Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Re: Някой може ли да ми обясни какво е английски двор?
06-04-2010 - 01:41:14
avatar
Quote
фло
Quote
sobstvenik 31
Quote
фло
*drunk*Дискусията по строителните и ремонтни теми би спечелила от малко повече финес,хумор и култура на диалога!Да не правим така,че тази част на форума да заприлича на онази за цените на имотите!Досега долу-горе удържахме добрия тон!
...-....----......-----.......--------.......------.........-------.......
Ти ли хамелеоне търсиш морал? Ти на всяка манджа мерудия. Не си ли разбрал още , че съм намерил начин да ви унищожа?
Ще те разтаъкая! ПЕДИГРИЙПАЛ!!

Не ми се влиза в тона ти малоумнико и не съм разбрал кого и по кой начин ще унищожаваш!Щото не си го споделил тука във форума,а най-вероятно на някой санитар! Между другото анонимноста тука е малко илюзорна и да не се учудиш,ако те посети културна комисия за съветване!
.......................
точно затова точно затова виж как се сещаш!
Re: Някой може ли да ми обясни какво е английски двор?
06-04-2010 - 02:14:17
Комисия има и даже я сърбят ръцете за работа!Сещане казваш! При тебе ще е Усещане!
Re: Някой може ли да ми обясни какво е английски двор?
06-04-2010 - 02:37:46
Я, това ми звучи познато. Г-н Фло, дълго още ще плащаш за "шопския зид":]
Re: Някой може ли да ми обясни какво е английски двор?
06-04-2010 - 02:51:52
Не си ли разбрал още , че съм намерил начин да ви унищожа?
Ще те разтаъкая! ПЕДИГРИЙПАЛ!!

*bow**bow*
Re: Някой може ли да ми обясни какво е английски двор?
06-04-2010 - 02:54:31
Quote
Спиридон Тепавичаров
Този участник няма проблем, г-н Собственик. Проблеми имат кретените, които въведоха понятията Топ локейшън, Английски двор, промоция ит.н.т. .
Случвало се е "този" участник да даде и някоя друга добра идея по сносни дискусии, а също и да понаучи нещо от такива, но когато келеши употребяват английски думи и понятия, изписани на кирилица ?????????????????????????????, No choice !
На първенютата трябва да се набиват канчетата докато им се обърнат ушите !

С риск да си навлека гнева на мнозинството с болка трябва да призная, че г-н Тепавичаров е прав за английските простотии в българската реч*ok*

Тепавичаров*drink1*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-06 02:55 от Geto.
Re: Някой може ли да ми обясни какво е английски двор?
06-04-2010 - 03:17:21
Quote
Спиридон Тепавичаров
Елитните плейметки, асистирали промоцията на СПА центъра в Банско
се оттеглиха за дискретен коктейл в Английския двор на хотела топ локейшън "Обичам те,Георги" . Изисканото меню съдържаше коктейл Шери-Мери-блу, пастирани лебедови шии и пастет от копитата на свръхпотентни родопски катъри-последен писък на виаграиндустрията....
Сега ограмотихте ли се бе, тъпаци, пардон,отличници от олимпиадите по физика и математика, какво е английски двор,а? Ейййй, то бива простотия, ама вашата
вече се не търпи да го..е.....т.е ..да му се не види...
*xxx*
Re: Някой може ли да ми обясни какво е английски двор?
06-04-2010 - 09:34:01
Quote
Nasko.Stoykov
Я, това ми звучи познато. Г-н Фло, дълго още ще плащаш за "шопския зид":]

Г-н Stoykov!Всички идиоти си приличат!Няма значение зали са от Подуене,какъвто е този клиничен случай или от Русе!Този обаче го очаква перспективата на свръхсетивната параметеорология,когато ще го въртят ставите три дена преди да е заваляло!
Re: Някой може ли да ми обясни какво е английски двор?
06-04-2010 - 18:48:59
avatar
Усещам нещо. Помогнете! Ще направя нещо непоправимо и не отговарям за последствията!
Re: Някой може ли да ми обясни какво е английски двор?
06-04-2010 - 19:39:20
avatar
Този форум е за строителство!Не го забравяйте.....!
Нека бъдем професионалисти - ринга е налице,всеки който има теза нека я развие и така.....
Нима всичики трябва да са на едно и също мнение.....
Нека бъдем европейци в неевропейската ни държавица....

Чест и почитание
Re: Някой може ли да ми обясни какво е английски двор?
06-04-2010 - 20:32:56
Май е време да си кажем "сбогом"- този път окончателно...Г-н Тепавичаров каза почти всичко ,което е имал да каже и май започва да досажда, а това вече е проява на лошо възпитание. Е, има облекчаващи вината обстоятелства- родословно дърво от Подуене , духовен съпричастник в лицето на Анчето (добро момиче на вид между 16 и 46), говорещо 3 езика и непонасящо да я пляскат по задника "говеда-стърчипатковци", както тя ги нарича, станали силните на деня само поради факта че БЪЛГАРИЯ се управлява от курви 20 години!
Живи и здрави всички !
От сега във форума има един луд по-малко !
Cheers!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход