Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Край София – дворче с малка къща

Публикувано от Shtirev 
Re: Край София – дворче с малка къща
21-09-2011 - 22:08:36
Не се радвайте като малки деца на парцели "в регулация",докато не им видите документите черно на бяло.Около мен се продават поне десетина такива.Нищо общо с реалността.
Re: Край София – дворче с малка къща
21-09-2011 - 23:59:06
avatar
Quote
iiujen
Quote
personall
Quote
panelov
Не сме виновни, че сме българи. Това с вината е по-скоро винена работа и затова предпочитам бира. *beer*

Падам си по малка спретната къщурка – с две липи отпред. Пък може и без липи. С люляци – също може.

Може и малко местенце да е – но гледано с любов ... на южен склон на Стара планинаwinking smiley.




Аз имам къща на с. Градец. Спокойно и прекрасно селце. Стигам от Люлин за 15-20 мин. Направиха чисто нов път до самото село. Красота.

Погледни в сайта за обяви. Аз видях в @#$%&. Парцел в регулация под 10 000 евро.!!! - 800кв.м.
къща 3 етажа с двор 1100 в добро състояние за 47 000 евро.

Моля да публикувате правилни линкове. Иначе твъренията Ви звучат несериозно.

Линковете са правилни, но скрипта на този форум- сайт явно блокира всички подобни сайтове/ за имоти / със сходно съдържание. Или ако желаеш да дадеш линк към Имот.бг / @#$%& /той автоматично става невалиден. Но това което съм казал в моя коментар по-горе може много лесно да се провери, нали? При мен няма празни думи. Напиши като под коментар на латиница имот.бг и виж какво се получава.;-)
Re: Край София – дворче с малка къща
21-09-2011 - 23:59:39
avatar
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход