Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Построяване на НЕО - Възрожденска къща

Публикувано от Geto 
Re: Построяване на Възрожденска къща
21-02-2009 - 05:32:02
Браво, радвам се, че тук не сме само интернет лъвове *ok*
Надявам се скоро и аз да се включа*drink1*
Re: Построяване на Възрожденска къща
12-05-2009 - 18:18:51
Ето на, дойде времето, започна се *drink1*
Re: Построяване на Възрожденска къща
12-05-2009 - 18:22:18
avatar
Geto,докъде стигна с твоя строеж,дай малко инфо,че сме в затъмнение ..... smiling smiley

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: Построяване на Възрожденска къща
12-05-2009 - 19:15:00
Марк, сложихме основите и вече дигаме куфража. Става добре, но още е рано за снимки. За сега се радвам на пейзажа smiling smiley

Поздрав
LKK
Re: Построяване на Възрожденска къща
12-05-2009 - 22:10:08
И аз да ударя едно рамо за мотивацията

Re: Построяване на Възрожденска къща
14-05-2009 - 12:36:13
avatar
Имам нужда от помощ, за да реша въпроса с направата на нещо, което да прилича на чердак. Трябва да се разположи в една от "чупките" на къщата. За да добиете представа, използвам този "нагледен материал" тук Не е моята къща- при мен чупките са две и горе няма врата. Има долу и над нея ще е "чердака".......
Размерите ще са 2.45/3.50 м., а височината на конструкцията общо, около 5м. Въпросът е, дали да се използват 4 метрови греди, за които да се захващат дъното/пода/ и поповете, или 2 метрови, върху които да "стъпват"? Коя конструкция е по- стабилна? И по- "правилна"?eye popping smiley



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-05-14 15:27 от камелия.
Re: Построяване на Възрожденска къща
15-05-2009 - 12:07:36
Все още съм далеч от покрива и разни други подробности по къщата, но все пак някой може ли да ми каже къде да намеря хубав дървен материал. Тъй като тавана в кухнята и трапезариата ще бъде по-висок съм намислил да сложа няколко дебели греди от стена до стена и 50 см. под тавана. Имате ли някаква идея как да стане това?
Също Венци споменаваше за дървена дограма някъде от габровския край?

Поздрав,
Re: Построяване на Възрожденска къща
11-06-2009 - 20:51:09
Първа плоча: ураа

C:\Documents and Settings\Joro\My Documents\My Pictures\Строеж-Банкя

*drink1* *drink1* *drink1*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-06-11 20:52 от Geto.
Re: Построяване на Възрожденска къща
11-06-2009 - 20:53:03
Re: Построяване на Възрожденска къща
11-06-2009 - 21:38:09
avatar
Е хайде сега.. Не се качват така снимки , колега. Ако те интересува - пускай ЛС и да ти обясня..

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход