Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата
14-08-2008 - 18:44:58
avatar
gorje Написал:
-------------------------------------------------------
> Ками,ти си била учителка-да?
>

Не, но видях какви ги свърши, когато учителите стачкуваха........
Re: Преглед на печата
14-08-2008 - 20:07:28
аааа и аз ще попляскам на това изказване на серсем

clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap: clap:
Re: Преглед на печата
14-08-2008 - 20:20:32
дончо това е донякъде и отговор на твоите заяждания.
Re: Преглед на печата
14-08-2008 - 23:56:32
Неотдавна във форума се твърдеше,че е невъзможно да се правят "постановки" на банки и финансови измами.
То всичко в Бг било под контрол!
... ... .... .... .....

"Отвъдното" ЕООД

Излиза, че можеш да имаш бизнес и на оня свят, стига някога да си регистрирал дружество в България.
Според данните от фирмените регистри, публикувани на сайта на ДАКСИ, начело на действащи дружества, някои от които дори са преминали наскоро необходимата пререгистрация, стоят хора като Васил Илиев, Георги Илиев, Антон Милтенов - Клюна, Иво Карамански, Косьо Самоковеца, Иван Тодоров - Доктора, Поли Пантев, Димата - Руснака и Бай Миле. [www.dnes.bg]
Re: Преглед на печата
15-08-2008 - 10:33:36
Камелия към мен:
Ти какво ще спечелиш като куп хора и семействата им останат без препитание? Ще забогатееш ли, по-красив ли ще станеш, или твоите деца ще напълнят повече гушите?
А може би, не е важно ти да си добре, а Вуте да е зле?

Камелия в съседният форум:
Пазарът винаги определя кой за какво става! И е жалко, ако мислиш, че притежанието на тапия решава нещата.
----------------------------------------------------------------------------------------
Камелче сравни двата си поста. Значи хем пазара решава, хем трябва да ви съжалявам ако закъсате. Защо? То е ясно захлебихте доста в последните 5 години ама хранилката свършва. Кой таковал, таковал - кака се ожени. Надявам се да не ревете по медиите и да не искате помощ от държавата. Пазара решава - ти го каза......
Re: Преглед на печата
15-08-2008 - 11:40:44
avatar
bender Написал:
-------------------------------------------------------
> Камелия към мен:
> Ти какво ще спечелиш като куп хора и семействата
> им останат без препитание? Ще забогатееш ли,
> по-красив ли ще станеш, или твоите деца ще
> напълнят повече гушите?
> А може би, не е важно ти да си добре, а Вуте да е
> зле?
>
> Камелия в съседният форум:
> Пазарът винаги определя кой за какво става! И е
> жалко, ако мислиш, че притежанието на тапия решава
> нещата.
> --------------------------------------------------
> --------------------------------------
> Камелче сравни двата си поста. Значи хем пазара
> решава, хем трябва да ви съжалявам ако закъсате.
> Защо? То е ясно захлебихте доста в последните 5
> години ама хранилката свършва. Кой таковал,
> таковал - кака се ожени. Надявам се да не ревете
> по медиите и да не искате помощ от държавата.
> Пазара решава - ти го каза......

Сравнявам ги и стоя зад всеки от тях! Къде съм искала съжалението ти? Наистина пазарът трябва да решава, не хора като теб- изпитващи задоволство от възможността някой да остане без работа.
Много ти пречи, че някой е "захлебил",ей! Защо не трансформираш поне половината от завистническата си енергия в съзидателна- ще захлебиш и ти, че и отгоре!
И пак ще попитам- какво работиш? Само кажи, пък да видим какво мислят останалите......... smoking smiley
Re: Преглед на печата
15-08-2008 - 12:26:17
Julius Написал:
-------------------------------------------------------
> България е сред държавите, в който е добре да се
> инверстира в имоти!
>
> В България има 200 000 милионери, повечето от
> които живеят в София.
>
> А стига бе!


не били компютри, ами компоти. не за 10 милиона евро, а за 1000 лв. също не било износ, а внос. най-вече не били 200,000 хил. милионери, а си били чисти милиционери :}
Re: Преглед на печата
15-08-2008 - 12:38:38
камелия

И къде точно видя завист. Просто написах факти.
Факт 1 - в строителството се наляха и направиха много пари.
Факт 2 - тези пари преляха и в други сфери на икономиката. И моят стандарт се вдигна в последните 3-4 години.
Факт 3 - В строителството иде криза. Доста хора ще са на загуба от това.
Факт 4 - Това ще прелее и в други сектори на икономиката и вероятно ще ми падне стандарта. Което не ми е приятно.

Къде видя злоба и омраза не разбрах. Важното е ти да си разбираш. Още не съм писал пост от рода на - "Алчните строители, банки, добре облечени бизнесмени и корумпирани политици ЗАГРОБИХА България". Пълен с цифри, не с обиди. Но май трябва....
И още нещо - докато даден отрасъл е добре много обича да казва - пазара решава. Пак казвам - да не ми заревете за помощ от държавата. Шефката на туризма почна с мрънкането /твоето любимо мрънкане/ държавата да купи фалиращите хотели и да възстанови зелените площи по морето. Защо? Нали пазара решава....

А как ли са другите брокери? Тия от БФБ? Сигурно и на тях завиждам. Ех че съм лош....


Re: Преглед на печата
15-08-2008 - 12:51:26
не се занимавайте с камито, толкоз може тя, дайте тука да си ручаме по темичката!
Re: Преглед на печата
15-08-2008 - 12:57:19
[money.ibox.bg]

айде по темичката тогава

Изостовоне на доходите от инфлацията+нарастване дефицита по текущата сметка+забавяне на кредитирането+спад на цените на НИ +световна криза+спрени пари по еврофондовете+бъдещо нарастване на безработицата+необразовано население+чалга

АЙ АЙ АЙ катастрофа spinning smiley sticking its tongue out spinning smiley sticking its tongue out
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.