Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Това ли ни очаква???

Публикувано от javor 
Re: Това ли ни очаква???
12-02-2008 - 02:02:58
Сега идва и стагдефлацията. Сега видях, че Явор се е заровил в проблема и може да намери интересни неща. Аз нямам време сега да проследя линковете.


Nacheff,каквато интересна информация ми попадне я споделям а от теб,Асен,Куку,Петър и други,които разбират повече от мен,се надяван да я коментирате,защото прогнозите за 2008г са,да започне масово изтръпване,което за по-издръжливите ще е и през 2009г.Иначе вдървяването е през периода 2009-2010g,но както Куку беше писал веднъж,че ако ни изпуснат онея от горе,сте са по-збити периодите.А иначе,основното втвърдяване,се очаква м/у 2010-2012g.Сте се опитам да намеря повече време и да преведа повече от статията.
А за търсачите на силни усещания,които желаят да съкратят периода на изтръпването,се препоръчва.-Малка,сладка,сивичка панелка,на кредит разбира се,за да се усети ефекта от пропускането на периода на изтръпване а за екстремните търсачи,може и ново строителство,където 1 плащаш и 0.8 получаваш и после още толкова влагаш.

PP.За повече информация,моля да се обърнете към Професор Пунди,на които ния сме гласували пълно доверие,защото е винаги една крачка пред нас.





Re: Това ли ни очаква???
12-02-2008 - 02:09:14
Яворе, стига бе пич. Стига че като ви слушам, ще трябва да ходя да си купя сапун за въжето. :] Я кажете кога ще пиеме по едно и "на където духа, да вее!!!"
Re: Това ли ни очаква???
12-02-2008 - 02:25:55
Quote

Яворе, стига бе пич. Стига че като ви слушам, ще трябва да ходя да си купя сапун за въжето.

Ооо,прощавай Don Balon,ама си мислех,че си усигорил сапуна и въжето,че скоро и това ще е трудно постижимо ама..
Я кажете кога ще пиеме по едно и "на където духа, да вее!!!"

И по-този въпрос е мислено,но той е в съседната тема,за заблуда на...
Наздраве!!!
Re: Това ли ни очаква???
12-02-2008 - 02:31:30
...ами к'во да правя? Сколасах,сал един сапун остана. :]
Re: Това ли ни очаква???
12-02-2008 - 02:54:00
Охххх,ти бедничкия,няма страшно,ша ти смажеме въженцето.Наздраве.
Re: Това ли ни очаква???
12-02-2008 - 03:05:26
Айде, наздраве. По едно малко уиски с ядчици.
Re: Това ли ни очаква???
12-02-2008 - 03:20:24
Пунди и аз те следя одавна и знам,че си \"Пич\",като се махне това-онова,но като чета утрешния весник,все ми се струва,че никoй няма да се интересува,как се пише липса а колко ще е голяма тя.Така че,сега не е времето да се доказваш ми се струва.
Re: Това ли ни очаква???
12-02-2008 - 07:21:45
javor Написал:
-------------------------------------------------------
> Пунди и аз те следя одавна и знам,че си
> \"Пич\",като се махне това-онова,но като чета
> утрешния весник,все ми се струва,че никoй няма да
> се интересува,как се пише липса а колко ще е
> голяма тя.Така че,сега не е времето да се доказваш
> ми се струва.
>
....................................................................................................
Готин,
никъде не съм казвач,че те "следя" , не се ласкай да мислиш че си ми приоритет spinning smiley sticking its tongue out правилно си забелязал,че че се губя за 30 / 40 дни !!!
влизам от време на време , когато ми стане горещо,да поизпусна парата - вие сте добри
АНАЛизатори , демек да ви поанализирам , да се повеселя и пак ви оставам на спокойствие!
не искам да се заяждам с никого , да провокирам никого - но има поговорка"да би мирно седело,чудо не би видело"
както казва жена ми -ако нещо не ти е работата (т.е. не си учил за него) - не се хващай да го работиш,да го коментираш,изобщо избий си го от главата-иначе си смешен !
та така и с теб- ще те АНАЛизира някой със този твой устрем комсомолски да си там,където не ти е мястото.
ако си разумен най-малкото щеше да се замислиш (абе кой и защо си слага ник пунди , тва не е ли нещо като п.....а) - тоя или е нещо кофти изработка или аз съм.....
сети се защо ?
имаше един форумаджия/пундьовец преди време-беше тъпичък и спечели приза за биг пундю но не поиска ника !
сега ти го давам на теб!!!
ник: пунди
парола: грешнадиагноза
пробвай и го ползвай със здраве

...............................................
за всеки балон - ИГЛА , за всяка дупка - ЧЕП
Радой Ралин winking smiley
Re: Това ли ни очаква???
12-02-2008 - 20:06:33
Пунди,от няколко дена бълваш,като спукан кАНАЛ,но явно,че тук жена ти неможе да ти помогне.

Quote

както казва жена ми -ако нещо не ти е работата (т.е. не си учил за него) - не се хващай да го работиш,да го коментираш,

Мойта жена пак е на мнение,че човек трябва да се развива и като понаучи нещо,да го коментира.Ах тези жени.
ако си разумен най-малкото щеше да се замислиш (абе кой и защо си слага ник пунди , тва не е ли нещо като п.....а)

Точно разума ми подсказва,че сега не е време да се замислям върху твоя ник,тъкаче ползвай си го с здраве а под"следял",разбираи"чел"Успех.




Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-02-12 20:49 от javor.
Re: Това ли ни очаква???
12-02-2008 - 20:32:31
avatar
javor Написал:
-------------------------------------------------------
> Сега идва и стагдефлацията. Сега видях, че Явор се
> е заровил в проблема и може да намери интересни
> неща. Аз нямам време сега да проследя линковете.
>
>
> Nacheff,каквато интересна информация ми попадне я
> споделям а от теб,Асен,Куку,Петър и други,които
> разбират повече от мен,се надяван да я
> коментирате,защото прогнозите за 2008г са,да
> започне масово изтръпване,което за по-издръжливите
> ще е и през 2009г.Иначе вдървяването е през
> периода 2009-2010g,но както Куку беше писал
> веднъж,че ако ни изпуснат онея от горе,сте са
> по-збити периодите.А иначе,основното
> втвърдяване,се очаква м/у 2010-2012g.Сте се опитам
> да намеря повече време и да преведа повече от
> статията.
> А за търсачите на силни усещания,които желаят да
> съкратят периода на изтръпването,се
> препоръчва.-Малка,сладка,сивичка панелка,на кредит
> разбира се,за да се усети ефекта от пропускането
> на периода на изтръпване а за екстремните
> търсачи,може и ново строителство,където 1 плащаш и
> 0.8 получаваш и после още толкова влагаш.
>
> PP.За повече информация,моля да се обърнете към
> Професор Пунди,на които ния сме гласували пълно
> доверие,защото е винаги една крачка пред нас.

Аз предлагам да си кажем "наздраве" и да се успокоиш малко,че от притеснение,ша направиш некоя беля и няма да дочакаш мрачната 2012г.!
Не знам къде живееш,но панелките вече не са сивички. Нашата си я санирахме и е в любимото за новите строежи жълто-на едни такива леки резчици....... winking smiley
За 2012г. хич и не мисля. Така и така си знаехме,че към която велика сила сме се присламчили,все е загинала,та дали САЩ ще се срутят година по-рано или по-късно-все тая.........
smoking smiley


Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход