Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Това ли ни очаква???

Публикувано от javor 
Re: Това ли ни очаква???
19-08-2008 - 00:59:44
Куку,не съм сигорен,че успях да разбера,кво имаш на предвит в последните ти 2 постинга,но се надявам да го напишеш отново и по -разбираемо за масата.Също така се надявам,че нямаш нищо напреки,че съм използвал едно твое изказване в раздел\"Обща дискусия\"
Re: Асен ни липсва
Изпратено от: javor (IP съхранено)
Дата: August 17, 2008 09:24PM


А-Асен ни липсва

Б-Бъдете така добри и го върнете!
........Ако желаеш допълни

В-Вижте,колко хора вече напуснаха форума
........Ако желаеш допълни

Г-Голямия интерес се дължеше не малко и на него.
........Ако желаеш допълни

Д-Дори на Kompass му е скучно вече
.......Ако желаеш допълни

Е-Е,забелязва се,че и на други им липсва,та да видим докъде ще я докараме.
.......Ако желаеш допълни

Ж-Жалко.Гледам форума отново уредя

З-Защо не прочетеш и одговориш на последното изречение на Lybopitna, Асене?
........Ако желаеш допълни

И-И въпреки,че преместихте темата в 6 та глуха,вече 400посещения
........Ако желаеш допълни

Й-Йош малко време педлагаш да ми дадеме да си почине ли?ок.

K-Kara.Изпратено от:Re: Ide li?
Kara (IP съхранено)
Дата: August 16, 2008 04:21AM
.Наистина бих препоръчал на Модераторите да се извинят на Асен по най-бързия възможен начин.Освен правилни и смислени постовете му внасяха много свежест и настроение.
.......Ако желаеш допълни

K2-Kuku:Re: Ide li?
Изпратено от: kuku987 (IP съхранено)
Дата: August 16, 2008 02:56AM


модератора, в стремежа си да спазваш приличието прекаляваш.

това за полираните мозици с една гънка - тази за задника не е нецензурно, прочети какви неща се пише в Бг вестниците.

ако ви е кеф да сте скучни - аз съм ОК, ще се преместя при Асен.
.......Ако желаеш допълни

Re: Това ли ни очаква???
19-08-2008 - 02:09:07
имам в предив че и европа я хвана кризата. и перспективите не са розови.

иначе форума здраво затъпя.
затова и се васвям по-рядко.



Re: Това ли ни очаква???
19-08-2008 - 21:42:09
Изпратено от: kuku987 (IP съхранено)
Дата: August 19, 2008 02

иначе форума здраво затъпя.
затова и се васвям по-рядко.


Изпратено от: acen1975 (IP съхранено)
Дата: August 19, 2008 09:16PM


губя се там,където не ме трият!където уважават личното мнение и не дезинформират!
ето къде се губя:
[forum.investor.bg]

куку,хайде да се поразходим тогава.

smiling smiley
Re: Това ли ни очаква???
19-08-2008 - 22:16:13
всеки си избира място,което го задоволява и му предлага това,от което се нуждае.
щом ви търкат тук,значи не се нуждаят от вас и не ви уважават!
следователно-ходете там,където няма да ви търкат!
аз нарочно не съм натискал никого къде да ходи!дори и теб на е-майла.
тва си е право на личен избор, и не искам да ходатайствам.
макар,че ще се радвам да видя сродни души в сайт,който аз съм избрал за изява.проблема е,че там трудно ще намерите спорещи,че цените ще се качват,поради простата причина,че модераторите не са брокери.
едно ви гарантирам-там мнение няма да ви бъде изтъркано!поне аз нямам такъв случай,дори и да пиша извън темата ,или като използвам стила на държание,който въобще не се е променил от тук!!!!!!!!!!
колко неща съм писал против БФБ няма и да изброявам.и дори,че са сайт,тясно свързан и зависим от БФБ-нямам изтъркано мнение!!!!!!!!
тук всички знаеме вече за кво става въпрос!
че защо да пиша,след като вече АНИ са преритали от глад и натискат сайта да дирижира?
кухите брокери си мислят,че от форума е тръгнал застоя в сделките-друго обяснение няма...........
той Куку от 3 години пише тук,че имотите се балонират,ама не си спомням да е повлиял и цените да са почнали да падат?нито пък сделките да намалят.......
а тоя сайт да си припомни бизнеса преди 2002 година и да знае кво ги чака в бъдеще.
имаха шанс да си променят стратегията и предварително да се застраховат с трафик,генериран НЕ от имотния пазар,но пропуснаха този шанс,като заложиха на натиска от АНИ.
разбира се,не знаят,че до две години АНИ-тата в бг ще се броят на пръстите на едната ръка.както и съществуващите строителни фирми........
Re: Това ли ни очаква???
19-08-2008 - 22:30:04
Пуснал съм анкета дали мненията във форума влияят на цените не пазара. Преобладаващото мнение е, че не влияят.
Това е и моето мнение.

КОГАТО КАРТАТА И ТЕРЕНЪТ НЕ СЪВПАДАТ, ВЯРВАЙТЕ НА ТЕРЕНА.
Стара военна аксиома
Re: Това ли ни очаква???
19-08-2008 - 23:16:32
Re: Това ли ни очаква???
Изпратено от: acen1975 (IP съхранено)
Дата: August 19, 2008 10:16PM

аз нарочно не съм натискал никого къде да ходи!дори и теб на е-майла.
тва си е право на личен избор, и не искам да ходатайствам.
Да така е,но не трябваше напълно да изчезваш.





Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-08-19 23:17 от javor.
Re: Това ли ни очаква???
19-08-2008 - 23:19:53
avatar
Мнения от форум не могат да влияят на цените.Но очакванията на участниците в пазара-да.
А определено сега очакването е цените да понамалеят.За срив не може да става дума според мен,но поне 10-20 % до 9 месеца.
Сега с колко поскъпна кредитирането и сделките силно намаляха.Лихвите в БГ няма да намалеят поради инфлацията,от тук и кредитирането няма как да поефтинее.Остава цените на имотите да намалеят ,за да има сделки.
По света много жилища вместо за продан ще идат под наем,ама в БГ ще попаднат в капана "довършване по БДС". Пък и не съм съгласен,че хората от провинцията ще се бутат по 10 в апартамент само и само да не се върнат по родните си места.Голяма част работят в строителството,а там работата ще намалее значително.
Също и част от хората с хубави работи в офиси ще се преместят-на бизнеса ще му увре главата,че не е нужно офиса ти да е в столицата,за да върви добре.По цял свят фирмите се местят от сититата в "провинцията"-по -ефтини офиси,по-малки заплати за персонала,по-спокоен живот.
Не е нужно да откриваме топлата вода.
както и да се правим,че не се задава рецесия в световен мащаб или че тя ще подмине България.Бих искал да е така,но няма да стане.

НАЙ-ОБИЧАМ БОБА, ЛЕБА И ДА ЕБА!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход