Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата
14-08-2008 - 15:17:55
avatar
bender Написал:
-------------------------------------------------------
> Агенции за недвижими имоти излизат от бизнеса
>
>
> Сега по Черноморието, скоро и в други градове. Sad
> but true....

Ти какво ще спечелиш като куп хора и семействата им останат без препитание? Ще забогатееш ли, по- красив ли ще станеш, или твоите деца ще напълнят повече гушите?
А може би, не е важно ти да си добре, а Вуте да е зле?
Re: Преглед на печата
14-08-2008 - 15:28:44
Аз отивам в Дубровник. След като Барбарон ми показа, че анализът по дефиниция е по-добър от Канада отколкото от Босна, ще се скрия на Хърватския бряг и ще си посипя главата с пепел. Следващият път ще се регистрирам от New York и ще видите колко добре ще виждам и какъв силен анализ ще спретна!
Re: Преглед на печата
14-08-2008 - 15:28:45
камелия
Sad but true - тъжно, но истина. Това съм написал.
Не е лошо да понаучиш официалният бизнес език в света.....
Re: Преглед на печата
14-08-2008 - 16:09:35
avatar
bender Написал:
-------------------------------------------------------
> камелия
> Sad but true - тъжно, но истина. Това съм написал.
>
> Не е лошо да понаучиш официалният бизнес език в
> света.....
>


Хи,хи! Време е ти пък, да се поосетиш, че като хвърляш по някое изречение на английски, се издигащ в очите на слепите!
Знам какво си написал, но виждам какво си написал и след това. За него ми е думата.
Re: Преглед на печата
14-08-2008 - 16:25:44
дончо писал:
--------------------------------------
Куку,

Не съм казал, че не си ми интересен, а че си недостоверен, нелогичен, противоречащ си и глупав. Ти нищо не виждаш, ти само искаш апартаментите да се върнат на цените, на които ти си продал твоя за да заминеш за Канада. И всичките ти теории изхождат от този твой "wishful thinking". Това последното е за да те подсетя, че англииските думи, транскибирани на кирилица не стават български. Агресивността може да ти помага там където си, но във форума не може да скрие колко си кух.
---------------------------------------
симпатяга.

само че грешиш тотално в абсолютно всичките си заключения.
1. не съм продал нищо в Бг по простата причина че родителите ми още живеят в 1 от апартаментите ми, другият го ползва брат ми.

това за wishfull thinking - отзад....

2. нямам никакво намерение да се връщам в Бг или пък да купувам още имоти.
и в тази насока: ти защо не живееш в Бг бе човече?

3. за много икономически термини няма еквиваленти в българския език, освен това звучат много по-точно на английски. да си чувал за драснипаликлечица?

писна ми от простаци, преди да правиш повърхностни заключения за каквото и да поне се порови и посъбери малко информация.

всичките ми теории произхождат от опита ми, от повече от 10 години живот навън.
както и да е - нямам никакво намерение да ти влизам в умствената категорията че трябва доста да поотслабна интелектуално.

а това че не ти харесвам е напълно очаквано. не пиша да се харесвам на сулю и пулю.
Re: Преглед на печата
14-08-2008 - 16:28:30
камелия

Дали го приемаш като заяждане или не си е твой проблем. Темата е преглед на печата.
Много добре знам какво следва при срив на имотите в която и да е държава и това не ме радва. Пък и да ме радва и да ми е тъжно - каквото има да стане ще стане......
Re: Преглед на печата
14-08-2008 - 17:38:52
камелия Написал:

> Ти какво ще спечелиш като куп хора и семействата
> им останат без препитание? Ще забогатееш ли, по-
> красив ли ще станеш, или твоите деца ще напълнят
> повече гушите?
> А може би, не е важно ти да си добре, а Вуте да е
> зле?
>


Камелия, нека и аз да те попитам нещо - ако производителите на зърно и хляб се картелират и направят цената на един хляб 10лв., ти какво ще мислиш за тях?
И при един хляб на ден - това са 300лв за хляб на месец - поносимо(за някой), но ипотеката по едно жилище изяжда над 1000лв на месец.
И всичко това, защото строители и брокери имат общият интерес от повишаване на цените, а мафиотското правителство не ги спира.

И докато един професор в БАН взема под 1000лв., а един учител под 700лв, то неуки, прости и некултурни строителни предприемачи си купуват коли за по 200 бона.

Пазарна икономика ще кажеш - ами не е така. Защото ако умните хора печелят многото пари- те ще отделят и за култура, изкуство и образование. А простите - за лъскави лимозини и вили по морето, и за корумпиране и развращаване на политическата среда, от което страдаме и ние.

Така че всеки, който участва в тази мръсотия, е виновен.
Re: Преглед на печата
14-08-2008 - 18:29:31
Лошо,мнoгo лошо!

Учители напускат, бачкат по строежите
Плащат за спрени европроекти със средства от издръжката на учениците [www.novinar.net]
Re: Преглед на печата
14-08-2008 - 18:33:42
avatar
gorje Написал:
-------------------------------------------------------
> Лошо,мнoгo лошо!
>
> Учители напускат, бачкат по строежите
> Плащат за спрени европроекти със средства от
> издръжката на учениците


Да, ама не! Няма начин и една стотинка да се пренасочи- за добро или за зло. Такева, ако има грам чувство за достойнство, няма да посмее на улицата да се покаже. :g:
Re: Преглед на печата
14-08-2008 - 18:42:29
Ками,ти си била учителка-да?
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.