планета ТВ, Балканика и Планета Фолк гледаш...
Re: Най- "изгодните" оферти
19-01-2009 - 21:06:34
Тук стои въпросът -Аз съм купувач с готов кеш...Как аджаба ще ме убедиш че точно еди кои си имот е точно за мен и си струва да ти дам тези пари

Аз лично не съм видял строител да убеждава някой. Обикаляш, казва ти цената, може да намали малко и толкова. Не знам как е по света, но българинът не разбира от убеждаване. Колкото са ти по-лазумни даводите, толкова за по-голям мошенник те мисли клиентът.

Виж сега ...знам за онова споразумение между строителите да не свалят цените за да могат в известен период от време ( 3 месеца) да оберат кеша на онези които са участници на пазара......сега не се прави че ти нищо не знаеш....

Такова споразумение никога в българската история не е имало, няма, няма и да има. Ние сме българи. Мигът в който излезнат от стаята на преговорите взички ще се обадят в офиса за да свалят цените. Това тук никога не може да действа.

Всичко което си говорим нека си остане между нас...но ти както и аз знаем че,
зимният сезон е много слаб, летния ще е още по слаб -туризъм - 50 %


Това няма как да го знаем.

аз знам , че ти знеш какви ще са цените след един месец, аз знам че ти знаеш какви ще са цените на есен, аз знам че ти знаеш много други неща

Никой не знае какви ще са цените след месец, само гадаем.

за къв хикс агитираш тук да купува народа -щото не остана

Никота не съм агитирам някой да купува. Казвал съм, че в Сл.бряг цените ще се увеличават, а в София ще паднат незначително на нива март-април 2008, след което ще се увеличат. Лично аз досега не съм строил, купувам парцели и ге давам срещу обезщетение, след което ги разменям за други парцели. На Сл.бряг имам проект, който е прекалено голям за да агитирам някой индивидуално, а и съм го спрял от 3 години. В София ще строя скоро и тогава ще агитирам, след месец-два.

фондовете които изкупуват земи имат споразумение (няма да споменавам )
очаквания икономически растеж на БГ няма да е повече от 1.5%
безработицата ще е на нива около 10 %
знаеш проблема с кредитирането


Фондовете не ги знам, но едва ли някой ще спазва уговорките. Сега плащат малко, за да не се набутат, но тръгне ли нагоре никой няма да се съобразява с никой.

Другите неща са верни, ако жилищата бяха хляб или обувки и трябваше всеки да си купи. Купува, който има пари, него не го интересува безработица и икономически растеж.








Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-01-19 21:08 от др. Иванов.
Re: Най- "изгодните" оферти
19-01-2009 - 21:10:45
Иванов, направо ме учудваш, че гледаш /слушаш/ Мецо, аз по изказванията си мислех, че само Планета ТВ, Балканика и Планета Фолк гледаш...

Бил съм малко в импресарският бизнес с симфонична и оперна музика. Чалга не само аз, а и почти никой от моето поколение не слуша, тя е за по-младите. За съжаление, атвориш ли дискотека с каквото и да е друго освен чалга си за мустака. Никой не ще да чуе друго.
Re: Най- "изгодните" оферти
19-01-2009 - 21:20:16
др. Иванов Написал:
-------------------------------------------------------
> Иванов, направо ме учудваш, че гледаш /слушаш/
> Мецо, аз по изказванията си мислех, че само
> Планета ТВ, Балканика и Планета Фолк гледаш...
>
> Бил съм малко в импресарският бизнес с симфонична
> и оперна музика. Чалга не само аз, а и почти никой
> от моето поколение не слуша, тя е за по-младите.
> За съжаление, атвориш ли дискотека с каквото и да
> е друго освен чалга си за мустака. Никой не ще да
> чуе друго.
>

Това е интересно, да не се окажеш познат или познат на познат... Има някои хора в този бизнес в БГ без елементарни познания по материята...
Re: Най- "изгодните" оферти
19-01-2009 - 21:32:26
Иванов , чесно кефиш ме !!!!
Даже малко и в импресарския бизнес си бил ...абе човек има ли нещо с което да не си се занимавал ? По принцип страшно се възхищавам на такива хора които са деини ... и ако си от тях много бих искал да се запозная с теб извън форума....
А колкото до парцелите , като решиш да погледнеш към северното обади се
не съм брокер , просто ги "чувам нещата"
бахти пича си ....чесно накефи ме !!!!
Re: Най- "изгодните" оферти
19-01-2009 - 21:46:12
др. Иванов Написал:
-------------------------------------------------------

> Бил съм малко в импресарският бизнес с симфонична
> и оперна музика.

Къде и кога си уреждал турнета? На кои оркестри?


Re: Най- "изгодните" оферти
19-01-2009 - 21:57:42
На българи в Бразилия в симфоничен оркестър, но се закучи много с визите, а и това беше повече да се убива времето, слаба работа. Малко състави за аржентински танга, блазилско пагоджи. Ако има мераклии за добри техни състави за България може да се направи нещо, на тава са области от което не се печели. И там най-печеливша си е тяхната чалга - сертанежата. Заплата на концертмайстор в третият по големина симфоничен театър е 2000 долара, а хонарара на двама братя чалгаджии за един концерт 15 хил., и то известни само в района.
Re: Най- "изгодните" оферти
19-01-2009 - 22:08:52
Казах ви аз отдавна, че Иванов ме кефи и е пич. И сериозно го мисля. Понякога е краен тук за да поддържа огъня. Какво ли още има да ни разкрие за тайните си страни? Не бива саркастично да реагирате защото след време той може да излезе прав и ще ни е неудобно някак.
Re: Най- "изгодните" оферти
19-01-2009 - 22:12:45
др. Иванов Написал:
-------------------------------------------------------
> На българи в Бразилия в симфоничен оркестър, но се
> закучи много с визите, а и това беше повече да се
> убива времето, слаба работа. Малко състави за
> аржентински танга, блазилско пагоджи. Ако има
> мераклии за добри техни състави за България може
> да се направи нещо, на тава са области от което не
> се печели. И там най-печеливша си е тяхната чалга
> - сертанежата. Заплата на концертмайстор в третият
> по големина симфоничен театър е 2000 долара, а
> хонарара на двама братя чалгаджии за един концерт
> 15 хил., и то известни само в района.

В Бразилия ако изключим Сао Пауло (там оркестъра и заплатите са на много високо ниво), всичко останало е ниво почти самодейност. Имам приятели, които дъгли години работиха в Манаус (на майната си на Амазонка), мога да си направя изводите, щом преподаваха и в университета, някои после се преместиха в Порто Алегре. Иначе Сао Пауло е ниво, спомням си, че като правиха оркестъра през 90-те имаше конкурси в Ню Йорк, Лондон, Берлин и заплатите на редови оркестрант беше над 60 000 годишно (долара), което за Бразилия е много.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход