Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Понижаване, понижаване, понижаване

Публикувано от rage_against 
Re: Понижаване, понижаване, понижаване
30-03-2008 - 22:00:18
avatar
neo Написал:
-------------------------------------------------------
> >
> В Европа при отказан сървис те съдят за
> компенсация и ти се отразява на
> имиджа,посредничеството като ти е трудно,намери
> нещо друго

Да,но за да осъдят за отказан "сървис",трябва да имат доказателства,че ти наистина си искал да ти свършат работа,а не да ти уплътняват свободното време,нали?
При това,пак там- в Европа,когато искаш да наемеш някого,подписваш договор и плащаш сума за реклама. И други задължителни за двете страни неща има в Европа,за да могат да се обединят в извода,че "клиентът винаги има право".
Така ли е ?
Не ми е трудно посредничеството, обяснила съм подробно на кого и защо бих отказала. но и ти предпочиташ само да пишеш,без да четеш. Така по-лесно се дава акъл...... winking smiley
neo
Re: Понижаване, понижаване, понижаване
30-03-2008 - 23:34:08
камелия Написал:
------------------------------------------------------

> Да,но за да осъдят за отказан "сървис",трябва да
> имат доказателства,че ти наистина си искал да ти
> свършат работа,а не да ти уплътняват свободното
> време,нали?
> При това,пак там- в Европа,когато искаш да наемеш
> някого,подписваш договор и плащаш сума за реклама.
> И други задължителни за двете страни неща има в
> Европа,за да могат да се обединят в извода,че
> "клиентът винаги има право".
> Така ли е ?
> Не ми е трудно посредничеството, обяснила съм
> подробно на кого и защо бих отказала. но и ти
> предпочиташ само да пишеш,без да четеш. Така
> по-лесно се дава акъл......
>

Ти направо изби рибата,за доказателство е достатъчно един свидетел и няма практика купувача да плаща комисионни на АНИ,за каква реклама става дума,човека е купувач,между другото чета този форум от 3 месеца,ама ти отиваш твърде далеч,явно не си професионален брокер,след като имаш толкова свободно време,то и все повече свободно време ще имаш......
Re: Понижаване, понижаване, понижаване
30-03-2008 - 23:35:49
аз като се чух с един бивш колега от Варна преди няколко месеца по скайпа ми каза че пак няколко души ослепели от фалшив алкохол във Варна.

Върви до първия магазин който ти попадне и ще видиш пластмасови бутилки вино по 2 лева за 1.5 литра или 2 литра. Това е 99 процента фалшив алкохол.
Видях ги миналото лято навсякъде като си идвах.

Освен това половината коняци и ракии се правят от алкохол + есенция, сигурно 10 процента от алкохола произведен в Бг е качествен и произведен при спазени стандарти и технологии. Ракиите и коняците бият страхотно на спирт.

За вносния: номера е следния: пробива се малка дупка със тънък свредел във стъклената бутилка (отдолу) и се източва със спринцовка и продава по баровете, бутилката се напълва със заместител и дупчицата се залепва. И продава с непокътната капачка/бандерол. Иначе алкохола продаван по безмитните магазини изглежда истински. Не че имаше голям избор.
Re: Понижаване, понижаване, понижаване
30-03-2008 - 23:47:41
avatar
neo Написал:
-------------------------------------------------------

> Ти направо изби рибата,за доказателство е
> достатъчно един свидетел и няма практика купувача
> да плаща комисионни на АНИ,за каква реклама става
> дума,човека е купувач,между другото чета този
> форум от 3 месеца,ама ти отиваш твърде далеч,явно
> не си професионален брокер,след като имаш толкова
> свободно време,то и все повече свободно време ще
> имаш......
>

Пак ще ти кажа първо да четеш,после да асимилираш и след това да пишеш,защото ми дойде до гуша от чукча-писател,дето не бил чукча- читател.........
Къде видя да пиша,че купувачът трябва да си плати за рекламата? Толкова ли е трудно да стоплиш,че на него няма какво да му рекламирам?
И що за тъп навик,като нямаш какво конкретно да кажеш,да използваш стария въпрос:"А вие,защо биете негрите?"
Колко седя във форума,не е твой проблем- нали не съм ти поискала волни пожертвувания? Или те дразни,че хем прекарвам доста време тук,хем си покривам разходите,пък и успявам добре да живея? :g:
Re: Понижаване, понижаване, понижаване
31-03-2008 - 02:38:35
avatar
Спазвайте правилата на форума.

http://forum.imoti.net/read.php?6,95974

2. Не пишете извън темата - пуснете нова тема по въпроса.
3. Не проявявайте неуважение към други участници във форума. Не се допускат обиди, пусвни и т.н.

Изтрити са личните обиди и нападки, които нямат връзка с темата и отблъскват новите потребители на форума. Всяка информация по темата за цените е запазена.
Re: Понижаване, понижаване, понижаване
31-03-2008 - 10:38:07
Не е редно да се отказва на клент.!!НО кой е клиент?Този който има ПОВЕДЕНИЕ на клиент..примери дал господ.. smoking smiley
Re: Понижаване, понижаване, понижаване
31-03-2008 - 13:03:32
Та като си говорим за понижаване,вижте какво става с наемите spinning smiley sticking its tongue out clap: :} Цъкни тук!

Пита се дали към промоцията няма кошница боядисани яйца,половин печено великденско агне и бутилка вино clap:
Re: Понижаване, понижаване, понижаване
31-03-2008 - 13:15:06
Днес при нас в офиса дойде един шеф на клон на Булбанк да ни представи новите преференциални условия на Банката за служители на корпорацията "ххххххххххх".
Започна със ипотечните - 6.16 % лихва, такси и т.н. като важната подробност е че лихвата се определя по ЕДНОМЕСЕЧЕН Euribor. После малко локуми , обаче пича изръси следното:
"Сега да ви представя втората група продукти, които вярваме ще имат най-голямо развитие тази година и догодина с оглед на ПРЕДСТОЯЩАТА КРИЗА НА ПАЗАРА НА ИМОТИ, а именно - нашите потребителски кредити."

Вече и банкерите откровено си признават истинското положение Smile
Re: Понижаване, понижаване, понижаване
31-03-2008 - 14:45:23
Вярно е, ама ти ако искаш ми вярвай, всеки си има право да си поддържа собствената реалност..... confused smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-03-31 14:45 от stamby.
Re: Понижаване, понижаване, понижаване
31-03-2008 - 14:51:59
Ти сега да не тръгнеш да му търсиш наказателна отговорност на човека? confused smiley Клона е в Бизнес Парка....
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход