Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Анкета: анкета за строителната ситема за бързо монолитно строителство "VELOX"

Публикувано от Симеонов 
Анкета: анкета за строителната ситема за бързо монолитно строителство "VELOX"
05-07-2007 - 12:15:19
Здравейте, правя тази анкета, за да разбера колко от хората, посещаващи този форум, имат интерес към нашата строителна система. Ако незнаете много за строителната система, може да посетите нашия сайт: www.veloxbg.com, а ако неразбирате нещо, свързано със системата "VELOX", ние с удоволствие ще Ви помогнем на тел: 491 33 03 и GSM:0895 648 663



Редактиран 4 път(и).Последна редакция на 2007-07-30 16:01 от Симеонов.
Re: Анкета: анкета за строителната ситема за бързо и монолитно строителство "VELOX"
10-07-2007 - 11:00:08
Колеги по форум, като системата не представлява за вас интерес кажете защо.
Re: Анкета: анкета за строителната ситема за бързо и монолитно строителство "VELOX"
10-07-2007 - 11:01:22
Защото избягваш да отговаряш на конкретните въпроси.
Re: Анкета: анкета за строителната ситема за бързо и монолитно строителство "VELOX"
10-07-2007 - 11:02:58
Не избягвам кажи какво те интересува.
Re: Анкета: анкета за строителната ситема за бързо и монолитно строителство "VELOX"
10-07-2007 - 11:09:53
Ами ето:
[forum.imoti.net]
Отговора интересува не само Човек но и други които четат. На хората им е омръзнало от "модерни" технологии, които се оказват по-скъпи вместо по евтини и водят до повече ядове с майстори. Сглобяемите къщи са класически пример. Във форума е пълно с оплаквания от фирмите за сглобяеми къщи.
Re: Анкета: анкета за строителната ситема за бързо и монолитно строителство "VELOX"
10-07-2007 - 11:17:29
Разбирам ви много добре. Аз неискам да ви лъжа, че системата е по- евтина или по скъпа. Просто мога да ти кажа че тази стройтелна система, като цена е почти еднаква, като трдиционата строителна система с тухли. Разликата е много малка в цената. За разлика от традиционото строителство обаче "ВЕЛОКС" е много по бърза за строене и по евтина в довършителните работи. ако иска6 по подробна информация ми даи и_мейл и 6те ти пусна сравнителни таблици и всичко от което се интересуваш.
bnm
Re: Анкета: анкета за строителната ситема за бързо монолитно строителство "VELOX"
10-07-2007 - 20:42:06
Разликата е много малка в цената от 60,160 или 260 евро на квадрат?
Re: Анкета: анкета за строителната ситема за бързо монолитно строителство "VELOX"
11-07-2007 - 00:36:13
1. www.velox.at - има и цени. Поне ориентировъчни. Описана е и системата, поне за тези, които знаят немски защото моя го няма никакъв.
2. От фирмата бяха достатъчно любезни и бързичко ми изпратиха информация за системата на български. Нямам представа защо не са я сложили на сайта си. Не че няма, но pdf-a, който получих е 70 страници. Ако някой иска мога да му го препратя.

Симеонов, до моя парцел завършват две къщи по система подобна на вашата. Смея да кажа, че ги направиха доста бързо. За другите им качества не мога да коментирам. Чудя се само защо е тази потайност? Ако не се лъжа Вие искате да продавате, което няма как да стане без публичност на информацията за това което предлагате.
Abu
Re: Анкета: анкета за строителната ситема за бързо монолитно строителство "VELOX"
11-07-2007 - 07:30:26
Г-н Симеонов,
Не гласувах в анкетата Ви, защото не съм посещавал сайта. Не посетих сайта, защото не е с активен линк, а трябва да копирам адреса - не че е сложно, но си имам навици в интернет и копирам адреси само на нещо, което живо ме интересува. Значи, поставям се в категорията на тези, които проявяват не много голям интерес към системата. Спестяването на тези три секунди за copy/paste ми спестява и влизането в сайта - дано да го обясних точно.
Има и нещо друго, което не ми се връзва:
В една рекламна кампания (каквата по същество е представянето на нова система за Бг) бих отличил два основни момента - запознаването на потенциалните клиенти с продукта и убеждаването им в ползата от потреблението му. Първият го постигнахте много лесно - в една активна дискусия участниците бяха готови за нова информация по темата. Но дали си струва да е точно Вашата система е друг въпрос. Специално при мен е прекъснат логическият ред "строителство - сглобяеми къщи - ... - западни технологии - VELOX". Дали поради цената, дали поради качеството, не мога да кажа. Вашата цел, струва ми се, е да убеждавате хората да предпочетат Вашата система през Вашата фирма. Скромният ми съвет е да наблегнете на ЕДНО от качествата на системата и да се концентрирате върху него, напр.: VELOX - бързо строителство, или VELOX - икономично строителство, или ... - леки и здрави къщи....
Re: Анкета: анкета за строителната ситема за бързо монолитно строителство "VELOX"
11-07-2007 - 10:53:57
След разглеждане на сайта става ясно че истинската фирма VELOX си строи сама сградите със своята система - нещо като HUF HAUS .Значи клиента избира тази фирма и определен модел къща , те му правят проект , изпълнение и следят за качеството на системата до ключ. А у нас какво щесе случи - ще докараме за продан дъските и телчетата че са по леки . А пълното ноу хау няма да дойде . Представям си бай Али как ще ги реди без контрол от страна на предприемача. smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход