Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ВЕЧЕ НЕ СЕ КРЕДИТИРАТ ПАНЕЛИ

Публикувано от AlximikA 
Re: ВЕЧЕ НЕ СЕ КРЕДИТИРАТ ПАНЕЛИ
25-10-2008 - 22:13:40
avatar
Тц, тц, тц, едни купувачи се навъдиха в тая тема... Вадят 30 000 Е от задния си джоб и окото не им мигва....
Re: ВЕЧЕ НЕ СЕ КРЕДИТИРАТ ПАНЕЛИ
25-10-2008 - 22:30:59
avatar
zlostyr Написал:
-------------------------------------------------------
> Тц, тц, тц, едни купувачи се навъдиха в тая
> тема... Вадят 30 000 Е от задния си джоб и окото
> не им мигва....

Що се чудиш? Толкова народ извади по 2-3-4 пъти повече, ти за тия нещастни 30000 се хвана......
Сериозно- ако ми го предложат, купувам го без да се замислям!
Re: ВЕЧЕ НЕ СЕ КРЕДИТИРАТ ПАНЕЛИ
25-10-2008 - 22:34:53
avatar
Huba-Buba Написал:
-------------------------------------------------------
> ками скоро време ще ти се отдаде да пазаруваш за
> по 30 пък и защо не и за по 20 или 10К евро!
> въпрос на търпение и желание от твоя страна!
> късмет!


Едно забравяш, Хуба! Имам представа от цените и пазаруването през годините на покачване на долара, в момента, когато достигна 3000 лева и след това.........
Ти чакай подходящите цени- не че ще купиш, ма тръпка поне да имаш......... :}
Re: ВЕЧЕ НЕ СЕ КРЕДИТИРАТ ПАНЕЛИ
25-10-2008 - 22:34:55
ками недеи така -тамън беше паднал пазара и с тази покупка направо влияеш за ново покачване winking smiley
Re: ВЕЧЕ НЕ СЕ КРЕДИТИРАТ ПАНЕЛИ
25-10-2008 - 23:29:18
avatar
камелия Написал:
-------------------------------------------------------
> zlostyr Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Тц, тц, тц, едни купувачи се навъдиха в тая
> > тема... Вадят 30 000 Е от задния си джоб и
> окото
> > не им мигва....
>
> Що се чудиш? Толкова народ извади по 2-3-4 пъти
> повече, ти за тия нещастни 30000 се хвана......
> Сериозно- ако ми го предложат, купувам го без да
> се замислям!
>
Имаш ги в сметката или ще теглиш заем.Споменатия от теб народ не ги е изкарал още тези пари,а вече ги е похарчил и им плаща лихвите, и ако всичко е наред ще ги плаща още 25-30 години.Ако не е -съдия -изпълнител.
Пък тепърва ще има да учи що е стагфлация и има ли почва у нас и да се моли което и да е следващо правителство да изтегли поредния заем от ЕЦБ или МВФ, за да продължи още малко вересията(забавното изпускане на балончето),вместо да направи каквото е необходимо.
Га пили пяли,га плащали плакали.Ама кой да помни?Пък че ще има да плащат и внуците ни,голяма работа.Сефте.

Re: ВЕЧЕ НЕ СЕ КРЕДИТИРАТ ПАНЕЛИ
25-10-2008 - 23:43:49
камелия Написал:
-------------------------------------------------------
> Huba-Buba Написал:
> --------------------------------------------------
> -----
> > ками скоро време ще ти се отдаде да пазаруваш
> за
> > по 30 пък и защо не и за по 20 или 10К евро!
> > въпрос на търпение и желание от твоя страна!
> > късмет!
>
>
> Едно забравяш, Хуба! Имам представа от цените и
> пазаруването през годините на покачване на долара,
> в момента, когато достигна 3000 лева и след
> това.........
> Ти чакай подходящите цени- не че ще купиш, ма
> тръпка поне да имаш.........


ками, аз вече няколко пъти съм казвал - имоти в БГ не желая да купувам!
това е най-безумната инвестиция, която може да направи човек!
ако получавах рушвети или пари на готово можеше и да ги вкарам в някой паметник на глупоста. но ситуацията не е такава!
Кредитират се и ще се кредитират панели
25-10-2008 - 23:49:17
avatar
В крайна сметка след обявеното С ГОЛЕМИ БУКВИ заглавие целящо да всее смут някой разбра ли, че всъщност си се кредитират панелитеsmiling smiley?

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Кредитират се и ще се кредитират панели
25-10-2008 - 23:57:08
avatar
Продавач Написал:
-------------------------------------------------------
> В крайна сметка след обявеното С ГОЛЕМИ БУКВИ
> заглавие целящо да всее смут някой разбра ли, че
> всъщност си се кредитират панелите?
>
> Автоматичен подпис: Нещо полезно тук: и нещо за
> коментаторите на подписите ми тук:

Преди доста време написах,че ще си продължат да се кредитират.А ти беше обещал да споделиш има ли някакви промени относно условията за кредитиране-например ми е интересно каква част от стойността на жилището се изисква като самоучастие от кандидат-кредитополучателя,как се проверява дохода му,как банката оценява жилищата.Въобще доколко е взел да им идва ума в главата на моргидж-мениджърите от банките?
Знам,че си зает и се редвам за теб,но бих бил благодарен за малко информация по въпроса,колкото за просветляване по темата.Аз съм фен на кешовицата,ама за хората може да е полезно.Благодаря предварително!


помня, че бях обещал
26-10-2008 - 00:40:19
avatar
Това е така излови ме - не съм си изпълнил обещанието, но просто съм доста зает, а и чакам мейли от няколко банки с новите условия. Ако ми остане време ще "осветля" форума кои банки и при какъв % финансират панелите, но до колкото имам инфо на пролет ще бъде много интересно с кредитите, а може и по-рано. Очакват се нови продукти и банките ще започнат мега война за клиенти.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-10-26 00:46 от Продавач.
Re: ВЕЧЕ НЕ СЕ КРЕДИТИРАТ ПАНЕЛИ
26-10-2008 - 00:57:06
Продавач Написал: Очакват се нови продукти и банките ще започнат мега война за клиенти?!?!
Продавач:Новите продукти ще са следните:Банката ще дава мило и драго да се отърве от жилищни кредити ,предлагайки дори ублаги ако си прехвърлиш ипотеката на друга банка! Справка Европа.




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-10-26 01:05 от gorje.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход