Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Анкета: анкета за строителната ситема за бързо монолитно строителство "VELOX"

Публикувано от Симеонов 
Re: Анкета: анкета за строителната ситема за бързо монолитно строителство "VELOX"
18-07-2007 - 09:51:56
Г-н Симеонов, много ми е интересно какво точно висше образование имате и какъв опит, къде е придобито и т.н. Защото забелязах , че непрекъснато правите някакви сравнение на вашат технология с традиционата.
Re: Анкета: анкета за строителната ситема за бързо монолитно строителство "VELOX"
18-07-2007 - 11:15:03
G-n Simeonov,
Dano vie ste zapochali s tazi nova sistema za stroiteslstvo na kushti v BG poradi ubejdenieto, che tazi sistema e naista po-dobra i efektivna pri izpulnenie, a ne samo zaradi novata tehnologia koiato ia niama v BG t.e. namerili ste neshto, koeto vse oshte ne e na pazara v BG.
Pitam tova, tui-kato znam kakvo e otnoshenieto na bulgarina kum novite tehnologii kum dneshen den.
Az sam preminah prez tozi etap i nauchih mnogo neshta.
Nai-vajnoto za vas v momenta e da dokajete vashata sistema, i zashto edin chovek triabva da ia izbere pred drugite dobre poznati veche sistemi na pazara.
Vupros kum Vas.
Vie lichno prisustvali li ste pri izpulnenieto na takuv proekt v Avstria?
Uchavstvali li ste pri proektiraneto?
Mnogo e vajno niakoi da nauchi ALI-maistora kak se stroi po Avstriiski. smiling smiley
Iskrenno vi jelaia uspeh v tova nachinanie.

www.technopipe.bg
Re: Анкета: анкета за строителната ситема за бързо монолитно строителство "VELOX"
19-07-2007 - 14:19:56
Добър ден, 4ovek

Искам да отговоря на Вашия въпрос. Нямам висше техническо образование. Във фирма " Аутдор Бизнес Груп" аз съм нает на работа, като търговец . Понякога правя сравнение между двата начина за строителство (трдиционен с тухли и "VELOX" ), защото това е много добър метод за отличаване на едната от другата ситема. А бъдете сигурен, че аз го правя след като съм получил максимално голяма информация и за традиционната строителна система, естествено както и за "VELOX'. С това искам да Ви обясня, че не правя нищо на сляпо и по никакъв начин неискам да се компрометирам пред Вас, както и да ви заблуждавам. Искам само да ви покажа и докажа, че съществува една наистина по-добра строителна система от трдиционото строителство и тя се нарича "VELOX". И в този момент в България само една фирма може да я предлага и тя се казва "Аутдор Бизнес Груп". Искренно се надявам да продължим да контактуваме с Вас и в най-близко време да Ви поканя на строеж с нашата строителна система да се обедите сам в искренноста на моите думи.
Re: Анкета: анкета за строителната ситема за бързо монолитно строителство "VELOX"
19-07-2007 - 16:34:22
За протокола: фирмите са две. Другата е в Добрич.
Re: Анкета: анкета за строителната ситема за бързо монолитно строителство "VELOX"
20-07-2007 - 04:58:11





Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-02-05 11:34 от US Builder.
Re: Анкета: анкета за строителната ситема за бързо монолитно строителство "VELOX"
20-07-2007 - 16:17:50
Без да се обиждате г-н Симеонов, но аз за строителни технологии вярвам само на хора със строително образование, които са ръководили строителен обект.
Опитът ме е научил на търговци да не вярвам, защото ако някой сбърка и се довери на сметките на търговец влиза много вътре.
Още не съм срещанал материал , който да не дава 20-30% отклонение в повече от разходната норма, давана от търговеца.
Re: Анкета: анкета за строителната ситема за бързо монолитно строителство "VELOX"
21-07-2007 - 10:29:37
Ей, Човек не се ебавай с търговците. И те семейства хранят.
Да го кажем по друг начин: технологиите се разработват от големи водещи компании и екипи с хора много, ама много по-напред от който и да е професор в БГ в строителството. То май нашите т.нар.професори само копират от там и го преподават. Търговците на тези компании са само проводници на технологиите. Те не си измислят нищо. Дали вярваш или не вярваш е съвсем друг проблем и той няма връзка с оценката на дадена технология. Тази оценка се прави от хора на съвсем различни нива, да не говорим за технологиите в строителството в европейска страна.
Относно разходните норми мен също опита ме е научил, че тези 20-30% отклонение, които цитираш ги има дори в една бригата сравнене с друга и то в един град. Вината е някъде там... в големите компании, които се опитват да лъжат Баш Майстора. Извинявай, но това пък е истината от друга гледна точка.
Re: Анкета: анкета за строителната ситема за бързо монолитно строителство "VELOX"
23-07-2007 - 11:13:05
Добър ден на всички.

Много ме заинтригува това което прочетох, че ние не сме единствената фирма в България, която предлага строителната система "VELOX". Бих желал ако някой има адрес или кординати на другата фирма моля да ми ги прати ще Ви бъда много благодарен.
Re: Анкета: анкета за строителната ситема за бързо монолитно строителство "VELOX"
23-07-2007 - 11:48:29
Симеонов Написал:
-------------------------------------------------------
> Добър ден на всички.
>
> Много ме заинтригува това което прочетох, че ние
> не сме единствената фирма в България, която
> предлага строителната система "VELOX". Бих желал
> ако някой има адрес или кординати на другата фирма
> моля да ми ги прати ще Ви бъда много благодарен.


Имаш ЛС
Re: Анкета: анкета за строителната ситема за бързо монолитно строителство "VELOX"
25-07-2007 - 09:38:06
УВАЖАЕМИ УЧАСТНИЦИ ВЪВ ФОРУМА,

Вчера 23 юли 2007 година нашият сайт беше подложен на хакерска атака от страна на група, занимаваща се с измами в интернет търговията. Това е станало посредством вирус от типа “троянски кон”, препращащ към сайт с копиран дизайн на нашия и сменени телефони за връзка, базиран на сървър извън страната. Уведомяваме Ви, че “Аутдор бизнес груп” ООД София е единствен представител на производителите на строителните системи VELOX в България. Дружеството няма офис в град Добрич и никога не е упълномощавало други фирми и лица да представляват строителните системи VELOX в страната. След проведени консултации с титулярите на търговската марка, “Аутдор бизнес груп” ООД София, като единствен представител на производителите на строителните системи VELOX в България ще предприеме всички законосъобразни действия за защита на правата и законните интереси на VELOX в страната от незаконни посегателства и нелоялно използване.

Благодарим на всички участници във форума, които със своята навременна реакция ни помогнаха да овладеем атаката и да защитим нашето и на VELOX добро име.


София
С уважение:
24 юли 2007 година
Марин Божков - юрист



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-14 09:51 от magic.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход