Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Анкета: Доходи и кредити

Публикувано от dragula 
Re: Анкета: Доходи и кредити
22-01-2009 - 14:45:15
hrabar Написал:
-------------------------------------------------------
> Ахахахахаха ти си нахална като конска муха, ще ме
> прощаваш! Добре ще се "поддам" на манипулацията
> ти. Цената беше 57 000 евро за 75(чисти)м2,
> Младост 1, продадох го март 2008 на цена 87 хил
> евро. Това е последният ми отговор към твое
> питане, ако толкова те вълнува моята личност, съм
> на разположение на лични. Чао бамбина!


Благодаря smiling smiley Ти си велик спекулант - поздравления! smiling smiley smiling smiley smiling smiley Средната цена в Младост ноември 2006 беше над 700 е/кв за брутна квадратура, за готови нови и още нагоре, тоест тогавашната ти сделка е наистина удар smiling smiley Като се прибави за една година и малко 50 % отгоре, при това кеш - направо си е страшен удар.

Онзи, дето ти го е купил кеш, е балъкът smiling smiley

Само не разбрах защо толкова се кефиш, че са те наели да им движиш промишлен, а не жилищен обект - нали си на заплата smiling smiley





Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-01-22 14:48 от Joan.
Re: Анкета: Доходи и кредити
22-01-2009 - 14:47:52
Quote

продаден преди 1 година (по-горе пишеш Това беше допреди 1 година, когато въпросният апартамент го продадох и си върнах кредита!), значи януари 2007

22.01.2009 сме днес!
Внимавай повече! Методите ти за манипулация не минават пред всеки!
Re: Анкета: Доходи и кредити
22-01-2009 - 14:49:55
hrabar Написал:
-------------------------------------------------------
> Цитат:продаден преди 1 година (по-горе пишеш Това
> беше допреди 1 година, когато въпросният
> апартамент го продадох и си върнах кредита!),
> значи януари 2007
>
> 22.01.2009 сме днес!
> Внимавай повече! Методите ти за манипулация не
> минават пред всеки!


По-горе вече се извиних, че тази грешка е моя - и казах не 3, а година и 3 месеца - не подскачай толкова smiling smiley

И все пак 50 % за година и 3 месеца - наистина си е удар, недей да скромничиш smiling smiley
Re: Анкета: Доходи и кредити
22-01-2009 - 14:51:17
Quote

Онзи, дето ти го е купил кеш, е балъкът
А онзи ненормалник с кредита! Ти не го мисли тоя! Няма банка да му виси на главата! Той беше много щастлив от сделката между другото, а и ми изпрати смс за Нова година, тази сегашната 2009, повтарям 2009 г. ! Ще видим за другата!

П.П. само едно уточнение. Март 2008 беше изповядването пред Нотариуса. Иначе тоя човек ми даде капаро още декември 2007. Смятай там колко точно са месеците!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-01-22 15:01 от hrabar.
Re: Анкета: Доходи и кредити
22-01-2009 - 15:01:26
hrabar Написал:
-------------------------------------------------------
> Цитат:Онзи, дето ти го е купил кеш, е балъкът
> А онзи ненормалник с кредита! Ти не го мисли тоя!
> Няма банка да му виси на главата! Той беше много
> щастлив от сделката между другото, а и ми изпрати
> смс за Нова година, тази сегашната 2009, повтарям
> 2009 г. ! Ще видим за другата!

Ами когато всички ти се струват ненормални, нали знаеш smiling smiley

Никого не мисля, просто ми е интересна психологията на хората - някой купува за спекула с кредит на 630 е/кв., за 70 % от дохода си, после продава на 50 % печалба след една година (за НИ това е супер удар) и след като продаде, се регистрира във форум за имоти да разправя, че цена от над 600-700 е са икономчиески абсурд.

Междувременно се кефи, че строи, ама не жилища, а промишлен обект, който го строи на заплата и не е негов - каква толкова кефска разлика има между двете, не разбирам.

Междувременно 2 месеца преди ноември 2008 е гледал апартамент и ако се били навили да свалят цената, щял да го вземе. После се отказал да купува.

Междувременно разказва, че "Не ме разбирай погрешно! В момента и 18% не
предлагам. Предлагам 0(нула), т.е. нямам никакво намерение да се занимавам. Строя завод в момента...реална производство, разбираш ли? След 2 години ще ти предложа повече от 18%..."

Какво и на кого предлага, като е наемник, не ми стана много ясно.

После пък изпуснал 8 хиляди евро и отказал оферта за 95 хиляди евро, защото купувачът бил с кредит, и дал на друг за 87 хиляди евро, щото бил с кеш. После пък написал как се продава с ипотека, защото той продал с ипотека и купувачът му бил с ипотека.

И така нататък.....



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2009-01-22 16:18 от Joan.
Re: Анкета: Доходи и кредити
22-01-2009 - 15:06:54
"който го строи на заплата и не е негов"
Както искаш го наричай, може да го наречеш "хонорар с данайсет месечна разбивка"...а че не е мой, не е!
Ей сега ще ти пратя още един линк! Това което го гледах!
И да това над 600-700 е икономически абсурд, спрямо текущата ситуация!
Действай Джоано!
Re: Анкета: Доходи и кредити
22-01-2009 - 15:22:13
hrabar Написал:
-------------------------------------------------------
> "който го строи на заплата и не е негов"
> Както искаш го наричай, може да го наречеш
> "хонорар с данайсет месечна разбивка"...а че не е
> мой, не е!
> Ей сега ще ти пратя още един линк! Това което го
> гледах!
> И да това над 600-700 е икономически абсурд,
> спрямо текущата ситуация!
> Действай Джоано!


Малеее, че ме задействаха smiling smiley И за чих ми е да действам, когато добре се забвлявам с легенди и митове smiling smiley

Ми като не е твой, к'во му се кефиш, че не е жилищен? Който му е собственик, да му мисли за какво ще го ползва. На тебе нали все ти дава заплатата...

Ок де - разбрах вече, че си велик предприемач и спекулант smiling smiley

А това за икономическия абсурд обясни ли го на оня с кеша или изчака да ти плати, че после да го напишеш във форума smiling smiley Сега ще обясняваш за абсурда докато не се намери някой да ти повярва и да го купиш на "икономически приемливи и неабсурдни цени". За да може после да си намериш друг балък да му го шитнеш с 50 % печалба - ми можеш, правиш го smiling smiley И за целта форумът е добро място smiling smiley

И после аз съм била манипулатор smiling smiley smiling smiley smiling smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-01-22 15:25 от Joan.
Re: Анкета: Доходи и кредити
22-01-2009 - 15:30:46
Джоанке ти си направо за МеФеРе! Засечи "легендата" с Julius той е наясно с колко пари разполагам, също може да питаш и коко от форекса, преди време го питах дали да не обръщам в долари...банково извлечение искаш ли да ти пратя, аахахахахаха...Действай не спирай!
Re: Анкета: Доходи и кредити
22-01-2009 - 15:37:28
Храбрия манипулатор, благодаря за разрешението :]

Иначе си класика - когато ти продаваш, цена от 930 е/кв е "нормална, логична и пазарна", когато обаче купуваш, над 600 е/кв не е такава. Все пак си умен човек и тази разлика заслужено си я слагаш в джоба smiling smiley Като купиш на 600 (икономически обоснована цена), ще си смениш ника и ще влезеш да убеждаваш другите, че нещата са се променили и вече икономическата логика повелява друго smiling smiley

Няма лошо, просто тогава недей нарича другите манипулатори, че си е направо смешно smiling smiley

А с колко пари разполагаш хич не ме интересува - твоя си работа.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-01-22 15:39 от Joan.
Re: Анкета: Доходи и кредити
22-01-2009 - 15:49:20
Продадох защото считах цените за лудост! Продадох по доста отговорен начин бих казал. Никога не съм пускал тема за да убеждавам някой в нещо, обикновено отговарям на постинг на друг потребител. И да, когато паднат цените, КОГАТО а не АКО, пак ще купя, и ако пак има глупаци дето след 1 година да датат х% повече(ама едва ли вече ще има такива) ще продам. Наричай ме както искаш! Въобще не ми пука! Предполагам в инвестора са се постарали да те разкарат та си дошла тук да свириш на твоята гайда!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход