Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

А дали наистина цените на СТРОИТЕЛНИТЕ МАТЕРИАЛИ ще започнат да падат?

Публикувано от Geto 
Re: А дали наистина цените на СТРОИТЕЛНИТЕ МАТЕРИАЛИ ще започнат да падат?
09-12-2008 - 22:51:47
Риторичен или не въпросът ти е положителен, промоцията може да дойде и по-рано от най-смелите ти очаквания *ok*
Някой тук ни "учат", че видиш ли у нас икономическите и финансови закони работят по-иначе, че България е исключение, остров на икономическа стабилност*book* winking smiley Ееех, де да бехме такъв остров *sos*

Гледам една къща в Томпсън стои за продажба на 1-ва страница вече половин година, а цената и паднала с близо 20000 Е. Ще я следя да видя до къде ще стигне sad smiley
Re: А дали наистина цените на СТРОИТЕЛНИТЕ МАТЕРИАЛИ ще започнат да падат?
10-12-2008 - 08:14:31
Според мен след като енергоносителите повишават цената си непрекъснато , едва ли понижението ще е чувствително !? Ако една фабрика за тухли няма поръчки , то тогава защо да хаби скъп природен газ и да добива суровина ? Както БМВ пусна работниците в 5-седмичен отпуск , защо както казва Geto ние да не сме по, по, най !? Икономиката е световна , а не световна + българска ! Въпросът е какви резерви има при производителя , но главно при търговеца , защото знаем много добре , че дистрибутора е този , който дава по-добри цени и прави пазарлъците . Това е защото лавира с големите отстъпки от производителя на материалите .



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2008-12-10 19:26 от MB2316.
Re: А дали наистина цените на СТРОИТЕЛНИТЕ МАТЕРИАЛИ ще започнат да падат?
24-01-2009 - 18:33:18
Някакви новости покрай цените на сътроителните материали??? Забелязвам, че по железарийките вече липсват опашки и са някак по-учтиви.
Re: А дали наистина цените на СТРОИТЕЛНИТЕ МАТЕРИАЛИ ще започнат да падат?
24-01-2009 - 19:12:41
Аз си мисля че сега е момента за онлайн магазин за тухли, желязо, инертни материали и всичко останало за строителството - защо пък не ?


_________________
Re: А дали наистина цените на СТРОИТЕЛНИТЕ МАТЕРИАЛИ ще започнат да падат?
24-01-2009 - 19:15:23

Quote

Някакви новости покрай цените на сътроителните материали??? Забелязвам, че по железарийките вече липсват опашки и са някак по-учтиви.

Имам досег с фирма за строителни материали. Последните 5 седмици 2 пъти намаляме цените. *huh*
Re: А дали наистина цените на СТРОИТЕЛНИТЕ МАТЕРИАЛИ ще започнат да падат?
24-01-2009 - 19:28:21
avatar
Geto Написал:
-------------------------------------------------------

> Гледам една къща в Томпсън стои за продажба на
> 1-ва страница вече половин година, а цената и
> паднала с близо 20000 Е. Ще я следя да видя до
> къде ще стигне


Ще стои, като някои хора нямат реална представа за цената на имота си. Масовото разсъждение е :" Съседът продаде за толкоз и аз нема да се мина"........... smiling smiley
Re: А дали наистина цените на СТРОИТЕЛНИТЕ МАТЕРИАЛИ ще започнат да падат?
25-01-2009 - 01:29:48
Ivel Написал:
-------------------------------------------------------
> Аз си мисля че сега е момента за онлайн магазин за
> тухли, желязо, инертни материали и всичко останало
> за строителството - защо пък не ?
>
>
> _________________
> __________Oooo__
> ___oooO___(___)__
> ___(___)____)_/___
> ____\_(____(_/____
> _____\_)_::Iv Va:: ™


Идеята ти е страхотна! Ако си навит сайта е от мен. От теб договорите със складовете и производителите. Всеки час обновление! Ще трябва да привлечем и транспортна фирма!
Re: А дали наистина цените на СТРОИТЕЛНИТЕ МАТЕРИАЛИ ще започнат да падат?
25-01-2009 - 10:33:13
Едва ли ще е проблем да го свържете със складовия софтуер на поне 10 фирми от региона.За това на запад от Калотина има разни асоциации на фирмите от даден бранш...като отиде клиент и търси нещо,дето в момента го няма,продавача веднага отваря папката с ъпдейта от преди час и вижда къде го има.Всичките са свързани и като си пращат клиенти,си разменят там някакви 3-4% от парите...и накрая всички са доволни.
Re: А дали наистина цените на СТРОИТЕЛНИТЕ МАТЕРИАЛИ ще започнат да падат?
15-03-2009 - 21:45:13
Защо след като цените на повечето строителни материали вече са коригирани с минус, то тези на изолационните материали и по-точно на стириопора не помръдват или просто аз не съм огледал достатъчно много търговци, заради ограниченото си време? Възможно ли е търсенето им да се е задържало или да е заради очаквано бъдещо търсене, както спомена един съфорумец в една друга тема, за задължителното саниране?
Re: А дали наистина цените на СТРОИТЕЛНИТЕ МАТЕРИАЛИ ще започнат да падат?
15-03-2009 - 21:54:45
Изолациите си вървят-едва ли скоро ще падне търсенето на стиропора.А и той е вносен...петролен продукт се води.И да падне,нито ще е скоро,нито ще е с много.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход