Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Построяване на НЕО - Възрожденска къща

Публикувано от Geto 
Re: Построяване на Възрожденска къща
07-02-2009 - 14:33:24
Много ти е добър чардака /не ти се отваря снимката/, няма нужда, знам го, Майстор си! *ok*
Re: Построяване на Възрожденска къща
09-02-2009 - 18:29:26
Здровейте всички във форума!
Следя го близо година вече и нямах търпение да приключат формалностите по придобиването на къщата ,която възнамерявам да върна към нов живот.Това на практика е къщата на прадядо ми. Строена е 1910-11 год.доколкото знам от габровски майстори.Намира се на границата между Делиормана и Добруджа.Тази къща е част от детството ми и е носител на много положителни емоции за мен.За мен там е пъпа на земята .Дано ме разбирате правилно.Ще подходя към ремонта и много внимателно и без да бързам за да избегна грешките.Държа да запазя духа ,но и да създам удобства за мен и семейството ми отговарящи на времето в което живеем.Ще кача снимки .Приемам съвети от хората във форума ,които ,както съм съм се убедил вече имат добър опит и им харесва да го споделят .Харесвам и обичам българското.Ще се постарая да го съхраня по силите си.[
Re: Построяване на Възрожденска къща
09-02-2009 - 18:31:13
Ще помоля някой да ми помогне да кача някоя и друга снимка.Как става?
Re: Построяване на Възрожденска къща
09-02-2009 - 18:43:34
На стр. 55, по средата, поста от Argonavt - там е описал как се качват снимки.
Re: Построяване на Възрожденска къща
09-02-2009 - 19:17:13
Пепи , препращах към един пост на Цанков на страница 3 от тази тема , но като я отворих сега виждам , че липсва . Ще се опитам да обясна , дано успея.

Първо снимките се качват в някой сайт за снимки , като snimka.bg или подобни. Второ - отваря се снимката от албума , с десен бутон върху нея се кликва и се избира "копиране адреса на изображението" , после се избира "картинка" в темата в която искаш да публикуваш и в новопоявилия се прозорец се пейства .

Същото става и с линк към някоя уеб страница , като за линка се копира адреса , който е най-горе на браузара. После се дава име на линка.

Дано не съм объркал нещо.
Re: Построяване на Възрожденска къща
09-02-2009 - 19:23:49
Градинарю,давай снимки и да умуваме.....
Re: Построяване на Възрожденска къща
09-02-2009 - 21:59:46
Re: Построяване на Възрожденска къща
09-02-2009 - 22:02:50
Един час си играя-не става...
Re: Построяване на Възрожденска къща
09-02-2009 - 22:11:06
Направих си албум в snimka.bg.Следвам стриктно напътствията и не ще..Копирам снимката с copy.Като натисна "картинка"във форума не ми светва "paste".
Re: Построяване на Възрожденска къща
10-02-2009 - 09:21:31
как е там албума - с какво име е?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход