Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

интериорни врати

Публикувано от mehudi 
Re: интериорни врати
17-01-2011 - 21:53:14
avatar
Фирма " Треска". Правят ги по размер.

Строителна фирма сме и само от тях взимам врати. Дано съм Ви бил полезен.
Re: интериорни врати
18-01-2011 - 20:05:54
Quote
personall
Фирма " Треска". Правят ги по размер.

Строителна фирма сме и само от тях взимам врати. Дано съм Ви бил полезен.

а може ли сайт?
Re: интериорни врати
18-01-2011 - 20:07:56
Quote
Geto
...

В България се произвеждат изключително качественни врати от всякакъв масив. Друг е въпроса дали е по джоба, но има. Знам двама братя в Хаджи Димитър, цеха им е в бившата кооперация под моста Чавдар. Имат златни ръце, качествен материал и всичко се изнася.
...

утре ще се разходя - моста е на 300 м от нас.
Re: интериорни врати
24-01-2011 - 19:51:14
не ги намерих тез под моста. уж повече или по-малко познавам района.

някой ползвал ли е вратите на pinusbg.com ? от цялото ми проучване на пазара май тез ми подхождат като цена,срокове. иначе цените май са усреднени.

аз съм си със спомените от вратите в къщата ни едно време от масивно дърво - сега се оказа, че всички врати са дървена рамка, вътре пълни с пчелна пита или пдч, и облебени с нещо. в зависимост от облепването цената варира до 3 пъти (може и повече, аз стигнах до 3 пъти като оферти). също и в зависимост от пантата цената бе ± 200 лв - бе пълен потрес за мен. един ден като си правя къщо и като искам врати от масивно дърво, сигурно направо от сибир ще тр да си ги докарвам.
Re: интериорни врати
24-01-2011 - 20:27:42
Quote
mehudi
не ги намерих тез под моста. уж повече или по-малко познавам района.

някой ползвал ли е вратите на pinusbg.com ? от цялото ми проучване на пазара май тез ми подхождат като цена,срокове. иначе цените май са усреднени.

аз съм си със спомените от вратите в къщата ни едно време от масивно дърво - сега се оказа, че всички врати са дървена рамка, вътре пълни с пчелна пита или пдч, и облебени с нещо. в зависимост от облепването цената варира до 3 пъти (може и повече, аз стигнах до 3 пъти като оферти). също и в зависимост от пантата цената бе ± 200 лв - бе пълен потрес за мен. един ден като си правя къщо и като искам врати от масивно дърво, сигурно направо от сибир ще тр да си ги докарвам.


Е най сетне някай да влезе по надълбоко в темата.Да се заинтересува с какво е пълна вратата.

[www.ptb-denev.com]

Ето ти едни , на които вратата е дъбова рамка с пълнеж от масивна скара през 5 см.Наистена здрави , красиви и изключително качествени врати.Цената не е малка но си струва.
Re: интериорни врати
24-01-2011 - 20:38:42
Quote
ASSETION
Аве вие сте опасни...
единия не искал да се заяжда?
за кое да се заяждаш ? ти май не уцели човека?
10 -15 магазина? що да не ги обиколя, при положение че търся нещо което ми трябва
А ГО НЯМА НИКЪДЕ В НАЛИЧНОСТ?
ДАЖЕ МОГА ДА ГИ ИЗБРОЯ МАГАЗИНИТЕ...
Единия олигофрен ми вика... оо как да нямаме имаме 1500 врати на склад- викам ок - дайте ми четри...
еми неможе сега склада е в перник smiling smiley с поръчка
ахахахахахахах - тоя беше Съни дорс... аз от компютрите го знам че е смотан, ама и на врати е същияsmiling smiley


Другия па ми говори за липса на професионализъм и бюрокрация ?
мисля че не си ме разбрал
АЗ ИСКАМ ДА ВЛЯЗА В МАГАЗИН И ДА КАЖА ДАЙТЕ МИ ДВЕ КИФЛИ!
Е ТАКА ИСКАМ И ЗА ВРАТИТЕ НЯМА ЛИ МАГАЗИН В КОЙТО ДА ПОСОЧА - ИСКАМ ТЕЗИ ДВЕ ВРАТИ, ТЕ ДА МИ ГИ ОПАКОВАТ И ДА МИ ГИ ДАДАТ? ВЕДНАГА! smiling smiley и без да си плюмчат палците

п.п. заяждача smiling smiley ако искаш да се заяждаме, аз съм насреща винаги!

Между кифлата и интериорната врата няма нищо общо.

Едното е храна , другото интериор.Но да невлизам в подробности.

ПС. Сега разбра ли , защо не ти дадох координатите си преди време.Занимавам се с клиенти от 15 години.Имам нюх и знам кой може и кой неможе да ми е клиент.
Re: интериорни врати
24-01-2011 - 22:06:32
Мехуди, защо не казваш че сме съкварталци*drink1*

Виж ако си на 300 м. от моста Чавдар няма как да не знаеш Кооперацията, или както и казвахме едно време "дърводелната". Спирката на тролея е точно над нея, сградата е огромна. Влез вътре и питай за Ники и Емо. Свестни хора. Те си направиха собствен цех точно на детелината м/у Енергото и Герена, може вече и да са се пренесли. Това са 2 красиви стъклени сгради на по 3-4 етажа на само детелината, не мож ги обърка. Провери и там.
Успех*drink1*

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: интериорни врати
24-01-2011 - 23:33:45
avatar
Не забравяйте еди малък, но за сметка на това съществен момент - масивните иглолистни български врати с времето съсъхват и отварят големи фуги...

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: интериорни врати
25-01-2011 - 00:42:30
Николов, а може ли вратите да престоят някое време в помещението и каквото отвори се запълва с онзи "цимент" за дърво?

„Бъди възторжен идеалист, честен до самопожертване, смел до безумство,
влюбен в България до фанатизъм!”
Полковник Борис Дрангов
Re: интериорни врати
25-01-2011 - 07:08:29
avatar
Като имах предвид съсъхване то имах най-вече предвид съсъхване по контура. Ако платното на вратата е примерно 900/2000, то след време става 895 или дори 890/1995(1990) и фугите зейват основно между врата и касата. Иначе "цимента" за дърво си е кит за дърво и аз не съм му фен, макар че често върши работа.

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход