Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Анкета: анкета за строителната ситема за бързо монолитно строителство "VELOX"

Публикувано от Симеонов 
Re: Анкета: анкета за строителната ситема за бързо монолитно строителство "VELOX"
12-07-2007 - 15:06:40
За кого г-н Сименов е добра - за крайния клиент или за строителя?
Ето тук е разковничето - ще се конкурирате със строителите , които строят по традиционен начин или ще работите с тях като им продавате вашите продукти.
Re: Анкета: анкета за строителната ситема за бързо монолитно строителство "VELOX"
12-07-2007 - 16:01:45
По добре дайте информация къде в София се строи с тая система и заинтересовани да видят на место - българина трябва да види и пипне .
Abu
Re: Анкета: анкета за строителната ситема за бързо монолитно строителство "VELOX"
12-07-2007 - 19:06:35
Г-н Симеонов,
появихте се в една тема и предизвикахте някакъв интерес. Пуснахте си собствена тема с анкета и след пет дена без раздвижване нещо проплакахте да си споделяме мненията. Аз лично, от съжаление към неумението Ви да представите продукта си, си позволих да Ви обърна внимание на някои от най-лесните начини да го постигнете. Очевидно сте пределно наясно с качествата и достоинствата на СИСТЕМАТА, също и с традиционното строителство, маркетинга, компютрите и всичко необходимо за успешната Й продажба в България, та опитът ми да споделя идея е бил изтълкуван като нагло вмешателство в бизнеса Ви. Нищо не ми струва да Ви се извиня, така че - извинете! Обаче, понеже виждам как продължавате с голословните твърдения и сравнения, ще се пробвам (за последно, надявам се): Ние, потребителите в този форум, намираме за съществена разликата между нещо, произведено в Австрия от австрийци и нещо, внесено от Австрия, но сглобено в България. Ако не сте наясно къде е проблемът, никой не може да Ви помогне!

ПП Въобще не поставям въпроса за компетентността Ви да сравнявате каквото и да е с българското традиционно строителство, затова, моля, не ми отговаряйте.
Re: Анкета: анкета за строителната ситема за бързо монолитно строителство "VELOX"
13-07-2007 - 10:30:01
Добър ден
Искам да благодаря на всички, който се включват в този диалог. Защото аз правя в момента първите си крачки в този бизнес. С вашите мнения и вапроси Вие ми помагате да навлизам все по-бързо в това което работя, за което съм ви много благодарен. Най- искренно ви моля ако имате желание естествено да продължиме с дискусията си, защото Вие всичките сте достатъчно еродирни по темата строителство и всеки диалог с Вас на мен ми помага много . Най-искрено искам да Ви кажа, че системата "VELOX" има много добри качества. Което всъщност ме накара да се захвана с тази работа. Фирмата в която работя и аз смятаме, че не трябва да се конкурираме със строителите а да работиме заедно. Защото потози начин и те ще са доволни и ние, както и не на последно място а дори на пурво краиният клиент, защото както знаем всички краиния клиент е най-важно да е доволен. Да на мен ми е ясно че немога Българина да го убедя, че това е една много добра строителна систем с думи. Знам че на Българина му трябва "око да види, ръка да пипне" и това ще се случи в най-скоро време (до месец- два). Когато вече имаме започнатата сграда бих искал всички Вас които в момента ми помагате да ви покана лично да доидете и да видите как се строи с тази строителна система и да видите и пипнете строителната система "VELOX".
Ако имате желанието да ми помогнете с някои ценен съвет ще ви бъда много благодарен.
Извинявам се ако съм обидил някого до сега било е неумишлено.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-07-16 10:01 от Симеонов.
Анонимен потребител
Re: Анкета: анкета за строителната ситема за бързо монолитно строителство "VELOX"
13-07-2007 - 10:49:54
Добре ще е на сайта да сложите едно списъче със сертифицирани фирми, които са обучени да строят сгради с продукта, които предлагате. 5-6 стигат колкото да покрият различните региони. Иначе е малко кофти - както казва filmatoplo не е ясно бай Али каква ще я свърши.
Re: Анкета: анкета за строителната ситема за бързо монолитно строителство "VELOX"
13-07-2007 - 14:56:30
Поради това че сме нова фирма на пазара все още водиме преговори със строителни фирми които имат желанието да се занимават строителната система "VELOX". След като завършим преговорите с тях ще пуснем имената на фирмите в нашият сайт. Ако някой има желанието да работи с нас, нека се обади на нашите тел. 02/491 33 03
GSM: 0895 648 663 да си направим среща за договаряне.
Re: Анкета: анкета за строителната ситема за бързо монолитно строителство "VELOX"
14-07-2007 - 11:06:53
г-н Симеонов,
От внимателния ми прочит на всичко, което е във Вашия сайт не успях да разбера следното:
1. Наблягате много на топлоизолационните свойства на системата Ви, но никъде не видях конкретни данни - ламбда на всеки елемент от системата, коефициент на топлопроводимост и т.н.
2. "област" на конденз. Точката на оросянаве на елементите или точката на конденз зависи от температурата, влажността и наляганнето на водните пари. Концентрацията и налягането на водните пари във всеки елемент от системата зависи от коефициента на дифузия и дебелината му. Аз бих проверил истинноста на това, което твърдите за "областта" на конденз. НЕ ви вярвам, а за това може би и не давате конкретни коефициенти на елементите.
3. Като говорим за бързина, имате ли представа една БГ бригада сравнена с австрийската как би се справила и с колко повече грешки.
Проблема за мен си остава такъв - твърдите нещо, което не може да докажете; предимствата на системата ви са предимства, но в Австрия, а не тук; и все пак сграда се пише със "С" а не с "З"
Re: Анкета: анкета за строителната ситема за бързо монолитно строителство "VELOX"
16-07-2007 - 15:22:49
Г-н asdf123 , добър ден
1. Благодря ви за съвета ще сложим в сайта таблица с топлоизолационите качества на "VELOX"
2. Ако иамте желание можем дави изпратим на вашия и-мейл характеристиките на строителната система, която предлагаме. За да не оставате с мнението че лъжем.
3. В момента сме в период наубочение на 2-3 строителни фирми. Опитвме се така да ги обучаваме, че да не допускат грешки и строеното от тях да е по всички европейски стандарти.

п.п. Мерси за поправката, всички сме хора и не сме застраховани от грешки.
Re: Анкета: анкета за строителната ситема за бързо монолитно строителство "VELOX"
16-07-2007 - 17:14:23
Успех в обучението - ще ви трябва, а и много търпение също.
Re: Анкета: анкета за строителната ситема за бързо монолитно строителство "VELOX"
17-07-2007 - 09:30:48
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход