Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Препоръчайте те ми качествена строителна фирма във Варна

Публикувано от dordje 
Препоръчайте те ми качествена строителна фирма във Варна
28-01-2011 - 08:56:42
Да не е свързана с групировки и да строи добре. Приятели ме питат, не знам какво да ги посъветвам.
Re: Препоръчайте те ми качествена строителна фирма във Варна
29-01-2011 - 10:40:06
avatar
Ай Ви Сейлингс
Съвестно и качествено строителство,ако е за малък обект също можа да ви препоръчам читав строител.....

Чест и почитание
Re: Препоръчайте те ми качествена строителна фирма във Варна
02-02-2011 - 22:07:22
Благодаря, но тази фирма е строила само хотели, а хората искат жилищеsmiling smiley
Re: Препоръчайте те ми качествена строителна фирма във Варна
02-02-2011 - 22:19:36
Quote
dordje
Благодаря, но тази фирма е строила само хотели, а хората искат жилищеsmiling smiley
За жилище питай тези:КОНСТРУМАКС ООД

адрес: Варна, Ул. Воден 20, Партер

телефон: 052 654434

Гледах им един обект,правен като по учебник! Говоря за изпълнение,нямам идея дали взимат много или малко,но това как правят нещата ми хареса от техническа гледна точка,а пък аз съм голяма претенция в тази посока!
Re: Препоръчайте те ми качествена строителна фирма във Варна
03-02-2011 - 15:46:33
avatar
Ефремови СД - добри отзиви имам...

Чест и почитание
Re: Препоръчайте те ми качествена строителна фирма във Варна
04-02-2011 - 00:32:58
avatar
Quote
dordje
Да не е свързана с групировки и да строи добре. Приятели ме питат, не знам какво да ги посъветвам.

Ако разширите малко локацията, може да има повече постове с предложения.
winking smiley
Re: Препоръчайте те ми качествена строителна фирма във Варна
04-02-2011 - 09:12:54
avatar
Има достатъчен набор от фирми които не са циркаджии и ще си свършат много добре работата - от вас зависи какво искате в случая!
Лично аз се доверявам на такива ,на които поне съм виждал работата и работния процес
Друг въпрос е ,че поне 90% от майсторите ще ви закарат на обект с който нямат нищо общо,а просто са го харесали ......като изпълнение от друг.....

Чест и почитание
Re: Препоръчайте те ми качествена строителна фирма във Варна
04-02-2011 - 10:08:38
Ами не е само до фирмата, ами и цената. Ниската цена върви с ефтини материали и слаби "майстори". При всички положения Ви препоръчвам да си наемете технически за да следи какво става.
Re: Препоръчайте те ми качествена строителна фирма във Варна
04-02-2011 - 14:31:51
Е значи е време и аз да се изкажа.Първо от въпроса изобщо не е ясно какво се търси като референция за фирмата.Защото може да се търси качество на изпълнение (лукс, дизайнерски проект и т.н.), опит в определена технология на строителство (авангардни - нетрадиционни системи за строителство), наличие на механизация и съоръжения (собствен транспорт, кофражи , скелета и т.н.). Второ помислете и изяснете въпроса - кой (обзалагам се на пари - никой) е консултирал инвеститора прединвестиционно - какво всъщност да иска от проектанта ,та ако е изпълнен по очаквания начин проекта , сега да го консултира и какво да търси като фирма изпълнител и като започне изпълнението да следи процеса. Без да се помисли по този начин "всички ще са маскари" . За задачата на въпросното техническо лице не без удоволствие ви предлагам себе си (ебаси скромния) .Ако сметнете че имате нужда от това или просто да се запознаем пишете ми на лични.
Re: Препоръчайте те ми качествена строителна фирма във Варна
04-02-2011 - 14:37:59
avatar
А повярвайте на колегата - него доста си го бива.....
Комплименти .....
Лично аз харесвам работата ти!

Чест и почитание
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход