Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Анкета: анкета за строителната ситема за бързо монолитно строителство "VELOX"

Публикувано от Симеонов 
inj
Re: Анкета: анкета за строителната ситема за бързо монолитно строителство "VELOX"
31-07-2007 - 10:35:23
Симеонов Написал:
-------------------------------------------------------
> Моля, Четете каво съм писал. Някаде да съм ви
> канил във Варна ? А за пасивните къщи.... ние
> строим такива.
>
> Както казах аз нежелая да ви налагам мое мнение.
> вие питате, аз отговатям. изводите всеки прави
> сам. от това което си писахме през последните
> дни оставам с впечатление че не се интересувате
> от системата като система, а просто имате доста
> свободно време. Хората ,които се интересуват
> първо четат написаното и после питат.
>
> ако си бяхте оставил е-mail в профила, щях да ви
> изпратя инф.
>
> поздрави
>
> Б.Георгиев
>
>
>
> Редактирано 2 пъти, последният път 07/31/07
> 10:21AM от Симеонов.


Ето ми е-майла: inj@injener.net

Очаквам информацията. А свободно време нямам, но все пак 2-3 пъти дневно мога да рловерявам форума. Все пак по цял ден почти съм пред компютъра.

Re: Анкета: анкета за строителната ситема за бързо монолитно строителство "VELOX"
31-07-2007 - 16:11:48
И аз моля за информация.
zestate@mail.bg

inj
Re: Анкета: анкета за строителната ситема за бързо монолитно строителство "VELOX"
02-08-2007 - 09:34:43
Да разбирам ли, че няма да получа обещаната информация?

Това не говори добре за вас господа. Значи може да си пускате рекламните фрази тук там, но когато специалисти ви приклещят малко и на които наистина трябва да докажете, че вашата система е ефективна, се покривате. Как да си направя преценка дали да препоръчвам на клиенти вашата система? До тук с оскъдната информация едвам изкарана от вас, не става. То може да е достатъчно за хората, които си търсят фирма да им построи къщата, но за мен не е, както и за повечето ми колеги.

e-mail: inj@injener.net
ICQ: 46741990
Re: Анкета: анкета за строителната ситема за бързо монолитно строителство "VELOX"
02-08-2007 - 10:27:45
Добър ден,

Ние сме Ви пуснали информацията, която желаеехте още вчера сутринта. Това че Вие не сте я получили не е заради нас. Ще се опитам пак да Ви пусна и_мейл. Когато го получите ми върнете потвърждение.

С. Симеонов
inj
Re: Анкета: анкета за строителната ситема за бързо монолитно строителство "VELOX"
02-08-2007 - 11:32:33
Благодаря, сега го получих и ще го разуча днес като се поосвободя.

e-mail: inj@injener.net
ICQ: 46741990
Re: Анкета: анкета за строителната ситема за бързо монолитно строителство "VELOX"
06-08-2007 - 13:26:21
Който иска допълнителна информация може също да си изпрати и-мейла или да ни се обади на телефоните.
inj
Re: Анкета: анкета за строителната ситема за бързо монолитно строителство "VELOX"
06-08-2007 - 15:46:46
Тук ли може да си задавам въпросите към вас, както и заключенията, за да ги виждат всички или на пощата, само до вас.

Поисках технически данни, а получих някакъв хибрид между рекламен каталог и частични и непълни данни, разхвърляни, на места недопреведени от руски, диаграми с липсващи означения по x или y.......

Пратената ми брошура, не отговаря на въпросите, които съм задал в предните ми постове. Ясно ми е, че не може всичко да се напише, но въпросите ми бяха конкретни и значими, а отговор няма на тях.

Една - "Инструкция за проектине и строителство" (побуквено преписано) не мисля, че трябва да започва с:

- Строим в съгласие с природата
- Източник на отлично самочувствие
- Времето е пари
- Който икономисва – има за трима
- Да бъдеш самия себе си
- От минало към сегашно
(това са раздели)

Както и във всяка глава имате изводи направени от вас:


"Дървесноциментови изолационни, еднослойни плоскости за кофраж на външни и вътрешни стени с повишена здравина, за стени с високи изисквания към шумоизолацията.
● добри топло и шумоизолационни характеристики
● здравина на изкривяване
● добро сцепление с бетона и мазилката
● просто и здраво съединяване на плоскостите с гвоздеи
● съпротивление на разрушение на плоскостите с дебелина 35 и 50мм
● хигиенна и санитарна безопасност
● Устойчивост на биологично въздействие
● добри противопожарни свойства"

Ако наистина това бяха инструкции за проектиране, това няма работа там. Оставя се инженера да прецени, на базата на данните, числата и лабораторните изследвания да реши дали е така или не.


И един съвет - дървесноциментовите (талашитоциментовите плоскости) се превеждат като циментофазерни плоскости. По света са широко разпространени като много евтин материал.


Очаквам да ми пратите наистина отговори на въпросите ми и истинска инструкция за проектиране. С това може да впечатлите някой клиент, но не и строителен инженер. Интересна ми е системата, имам някакви поднания за този тип строителство, интересен ми е резултата и качеството, но без данни, няма идводи за мен. Иначе трябва да чакам 2-3 години, за да видя резултата от вашето строителство, ако евентуално сега сте почнали да строите, защото дефектите, които мисля, че има в тази система, по данните до тук, ще се проявят след 1-2-3 години.



e-mail: inj@injener.net
ICQ: 46741990



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-08-06 15:57 от inj.
Re: Анкета: анкета за строителната ситема за бързо монолитно строителство "VELOX"
17-08-2007 - 13:31:34
Здравеите,

Искам да Ви кажа че на нашият сайт вече може да видите цените на ситемата "VELOX", който искахте.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2007-08-17 13:32 от Симеонов.
Re: Анкета: анкета за строителната ситема за бързо монолитно строителство "VELOX"
17-08-2007 - 19:49:18
Това мнение е преместено в новия "форум за имоти, финанси и всичко останало"



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-05-24 23:26 от g0g0.
Re: Анкета: анкета за строителната ситема за бързо монолитно строителство "VELOX"
18-08-2007 - 10:04:35


Цените са актуални и към днешна дата
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход