Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цени на НИ/наеми

Публикувано от 4ovek 
Re: Не разбрах добре
21-09-2005 - 12:45:03
И аз искам да внеса една незначителна поправкаsmiling smiley
"Уплашени от развитието на свободно-пазарната среда (доминирана от белезите на дивия капитализъм и криминалитета), значителна група от гражданите на БГ решиха, че намаляват шансовете за самостоятелност и незамисимост, няма и гаранция за запазване на спестяванията им и решиха да насочат доходи и спестявания към закупуване на някой видове недвижимости, което подкрепи вече констатирания през есента на 2003 г. рязък скок в цените на този вид имоти."
Само незначителни промени, за да предпазим четящите от налагане н амнение дали това решение е правилно илил неsmiling smiley
p_nachev
Re: Не разбрах добре
21-09-2005 - 13:03:37
Успяваш да уцелиш много добри съотношения между съдържание и количество думи!

Искам и аз ;-(((((((((((((((((((
какво съвпадение :]
21-09-2005 - 13:47:22
и аз така - само вместо право беше химия, вместо история - археология, а вместо електроника - корабно инженерство :}

Аа, не така - ами тълпите възторжени поклоннички, автографите, блясъка на светкавиците, червените килимчета и прочие белези на звезден живот?! Режисьорите все пак са по в сянка, ама продуцентите - съвсем - както си му е редът, де - който дава парите, обикновено не държи да е в обсега на обективите.

Хм, такт значи, е, ок, ти по-добре си знеш какъв си smiling smiley

И ти като ме описваше, малко посбърка - не обичам половата дискриминация - каквото мисля за мъжете, го мисля и за жените - но факт е, че към мъжете съм по-безпощадна, признавам си.

Сори за оф-топика към всички четящи и към администратора на сайта
Re: какво съвпадение :]
21-09-2005 - 14:59:45
"Аа, не така - ами тълпите възторжени поклоннички, автографите, блясъка на светкавиците, червените килимчета и прочие белези на звезден живот?!"
Предпочитам истинските нещаsmiling smiley
Много ми допада във виртуалното общуване, че хората изграждат своя образ по това какво пишат, а не по това дали са постигнали успехи, какво трети лица мислят за тях... Някак е по-истинско отколкото в реалносттаsmiling smiley Дори и някой да лъже безогледно пак е по-истинско - тогава ще отразява желанията му, въображениато муsmiling smiley
Re: Не разбрах добре
21-09-2005 - 15:02:14
Само дето като гледам не съм нацелил правилното съотношение на съответна дума към брой и вид букви с които се изписваsmiling smiley
Re: какво съвпадение :]
21-09-2005 - 15:03:08
Да не говорим, че скрит зад анонимността, човек обикновено не се бои да покаже истинската си същност.
Re: какво съвпадение :]
21-09-2005 - 15:14:08
Значи - все пак си станал артист - то е същото - все едно играеш във филм - само дето и сценария сам си го пишеш - какъвто ти се иска да бъдеш - такъв си.

Но не мога да се съглася, че е по-истинско - във виртуалното общуване виждаш само половината от индивида - духовната половина. А пък физиката си има значение също - един индивид е комбинация от физическо и духовно.

За мен виртуалното общуване е интересно доколкото е по-лесно логистично. Но много би ми било любопитно да видя дали това, което съм си представяла за другите като физически образ, е истина.

Boby, колкото до истинската същност - и при реалния контакт тя не може да бъде крита дълго време, колкото и да се бои да не я разкрива човек.
Re: какво съвпадение :]
21-09-2005 - 15:25:26
Абсолютно.
Re: какво съвпадение :]
21-09-2005 - 15:36:16
Животът е театър. Непрекъснато ти се налага да влизаш и излизаш от ролиsmiling smiley Съгласен съм, че е интересно да сравниш образите с действителността. Или по-точно физическата форма, защото образите може да ги видиш и на снимка.
А колкото до това, че не може да се крие истинската същност постоянно - важи само за по-близките ти хора. Иначе не знаеш кой каква роля играе, защото всеки сам си е сценаристsmiling smiley
Re: какво съвпадение :]
21-09-2005 - 16:43:52
Пак те изби на философия smiling smiley "Целият свят е сцена...."

Не мисля - в реалния контакт обикновено много бързо разбирам същността на хората около мен - поне основното от нея - дали е от "моята кръвна група" или не. Но ми е нужен физическия образ също - информация за индивида (проверена и от други места smiling smiley излъчване, начин на говорене, жестове, цялостно поведение. Без него не съм убедена, че мога да "отгатвам".
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход