Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

интериорни врати

Публикувано от mehudi 
Re: интериорни врати
24-12-2010 - 18:09:46
avatar
700 лева... трябва да е естествено дърво и то някакво породисто smiling smiley
щото мдфтата са по 200 -300 лева на дребно

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: интериорни врати
24-12-2010 - 18:11:48
avatar
Quote
bulhomes
Щом го няма на пазара, а според теб трябва да го има - направи го ти! Отваряш си магазин за врати и държиш по 15-20 броя от модел и ще си върха.

АЗ ВЕЧЕ СЪМ СИ ВЪРХА! smiling smiley
макар и не в тази сфера... но ако поискам мога до два месеца да имам един контейнер - 500 врати на склад... това са около 25 модела по 20 броя smiling smiley просто се чудя дали ми се занимава с още глупости smiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: интериорни врати
24-12-2010 - 21:39:57
Quote
ASSETION
.... още глупости smiling smiley

сам си отговаряш
Re: интериорни врати
25-12-2010 - 01:47:34
човече,

темата все пак е моя - благодаря ти за мненията, но ако искаш да казваш нещо странично - отвори си своя тема и си приказвай върхово там.

относно професионализъм и бюрокрация - в моята тема отговорих на друг човек, не на теб. бъди любезен да четеш постингите, а не да мислиш че светът се върти около теб и всеки само с теб се занимава.

весела коледа на празнуващите

Quote
ASSETION
Аве вие сте опасни...
единия не искал да се заяжда?
за кое да се заяждаш ? ти май не уцели човека?
10 -15 магазина? що да не ги обиколя, при положение че търся нещо което ми трябва
А ГО НЯМА НИКЪДЕ В НАЛИЧНОСТ?
ДАЖЕ МОГА ДА ГИ ИЗБРОЯ МАГАЗИНИТЕ...
Единия олигофрен ми вика... оо как да нямаме имаме 1500 врати на склад- викам ок - дайте ми четри...
еми неможе сега склада е в перник smiling smiley с поръчка
ахахахахахахах - тоя беше Съни дорс... аз от компютрите го знам че е смотан, ама и на врати е същияsmiling smiley


Другия па ми говори за липса на професионализъм и бюрокрация ?
мисля че не си ме разбрал
АЗ ИСКАМ ДА ВЛЯЗА В МАГАЗИН И ДА КАЖА ДАЙТЕ МИ ДВЕ КИФЛИ!
Е ТАКА ИСКАМ И ЗА ВРАТИТЕ НЯМА ЛИ МАГАЗИН В КОЙТО ДА ПОСОЧА - ИСКАМ ТЕЗИ ДВЕ ВРАТИ, ТЕ ДА МИ ГИ ОПАКОВАТ И ДА МИ ГИ ДАДАТ? ВЕДНАГА! smiling smiley и без да си плюмчат палците

п.п. заяждача smiling smiley ако искаш да се заяждаме, аз съм насреща винаги!
Re: интериорни врати
25-12-2010 - 01:54:05
Quote
bulhomes
Я, я ме светни, че мислех от тях да си взимам вратите.

монтираха към 25 външни ролетни щори. след известно време се появиха проблеми с механизмите. за да дойдат почнаха да искат договори и ДЕПОЗИТ от 10 лв, щото ако не бил гаранционен ремонта щели да удържат и тн. демек тр да отида при тях, да оставя 10 лв, после да минат, ако не е гаранц -> да отида да си платя, и чак след това да ми го оправят?!?!?!

самото оправяне на проблемите бе много тегаво, мъчително, едно казва техническия дето минава да оглежда, друго майстора дето го оправя и тн. проблеми имаше 5-6 пъти, така че не е единичен случай.

лично мен ролпласт ме загубиха като клиент
Re: интериорни врати
25-12-2010 - 01:55:04
до бриколаж не съм стигнал още, но минах през практикер. мъката там е огромна. утре ще гледам да мина и през бриколаж.

Quote
фло
Quote
mehudi
здравейте,

тр да сменя 3 интериорни врати (1-та към банята). за софия. търся решение приемливо качество на приемлива цена (не изхвърляне ела ти ми вижте вратите). отвратително качество си имам и в момента.

моля за опит/съвет.

поздрави
Моят опит е следния! Трябваха ми две врати и си харесах един модел в Бриколаж по 200 лв.бройката/немски/ и наблизо до тях видях обособено местенце за намалени цени на врати с транспортен дефект и там ги имаше по 80 лв.бр.Гледах,зяпах,пак гледах и тъй не разбрах къде им е дефекта,та си купих две!
A40
Re: интериорни врати
25-12-2010 - 10:25:13
Quote
ASSETION

АЗ ВЕЧЕ СЪМ СИ ВЪРХА! smiling smiley
макар и не в тази сфера... но ако поискам мога до два месеца да имам един контейнер - 500 врати на склад... това са около 25 модела по 20 броя smiling smiley просто се чудя дали ми се занимава с още глупости smiling smiley

колега една груба сметка:един модел има два вида отваряне-ляво и дясно;поне три вида размер-70,80,90см;за да е горе долу добре представен поне три цвята-това прави 18 артикула от една врата,по 20броя на склад=360врати.С твоя контейнер ще заредиш по-малко от модел и половина, т.е...изводи можеш да си направиш.Сори за спама на темата,ама не се сдържах.
Re: интериорни врати
27-12-2010 - 10:44:36
avatar
Хубаво е че мислите така... smiling smiley
Интересно ми е ти колко контейнера си внесъл миналата година че ги разбираш нещата и си позволяваш да даваш съвети smiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: интериорни врати
11-01-2011 - 11:38:45
Аз мога да препоръчам една фирма, в която си поръчах вратите в къщи. Магазинът се води JMJ DOORS, а фирмата QStyle. Бях ги видял от Стройкото преди година. Та при тях има всякакви врати и ламинатни и с естествен фурнир, и боядисани. Правят ги по поръчка, така че когато поръчаш се чака около 2 седмици за да ти ги доставят и монтират. Мен лично ми хареса качеството, а и много важно за мен беше, че са производители. Ако искаш мога да си изровя визитката, дето ми дадоха и да ти кажа адрес и телефон.
Re: интериорни врати
12-01-2011 - 03:11:29
Да се държи по един артикул в наличност е американският стил на работа. Свърши времето на презапасяването и трупането на склад, не е рентабилно.

Асет и защо така гръмко? Срамувай се тихо и вземи да пишеш на английски*smiley_ahh*

В България се произвеждат изключително качественни врати от всякакъв масив. Друг е въпроса дали е по джоба, но има. Знам двама братя в Хаджи Димитър, цеха им е в бившата кооперация под моста Чавдар. Имат златни ръце, качествен материал и всичко се изнася.

Хайде със здраве*drink1*

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-01-12 04:28 от Geto.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход