Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Слънчеви колектори

Публикувано от bnm 
Re: Слънчеви колектори
04-11-2008 - 21:24:21
Ще се надявам на специална цена за опитно зайче. Ако всичко е ОК ще Ви помогна в рекламата. Ваши представители от Търново ми се обадиха наскоро да ги рекламирам.
Re: Слънчеви колектори
04-11-2008 - 22:32:43
За читав диферинциален термостат и аз съм навит , тия от П.....е се развалят като цаца на слънце .
Re: Слънчеви колектори
05-11-2008 - 13:12:05
Нека и аз кажа нещо(претндирам да съм в час).Хора,целта на слънчевите системи е да пестят парите ни,било в началото,било след плащането на инсталацията.Една слънчева система трябва да връща парите си в най-кратки срокове и най-без проблемно за клиента от гледна точка на обслужване.Какво значат тук някъкви смешни(високи)суми за системи със модерни имена-пак правят топла вода(не бензин) както и другите.Е да кажем че има някаква разлика в КПД-то,ама такава че не си струват парите.....Слагайте такива дето връщат най-бързо инвестицията.....Термостатите на Помотие не са лоши,но около датчиците им на панела трябва да има гръмоотвод иначе гърмят(моя 3 год.никакви проблеми).
Re: Слънчеви колектори
05-11-2008 - 13:39:09
Аз монтирам може би по 20 термостата на сезон и още толкова подменям - всеки втори чисто нов не работи .
Re: Слънчеви колектори
05-11-2008 - 13:44:58
знам ли.....при мен няма проблеми.... е поне не толкова често...
1-2 от трийсетина....
Re: Слънчеви колектори
05-11-2008 - 19:05:29
al dal не знам за теб, но аз като сложа нещо искам да го ползвам дълги години, а не да го сменям на две-три години... а от там ще даде и разлика в избиването на парите.


www.multiterm.org, онлайн магазин, камини и печки на дърва
Re: Слънчеви колектори
05-11-2008 - 19:13:52
filmatoplo Написал:
-------------------------------------------------------
> За читав диферинциален термостат и аз съм навит ,
> тия от П.....е се развалят като цаца на слънце .



smiling smiley Не отива на морско чадо да нарича трицоната "цаца" smiling smiley
Re: Слънчеви колектори
05-11-2008 - 19:53:11
за промишленни ........
сменям статут за колектори, ветрогенератори и др.....
Re: Слънчеви колектори
06-11-2008 - 08:49:08
Фло гледай филма -Кит .с Парцалев.. Риба ама цаца , цаца ама риба smiling smiley По принцип тези термостати които се монтират масово от Сънсистем - са китайски скъпи са но нямат мърдане .
Re: Слънчеви колектори
06-11-2008 - 12:29:06
syncho-Незнам за кое говориш ,че не искаш да сменяваш(слънчевата система или дт)но ти казвам че моя ДТ3-трета година не съм го пипал....а до слънчевите системи -евтини и прости работят в Гърция от 20 год.вече и със сигурност хората са си върнали инвестицията......20 пъти
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход