Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Най- "изгодните" оферти

Публикувано от opalaopa 
Re: Най- "изгодните" оферти
20-02-2009 - 15:10:52
Re: Най- "изгодните" оферти
20-02-2009 - 15:51:06
gekko Написал:
-------------------------------------------------------
> Четиристаен апартамент 1 957 000 EUR
>
> Уникален апартамент в идеален Център с/у Театър
> Иван Вазов. Апартамента е много просторен и се
> намира на последен 4-ти етаж в жилищна сграда от
> 1914год. Разпределение: просторен хол с камина, 3
> спални, оборудвана кухня, трапезария, 2 бани с душ
> кабина и джакузи, 2 тоалетни, тераса, мазе-60кв.м.
> Отоплението е на ТЕЦ и камина. Възможност за личен
> асансьор, който да се изгради от външната страна
> на сградата и да е предназначен само за
> апартамента. Паркоместа.Високи тавани.
>
>
> Цена: 1 957 000 EUR
> Цена/кв.м.: 7 735 EUR
>
> Линк

Това е етаж от къщата на Гендович, архитектурен паметник, по виенски образец, проект на арх. Никола Лазаров, когато е строена, тази сграда е била най-високата в София и доста време си остава такава. Сградата е уникална като Царския дворец или Военния клуб.

Re: Най- "изгодните" оферти
21-02-2009 - 07:31:51
Cave house up for sale
A family who remodeled a cave into their dream home is forced to auction it online. » What it's like inside


Една оферта от САЩ - семейство, пригодило пещера в почти луксозно жилище, е принудено от финансовата криза да я продаде.

Алтернатива за краен случай.

Нищо не купуваш - само оборудваш.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-02-21 16:52 от general.
Re: Най- "изгодните" оферти
21-02-2009 - 22:36:02
а този който ще купи таванският апартамент в къщата на Гендович дали гледайки обявата подозира, че ще подари 57000 евро на агенцията за НИ *bow*
Re: Най- "изгодните" оферти
21-02-2009 - 22:39:14
@Joan : Понеже виждам си запозната, това ли е сградата която е от дясната страна на театъра. От лявата е май МО. И според теб това нормална цена ли е ? Питам без да се заяждам.
Re: Най- "изгодните" оферти
21-02-2009 - 22:49:20
Easy Livin' q

Според мен това е търсена цена. Лично аз не бих я платил, ако имах 10 млн. и жена ми или щерката ми досаждат, може ше и да я купя с отвращение. Но аз не бих си купил и диван за 15 хил., нито джи ес ем за 83 хил, но има хора, които ги купуват. Девойката дего щеше да си купи дивана каза, че дават под наем 30 хил. м2 складове. От приватизацията. По 2 евро да е пак на месец чисто им влизат 50 хиляди. А и тя и мъжът имат и отделни бизнеси. На нея какво й пречи да го купи? Кара джип, който й излезнал на "супер делавера", излезнал й 220 хил. евро, защото го внесла чисто нов от САЩ, а тук стрували 280 хил. И беше страшно горда, че е спестила 60 хиляди.

Хора разни, цени разни.
Re: Най- "изгодните" оферти
21-02-2009 - 23:13:51
Ако имаш 200 памперса ще се насираш по веднъж,ако имаш един ще се насираш много пъти.
Re: Най- "изгодните" оферти
22-02-2009 - 11:30:50
Мда...все пак е София, все пак е България. Някак не си връзва да дадеш приблизително 2 млн. евро за да живееш в центъра на Кенефа ( по логиката на Голямата ябълка - Ню Йорк). Но пък ако няма такива оферти, хората забравят времената на 6000 и нагоре евро на квадрат за Докторската градина. Локация, която за мен е в пъти по-стойностна и престижна

Малко офф... случайно някой знае ли какъв е случая на една красива старинна къща на Сан Стефано 6, малко след пресечката с Оборище, посока Сакъзов ? От години се руши и се чудя какво се случва. А е адски красива... :loveu:
Re: Най- "изгодните" оферти
22-02-2009 - 14:09:48
Малиииииии знам, че е от друга страница, но направо не се сдържах...то е неописуемо направо...такава оферта никога не бях виждал...оставям коментарите на вас:



[mirela.bg]



eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley
Re: Най- "изгодните" оферти
22-02-2009 - 14:11:39
Това е много добра оферта, какво те изненадва?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход