Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

края на комисионните на АНИ

Публикувано от emiliano 
края на комисионните на АНИ
14-08-2008 - 14:23:58
чУДОТО СТАНА ВИЖТЕ САЙТА НА мИрЕлА - КОмИСИОННИТЕ ПАДАТ СКОрО СЪВСЕм ЩЕ ИчЖЕЗНАТ!!! Горещи отстъпки и намаления в офисите на Мирела


Уважаеми клиенти,



През месец август Мирела обявява горещи летни отстъпки до 20% от стойността на комисионното възнаграждение при сделки по покупко- продажба на имоти от вторичния пазар.



Отстъпките важат за всички клиенти, които закупят или продадат имот с Мирела през месец август 2008 г., както и за клиентите, сключили договор за покупка или продажба на имот през този месец.



И още..



Вие можете да договорите с Мирела ексклузивни права за покупката или продажбата на Вашия имот и да получите допълнителна отстъпка от дължимото комисионно възнаграждение.



:loveu: :loveu: :} :} :}
Re: края на комисионните на АНИ
14-08-2008 - 14:47:24
ей брокерите какво се умълчахте, нали нямаше никога да свалите комисионната, всички клиенти за наеми и продажби настоявайте за 1% комисионна, това е максимума който АНИ заслужава!!!! :loveu: :loveu: :loveu:
Re: края на комисионните на АНИ
14-08-2008 - 14:50:25
ей, емилиано, унмиче гениално, при положение, че те товарят в цената с няколко хиляди, що да не ти свалят няма и половин процент примерно
Re: края на комисионните на АНИ
14-08-2008 - 15:09:51
не забравяй че това е само началото, към нова година гледай какво ще бъде, но най интересен е процеса, брокер свикнал само да лапа за нищо как се разделя с парите си!!! :loveu: :loveu: :loveu:
Re: края на комисионните на АНИ
14-08-2008 - 15:29:12
бати якото! сега дано си разкарат брокерите които не знаят какво е РЗП :}
И дано след ситото да не ме е срам като казвам че съм брокер.... защото сега ме е срам moody smiley


п.п
Веднъж една "колежка" от мирела ме пита какво било РЗП и какво ЗП eye popping smiley
Re: края на комисионните на АНИ
14-08-2008 - 15:48:28
Абе какво Ви става на всички. Да не сте умствено изостанали. Стандартния комисион на Мирела е 3% + ДДС + 400 лв + ДДС.

Демек ако правят отстъпка от 20% отиваме на 2.5% + ДДС + 400 лв + ДДС. Досега си беше абсолютно същото - отиваш в офиса на Мирела, харесаш нещо, в момента, в който стане въпрос за комисионната ти свалят 20%. Ебати новината. Ха ха ха и това ми бил края на комисионните.

90% от агенциите работят на 2.5%. Какво е точно намалението. То това намаление от 20% върху 3% се прави за здравей/здрасти.

Аз пък ако купиш от мене през месец Август 2008 ще ти взема 1%. Жалко, че съм на почивка и най-вероятно и собственика на жилището се връща след 1 септември. Сори намалението важи само до края на този месец.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-08-14 15:52 от sofianec.
Re: края на комисионните на АНИ
14-08-2008 - 15:55:44
Същото като с олиото. В растителните масла няма холестерол, но на всички бутилки на етикетите пише "Без холестерол".

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: края на комисионните на АНИ
14-08-2008 - 20:14:58
Язе да попитам оти съм млад и глупав
Те тия ми ти агинции ако им посакаш фактура ке ти я дадат ли бре?
Или ке се направят на недочули
Re: края на комисионните на АНИ
14-08-2008 - 20:19:39
фактура е мръсна дума.
Re: края на комисионните на АНИ
14-08-2008 - 21:19:33
[www.trud.bg]
на спечелилите честито smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход