Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Някой може ли да ми обясни какво е английски двор?

Публикувано от sobstvenik 31 
Re: Някой може ли да ми обясни какво е английски двор?
27-03-2010 - 15:34:59
avatar
Quote
gogol
Има готово решение на ACO и наистина си заслужава парите.
Има сифонна и други системи,хидрото е барнато също мн.добре- така че дерзайте....

Кажи ми моля те как се казва този продукт на АСО? Сам ли си правя бетонено корито и т.н.?
Re: Някой може ли да ми обясни какво е английски двор?
27-03-2010 - 15:38:07
avatar
Привет!
Не помня точното наименование,но мой дистрибутор ги продава и съм ги разглеждал обстойно.
В комплекта има всичко - просто трябва да се замонолити към стената,има изпълнение и с решетка - и с прозорец.....
Не трябва никакво леене ,просто трябва едно обикновено подвързване на един сифон играещ роля за отводняването на самата система....

Чест и почитание
Re: Някой може ли да ми обясни какво е английски двор?
27-03-2010 - 15:43:49
avatar
Quote
gogol
Привет!
Не помня точното наименование,но мой дистрибутор ги продава и съм ги разглеждал обстойно.
В комплекта има всичко - просто трябва да се замонолити към стената,има изпълнение и с решетка - и с прозорец.....
Не трябва никакво леене ,просто трябва едно обикновено подвързване на един сифон играещ роля за отводняването на самата система....

Много ти благодаря! Ако се свържеш с този дистрибутор моля пиши на лични координати за да се договорим нещо.
Re: Някой може ли да ми обясни какво е английски двор?
27-03-2010 - 19:29:43
avatar
Дистрибутора ми е в Добрич- пиши на ЛС какво е необходимо ,аз ще питам и ще отговоря.....

Чест и почитание
Re: Някой може ли да ми обясни какво е английски двор?
27-03-2010 - 19:51:38
Quote
sobstvenik 31
Quote
gogol
Има готово решение на ACO и наистина си заслужава парите.
Има сифонна и други системи,хидрото е барнато също мн.добре- така че дерзайте....

Кажи ми моля те как се казва този продукт на АСО? Сам ли си правя бетонено корито и т.н.?

Казва се ACO Markant. Не е необходимо да правиш бетоново корито, то е в комплекта. Имат и избор на решетки.*ok*
Re: Някой може ли да ми обясни какво е английски двор?
27-03-2010 - 20:51:37
Не мисля че "английски" двор непременно означава "аристократичен" двор. Понятието "английски двор" определено се употребява от брокерите доста безотговорно и некомпетентно по подобие на "топ локейшън" (има и изключения-те да ме прощават.... и на първо място Камелия. Ками , горната граница винаги отива на 150, когато си мисля за НАС.......долната обаче твърдо в нормите, т.е -положителни емоции) .
Предполагам че под "английски двор" се разбира дворчето пред двуетажната къщичка на средностатиатическия англичанин с размер 10 на 10 метра-добре прочетохте. 100 кв. м. дворче пред еднотипови, но красиви малки , най-често двуетажни къщички (задължително монолит), наредени като войници по протежението на дълги 2-3 километра улици. Тази атмосфера внушава много уют и сантимент у хора , които не са си вкарали силикон в задниците и предниците, не посещават салона за красота на Мая Илиева и могат да кажат без да се замислят повече от половин секунда колко е корен квадратен от 324.

За останалите по една виртуална мастика и мешана скара в акомпанимент на Глория от г-н Тепавичаров...!

Кой казА "Наздраве"!?
Re: Някой може ли да ми обясни какво е английски двор?
27-03-2010 - 20:52:30
За първи път чувам,че на това му се казвало "английски двор"...
В англоезичния свят се нарича egress.Съответно прозорецът си е прозорец(window),а останалата част е well (шахта)

Начини за изпълнение...десетки.От готови пластмасови до дървени,че и каменна зидария.Дали и колко са проблемни не знам...не съм се срещал на живо с таковоз чудо.Само ви давам ориентир как да го търсите в нета-оказва се,че е доста популярно,дори има специални правила за изпълнението му по строителните кодове...не може да е отвесно-трябва да е като стълбичка,та в случай на пожар да може да се излезе през него.

Re: Някой може ли да ми обясни какво е английски двор?
27-03-2010 - 22:35:14
avatar
Доста сносно и добре описано.Браво.*drunk**drink1*

Чест и почитание
Re: Някой може ли да ми обясни какво е английски двор?
28-03-2010 - 00:47:34
Спиридоне, аз силикона го ползвам само за бани, не знам коя е Мая Илиева и пет пари не давам за нея, може и за половин секунда да сметна колко е корен квадратен от 324 като се базирам на квадратите на всички двуцифрени числа, които ме караха да запомня в училище, кой знае защо..., обаче да ме убеждаваш че 100 квадрата дворче в линия с 1000 илнглиш мен давали уют и сантимент??? Ти това на картинка си го гледал май само и в къща не си живял никога ми се струва? Само плещиш глупости за западноанадолци и велики англосаксонци?
Re: Някой може ли да ми обясни какво е английски двор?
28-03-2010 - 08:32:59
avatar
Quote
Акси
Quote
sobstvenik 31
Quote
gogol
Има готово решение на ACO и наистина си заслужава парите.
Има сифонна и други системи,хидрото е барнато също мн.добре- така че дерзайте....

Кажи ми моля те как се казва този продукт на АСО? Сам ли си правя бетонено корито и т.н.?

Казва се ACO Markant. Не е необходимо да правиш бетоново корито, то е в комплекта. Имат и избор на решетки.*ok*

Много точна информация! Благодаря ти ! Ще им проуча офертите.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход