Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Преглед на печата

Публикувано от Imotenbalon 
Re: Преглед на печата
12-08-2008 - 14:32:15
България е сред първенците по отпуснати кредити
[money.ibox.bg]

Еееееее доживяхме да сме сред първенците. Българи - юнаци cool smiley
Re: Преглед на печата
12-08-2008 - 14:46:28
Преките чуждестранни инвестиции спадат с 458 млн. евро
[pazari.dnevnik.bg]

И това е за месеците януари-юни, преди доклада на ЕК. Какво ще става от юли до декември? Май ще има глад, бой и сръбска музика......
Re: Преглед на печата
12-08-2008 - 14:51:21
Левовете в марки сменям аз
Вино за да пия в този час

Еееееех тъкмо забравиш нещо и то пак стане модерно.....
Re: Преглед на печата
12-08-2008 - 15:59:30
дончо,
твоето е криворазбран патриотизъм и обидчивост на ощипана мома когато някой ти казва истината. живей си в мизерията, децата ти да учат с циганята в училище (зашото това е бъдещето на Бг) а ако се разболееш от рак ела да ми ми се обадиш колко си щастлив от инвестиците си в имоти и колко пари си направил.

повечето от хорицата дето ги виждам из София като си идвам са си точно селяндури. не само по произход но и по манталитет.
ами опикани са входовете, поддръжка се иска а затова трябват пари...

хората направиха пари защото има баламурници и плиткоумници които ги загубиха.
проблема с прогнозите ми е че всичките се сбъдват само че работата обикновено се осира много повече отколкото дори и аз мога да предположа.

Re: Преглед на печата
12-08-2008 - 16:59:56
Куку,

Аз не живея в България. И никъде не казвам, че в България нещата вървят много добре. Само не разбирам твоята злоба. Аз се връщам в България всяка година за по месец и виждам напредък, макар и бавен. България в обозримо бъдеще ще бъде една от най-слабо разжитите държави в Европа. Това обаче не е причина да се подигравам на сънародниците си. Нито изпитвам перверзно удоволствие от факта, че на тях им е трудно. Но фактът че ти Куку си напуснал не е доказателство, че качествените хора са напуснали България. А ти го твърдиш най-безсрамно. Не си от най-умните очевидно, не знам защо някой би повярвал на прогнозите ти.
Re: Преглед на печата
12-08-2008 - 17:09:56
don4o, върни се за повече и тогава се изказвай патриотично. Мои познати се пенсионираха в Щатите и се върнаха тук да си карат старините. Върнаха се с ентусиазъм и очакване как хубаво ще си живечт с големите пенсии. В момента са толкова отчаяни от всичо тук, че немога да ти опиша. В новия им апартамент вода има само до първия етаж, наводниха им се мазетата и т.н. Онзиден питат на кой да се оплачат, че нямат прекаран интернет, кабелна и ....Те си въобразяват, че това е като в Щатите - влизаш живееш. Вече ги виждам ка продават апартамента и бягат обратно. А и питаха защо хората са толкова лоши. Какво да им кажа ................
Re: Преглед на печата
12-08-2008 - 17:30:36
а сега накъде задълбахме.

ами че хората на този сайт твърдят точно обратното: че в Бг им е лесно и широко около врата, че са щастливи европейци с пачки пари. малко работят, все по морето и си живеят живота. икономиката цъфти и връзва, теглят смело кредити и купуват скъпи европейски апартаменти.

а пък аз съм лош им казвам да не теглят че не си струва и се накиснат.

и сега идваш ти и казваш че им било трудно. трудно ни е на нас дето разнасяме пиците.

къде видя подигравка в постингите ми? аз съм доктора постявящ диагнозата, пища каквото виждам колкото и да е нелицеприятно.

и не превъзнасям никого, нито лея дитирамби за УС.
освен това нямам никакво намерение да купувам в Бг.
Re: Преглед на печата
12-08-2008 - 17:31:19
така, в апартаменти ли инвестират или в молове и логистични площи?
Re: Преглед на печата
12-08-2008 - 17:52:28
Вие четете ли изобщо написаното от мен. Аз не съм хвалил България, а съм изразил недоверие към писанията на Куку и обяснил причините. А основната причина да не ви харесва в България е, че чак сега българите тръгнаха по света. Положението беше същото и при комунизма, но никой не излизаше от България и не можеше да сравнява. Чехия, Словакия, Унгария и Полша и при комунизма, и преди него, и след него са доста по-развити от България, а и географското им положение е по-благоприятно. Там сме, където сме, развитието не се случва с критикуване по форумите. Развитието е бавен и труден процес. А Куку с грубия си език по-добре да се фокусира върху проблеми, които познава. На мен не ми е достоверен и искам да изразя това.
Re: Преглед на печата
12-08-2008 - 18:06:53
don4o Написал:
-------------------------------------------------------
> Вие четете ли изобщо написаното от мен. Аз не съм
> хвалил България, а съм изразил недоверие към
> писанията на Куку и обяснил причините. А основната
> причина да не ви харесва в България е, че чак сега
> българите тръгнаха по света. Положението беше
> същото и при комунизма, но никой не излизаше от
> България и не можеше да сравнява. Чехия, Словакия,
> Унгария и Полша и при комунизма, и преди него, и
> след него са доста по-развити от България, а и
> географското им положение е по-благоприятно. Там
> сме, където сме, развитието не се случва с
> критикуване по форумите. Развитието е бавен и
> труден процес. А Куку с грубия си език по-добре да
> се фокусира върху проблеми, които познава. На мен
> не ми е достоверен и искам да изразя това.


Хората вече 20 години излизат извън страната и май не се връщат. Да напомним, че режима беше 45 години, значи кажи речи 1/2 от времето на режима.
Остават още 20 години за да излезнем от пустинята на прехода... Дерзайте smiling smiley
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.