Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

края на комисионните на АНИ

Публикувано от emiliano 
Re: края на комисионните на АНИ
15-08-2008 - 12:49:48
Emiliano, вчера си дойдох от плажа, на 23-ти пак отивам, а на теб - простено да ти е ! Простотията няма почивен ден. За сведение - 100 процента от нещата, които рекламирам ги няма никой друг.
Re: края на комисионните на АНИ
15-08-2008 - 12:51:40
Дичо виж сега ,много от имотите се купуват са с цел бизнес/офиси,халета,павильони,зем.земи и.т.н./ в повечето случаи става въпрос за доста големи суми ,сътветно и големи комисионни .Така че брокера извършил своето задължение/услуга/ би трябвало да ми дате фактура за изплатената му от мен комисионна ,в резултат на което на мен това да ми мине за разход на фирмата,той да си плати данъците та бюджетния излишък да стана 10 милярда :} :} :}
Re: края на комисионните на АНИ
15-08-2008 - 12:55:15
absolutno prav si igra4!!!! clap: clap:
Re: края на комисионните на АНИ
15-08-2008 - 12:56:56
И запис на заповед за цената на имота по НА ще разпиша.... но работим на 6% комисионна...... я да видим има ли желаещи ????

Готов съм да нося отговорност за всеки купен имот чрез моята агенция! smoking smiley

п.п
така трябва да бъде.... но комисионната няма да е 2.5% winking smiley



п.п
дано приемат закон в които да е задължително ползването на АНИ
и всяка АНИ да носи отговорност и да има в офиса си Нотариус...... и комисион 6% :loveu:



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-08-15 12:58 от AlximikA.
Re: края на комисионните на АНИ
15-08-2008 - 13:03:00

мечти и мокри сънища на брокери!!! дано приемат закон в които да е задължително ползването на АНИ
и всяка АНИ да носи отговорност и да има в офиса си Нотариус...... и комисион 6%


:} :} :} :} :}
Re: края на комисионните на АНИ
15-08-2008 - 13:12:23
дано приемат закон в които да е задължително ползването на АНИ-то

Да да ,и закон за полване на МИМИ-то та да си плащат и те данъците :}

вече го виждам излишъка на 15 милярда

Те как не са се сетили още червенушките да ви погнат
Re: края на комисионните на АНИ
15-08-2008 - 13:23:18
Дичо виж сега ,много от имотите се купуват са с цел бизнес/офиси,халета,павильони,зем.земи и.т.н./ в повечето случаи става въпрос за доста големи суми ,сътветно и големи комисионни .Така че брокера извършил своето задължение/услуга/ би трябвало да ми дате фактура за изплатената му от мен комисионна ,в резултат на което на мен това да ми мине за разход на фирмата,той да си плати данъците та бюджетния излишък да стана 10 милярда


- Вече написах, че винаги когато клиент поиска фактура я получава, какво повече ?
Re: края на комисионните на АНИ
20-08-2008 - 13:36:00
Давам фактури от почти всяка сделка ,разбира се с ДДС..Понякога давам фактури и без сделка пак с ДДС...
Кой си знае за ДДС -ТО си знае ..САМО ДДС!!!
smoking smiley
Re: края на комисионните на АНИ
20-08-2008 - 13:36:30
п.п
дано приемат закон в които да е задължително ползването на АНИ
и всяка АНИ да носи отговорност и да има в офиса си Нотариус...... и комисион 6%


Това вече уби коняsmiling smiley Никой не може да те задължи със закон да минаваш сделки през АНИ,това вече е огромна наглост.
цитат от КОНСТИТУЦИЯТА НА РБ
Чл. 17. (1) Правото на собственост и на наследяване се гарантира и защитава от закона.

(2) Собствеността е частна и публична.

(3) Частната собственост е неприкосновена.

Откъде накъде ще ми се месят брокери и ще ми продават имота,това никога няма да стане !!!!
Явно брокерите се имат за нещо повече от Конституцията на РБ и не я зачитат,много им се иска да станат задължителни ама това няма да е в този животsmiling smiley
Толкова насериозно са се взели горките ,че смятат че Нотариус, ще се съгласи да работи в техния офис,взеха се за по-ценни от Нотариусите,нямам думи вече,то бива бива ама това вече е връх на простотията!!





Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2008-08-20 13:41 от kikito83.
Re: края на комисионните на АНИ
20-08-2008 - 13:50:48
Кике-Чак закон сделките да минават през агенции е глупост и е несериозно..Необходим е закон който да защитава права и интереси на ани и клиенти.Съответно или лиценз или сертификат за ани.Защо не и образователен ценз. .Казвам го като брокер и управител на ани,защото и на мене ми е писнало от "мършляци".Колкото дали брокер ще ти продава имота е въпрос на твой избор!!А също така и на брокера дали ще иска да се занимава с теб!!
Не цитирай конституцията неуместно..Отношенията между АНИ и продавач купувач не са вещни права и никой не ти оспорва правото да се разпореждаш и управляваш имота си!! smoking smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход