Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Имотният балон вкара Естония в рецесия

Публикувано от Znae6t 
Re: Имотният балон вкара Естония в рецесия
19-09-2008 - 01:01:08
avatar
ss7 Написал:
-------------------------------------------------------
> Ей Ками я кажи с колко трябва да паднат имотите в
> София че да си признаеш, че си сгрешила. Казвай
> цифрата, че да не се отметнеш после.


За какво да съм сгрешила? Ако намериш някъде да съм писала, че цените ще продължават да растат, покажи ми! Ако съм давала прогнозни цени- пак ми покажи.
Във всички теми се опитвам да изясня къде сме ние, на фона на това, което става по света. Не приемам механично да се сравняват нещата и само да си губим времето с плашене и реване. За съжаление, най- върлите адепти на апокалипсиса не отговарят на нито един въпрос.
По- точно, отговорът им е- защото по света е така....... smiling smiley
Re: Имотният балон вкара Естония в рецесия
19-09-2008 - 01:08:25
avatar
Easy Livin' Написал:
-------------------------------------------------------

> P.S. Отговори на въпроса на човека над твоя пост
> без увъртания от тип "то ако някой знаеше..." или
> "пазарът ще покаже". На теб (ако действително си
> брокер) ти се плаща да си информирана и да можеш
> да изкажеш прогноза (подкрепена с доказателства за
> разсъжденията ти).
>
> Или греша ?

Хи,хи! Върни си стария ник,ДУША! И с този се оля.
Ще заповядваш на жена си, ако ти позволи. Ма, явно не ти стиска, та тук се правиш на мъж.........
Re: Имотният балон вкара Естония в рецесия
19-09-2008 - 02:46:52
О, свещена простотия! Не знаех че и глупостта е характерна черта на брокерите. Както и не знаех, че имам друг ник. Хахаха! Дали ще си толкова добра да споделиш на всички кой съм аз след като ми прикачи още една личност ?
Какво стана със запитването до админите, папагал такъв ? Хайде, прати едно и дай резултатите да видят всички нов ли съм или стар.

Re: Имотният балон вкара Естония в рецесия
19-09-2008 - 04:58:29




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-04-12 04:29 от милко вълков.
Re: Имотният балон вкара Естония в рецесия
19-09-2008 - 11:22:43
Greenbul, виж и аз съм писал по темата почти преди половин година, когато на всички морето им беше до колене без да претендирам че съм супер анализатор, това според мен са очевидни неща


Re: Акции и облигации
Изпратено от: Ivel (IP съхранено)
Дата: May 27, 2008 12:05PM


Оставям циганите за малко настрани и пак се връщам на икономиката на страните от Балтия (не скривам това е една от любимите ми теми). Съветвам и Вас от време на време поглеждайте натам за сега ние вървим с около 1-1.5 години закъснение, имам в предвид процесите които се развиват там, но понеже всичко се мени доста динамично мисля че и по-бързо ще се окажем там където са те сега. Преди около 3 години си пиехме бирата с един познат литовец в едно кръчме даже не много в центъра на Вилнюс. Говорехме си разни неща и по едно време той разправя следното - знаеш ли казва тази земя на която сега седим е просто златна 1 кв метър вече се продава по 3000 Евро. Гледай сега какво става там, преди един месец бях в Литва, доста са изтръпнали доста хора са загубили пари купувайки земя която сега е с около 20% по-евтина от това което са платили те.
Ето тук една статия извинявам се че е на руски, вижте колко еднакви проблеми имаме в момента с тях - пълна аналогия само, че там си го признават а ние сме заровили глава в пясъка и не виждаме и не чуваме какво става.



[forum.imoti.net]
Re: Имотният балон вкара Естония в рецесия
19-09-2008 - 11:54:57
Tozi beshe 3000E, no sega e padnal na 2400. Iavno niama mnogo jelaeshti.

[www.mirela.bg]продава-парцел-град-софия-кв-лозенец-offer44516.html



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-09-19 11:55 от Naematel.
Re: Имотният балон вкара Естония в рецесия
25-09-2008 - 12:48:08
Да направим разлика между цените на мечтателите и тези на реалистите..и после да коментираме спад или не. И колко е този спад..!! confused smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход