Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Анкета: Доходи и кредити

Публикувано от dragula 
Анкета: Доходи и кредити
13-03-2008 - 09:00:40
Ако гласуват над сто човека ще има някаква представителност и ще се провери истинността на официалните статистики. Ще се види и каква част от хората отговарят на американоканадските препоръки за кредитна задлъжнялост. winking smiley

Хората, които са успели с покупката без кредит, попадат в графата до 10%, 0% също е под 10%

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2008-04-01 15:59 от dragula.
ABC
Re: Анкета: Доходи и кредити
13-03-2008 - 12:27:51
Да, интересно ми е на мен какво се случва на практика. Или само аз съм такъв оптимист, очаквайки повишение на доходите и промяна на този процент от 32 в момента, на 15% за в бъдеще??
Re: Анкета: Доходи и кредити
13-03-2008 - 12:50:46
Не е лошо да се направи и анкета с каква част от семейния доход захранвате депозитите си, за да не оставим банките съвсем без пари!!
Re: Анкета: Доходи и кредити
13-03-2008 - 13:30:14
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Редактиран 4 път(и).Последна редакция на 2008-03-13 17:28 от mitko78.
Re: Анкета: Доходи и кредити
13-03-2008 - 14:15:25
Не dragula ,

и хиляда човека да гласуват, анкетата не е представителна.

Колко хора с ипотеки ползват комп. и колко от тях влизат в този форум?!
Отговори си и на въпроса какъв е профила на хората влизащи в този портал.

Надявам се да разбереш какво имам предвид.
smiling smiley

Ако раздадеш анонимни анкети на хората пред банките - може smiling smiley
Re: Анкета: Доходи и кредити
13-03-2008 - 14:28:15
Ако някой от посетителите в този форум се занимава със статистика да каже колко хора са нужни, за да е представителна анкетата.
Смятам, че поне 90% от хората с ипотеки ползват компютър. Колко от тях влизат в този форум ще кажат от сайта.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: Анкета: Доходи и кредити
13-03-2008 - 14:42:33
mitko78 Написал:
-------------------------------------------------------
> 12%-кредит
> 33%-лизинг-2 коли
> 17%-депозит
> 20%-за дъщеря ми на месец/частно училище,спорт и
> други разходи/
> 8%-разходи за бензин,ток,телефони,вода и
> топлофикация
> 10%-храна
>
> Това е от моя доход дохода на жена ми + една
> панелна гарсониера дадена под наем
> +един двустаен ново строителство даден под наем.
>
>
>
> Редактирано 3 пъти, последният път 03/13/08
> 01:50PM от mitko78.

..............................................................................................
Миткоооо, Миткооо - Такива като теб , Митко дават хляб на престъпниците (рекетъори,взломаджии , дребни ключари и пр)
Като нищо можеш да олекнеш - доверието е ключ кам неуспеха
осъзнай се и махни тези данни - на 30 год трябва да си разбрал къде живееш !


...............................................
за всеки балон - ИГЛА , за всяка дупка - ЧЕП
Радой Ралин winking smiley
Re: Анкета: Доходи и кредити
13-03-2008 - 14:56:32
avatar
Митко едва ли е чувал за ЗЗЛД - депутатите се напъват да ни защитят-ние сами сваляме гащите clap:
Едва ли знае,че тук има и заинтересовани "субекти" - които тъкъв "съпрайс" биха му врътнали,че свят ще му се завие!
Митко живее в "огледалния" свят - но втория път почти всички са "Управят" или пак ги "управят"
Re: Анкета: Доходи и кредити
13-03-2008 - 19:08:00
с риск да стана банален-цените на ни не се определят от богатите българи ,а от средно статистическия българин.
в чикаго има хора които правят повече от целия БВП на бг,но цените падат ли?ами падат....
средния софианец прави не повече от 1000 лв на месец.
или след парно ,ток телефон и градски транспорт му остават около 400 лв.
от тях за храна ли да дава или за имот?
малкото ми познати ,останали в софия правят доста над средния доход-между 1500 и 2000.тва е по техни думи.и нито един от тях не може да си позволи да си купи апартамент.пак по тяхни думи.те са достатъчно интелигентни,за да знаят,че от тотото няма да ударят,нито станишев ще им покрива вноските.
от тях пак знам,че техни познати са купували,които имат доходи под 1000 лева.
или бедните и прости българи са понакупили и е въпрос на време банките вместо банки,да станат собственици.или вместо левчета ще ви раздават тухли и бетон ,като почнете да си искате депозитите.
само за 2007 чуждото кредитиране на банките е 2милиарда и 200милиона.тва е за една година.само за една година.
ето ви го от къде идва строителството-банките са ги раздали тези пари на куцо и съкато.без доказателство за доход са голяма част от тези пари.
или-банките от лакумия за по-високи лихви си затварят очите и раздават на хора,които не могат да си позволят тези заеми.
и ако се надяват,че ще спечелят като им конфискуват имотите-много се лъжат.
ще ви пишат в учебниците по икономика......
Re: Анкета: Доходи и кредити
13-03-2008 - 19:42:29
асене аз мисля така

дори и да не фалират строителите /аз съм един от тях/ дори и да излезнат на чисто

сектора строителство се задъхва и ако спре да расте,а той ще
ще повлече доста хора със себе си
според лични наблюдения 60% от икономиката на бг е свързана със строителня бранш

Ако тази година 20% от строителите излезнат от играта не ми се мисли кво ще става

ще става така

20% бай гошовци /строители/ без работа
20% бай ивановци /шофори на камиони и тям подобни механизации/ без рбота
поне 10% от сегашните проектанти , инжинери, ако щеш и ай пи специалисти без работа

ми АНИ тата ко ще правят
ми складовете за строителни материали
ми вносителите на същите тях
а производителите им



и всичкото това човек бате е със кредити ,кой за камион ,кой за партаментче за квот ти дойде на акъл

moody smiley moody smiley moody smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход