Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

интериорни врати

Публикувано от mehudi 
интериорни врати
20-12-2010 - 18:39:51
здравейте,

тр да сменя 3 интериорни врати (1-та към банята). за софия. търся решение приемливо качество на приемлива цена (не изхвърляне ела ти ми вижте вратите). отвратително качество си имам и в момента.

моля за опит/съвет.

поздрави
Re: интериорни врати
20-12-2010 - 19:44:43
Quote
mehudi
здравейте,

тр да сменя 3 интериорни врати (1-та към банята). за софия. търся решение приемливо качество на приемлива цена (не изхвърляне ела ти ми вижте вратите). отвратително качество си имам и в момента.

моля за опит/съвет.

поздрави
Моят опит е следния! Трябваха ми две врати и си харесах един модел в Бриколаж по 200 лв.бройката/немски/ и наблизо до тях видях обособено местенце за намалени цени на врати с транспортен дефект и там ги имаше по 80 лв.бр.Гледах,зяпах,пак гледах и тъй не разбрах къде им е дефекта,та си купих две!
Re: интериорни врати
20-12-2010 - 20:57:13
Фло да ти пратя пари да ми купиш 7 интериорни и 7 за бани? Може и отстъпка да ти направят.
Re: интериорни врати
20-12-2010 - 21:34:15
Quote
bulhomes
Фло да ти пратя пари да ми купиш 7 интериорни и 7 за бани? Може и отстъпка да ти направят.
smiling smileyОт 200 лв.бройката ли да ти спазаря или от дефектните?Тия дефектните бяха само по 2-3 бройки от вид!
Между другото как е заетостта на "Ливадето" от 27 до 30.12.?
Re: интериорни врати
20-12-2010 - 21:39:44
Quote
mehudi
здравейте,

тр да сменя 3 интериорни врати (1-та към банята). за софия. търся решение приемливо качество на приемлива цена (не изхвърляне ела ти ми вижте вратите). отвратително качество си имам и в момента.

моля за опит/съвет.

поздрави

Дай ценови таван.Да ти кажа има ли смисъл да те пращам при родата.
Re: интериорни врати
21-12-2010 - 03:40:46
За дефектните става въпрос (дето не им се виждат дефектите). Другите мисля, че мога и тук да си ги намеря. Всъщност сега се сещам, че гледах едни по 170 - много грозни бяха.
Иначе вилата май е свободна за този период, но сега е доста късно да питам. Заповядай! Тъкмо другата седмица ще съм там и много ще се радвам да се запознаем.
Re: интериорни врати
21-12-2010 - 13:28:55
Здравейте!Ние трябва да сменим на къщата 8 интериорни врати и една входна! Разбрах,че има някакви ламинирани MDF врати!Въпросът ми е по-добри ли са от само MDF врати или са еднакви на качество, а всичко е въпрос на естетика? И моля ви препоръчайте ми някакви здрави и изолационни входни врати!

Грижа За Възрастни, Почистване На Домове, Помощ В Домакинството
Re: интериорни врати
22-12-2010 - 07:55:13
avatar
За среден клас врати (достатъчно качествени и не потресаващо скъпи) - Classen. С вносителя станахме приятели след като продължително време (досега) не съм имал проблеми с продуктите му. Ако Ви интересува - ще Ви дам координати на лични.

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: интериорни врати
23-12-2010 - 13:20:01
avatar
Някой знае ли имали някъде интериорни врати в наличност!
обиколих 10-15 фирми и всичките са с доставка!
Каква е тази търговия да имат в наличност по една бройка за мостра?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: интериорни врати
23-12-2010 - 19:49:03
Това е малко като тортата с моркови... За какво са ти в наличност - или ти трябват или не.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход