Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Някой може ли да ми обясни какво е английски двор?

Публикувано от sobstvenik 31 
Re: Някой може ли да ми обясни какво е английски двор?
05-04-2010 - 21:55:09
avatar
eye popping smiley

Чест и почитание
Re: Някой може ли да ми обясни какво е английски двор?
05-04-2010 - 21:59:01
..отново късно вечерта...
Re: Някой може ли да ми обясни какво е английски двор?
05-04-2010 - 22:13:58
avatar
Quote
Спиридон Тепавичаров
Елитните плейметки, асистирали промоцията на СПА центъра в Банско
се оттеглиха за дискретен коктейл в Английския двор на хотела топ локейшън "Обичам те,Георги" . Изисканото меню съдържаше коктейл Шери-Мери-блу, пастирани лебедови шии и пастет от копитата на свръхпотентни родопски катъри-последен писък на виаграиндустрията....
Сега ограмотихте ли се бе, тъпаци, пардон,отличници от олимпиадите по физика и математика, какво е английски двор,а? Ейййй, то бива простотия, ама вашата
вече се не търпи да го..е.....т.е ..да му се не види...
............................................................................................
Този участник проблем ли има нещо. Да му купим "алка залцер" или "антипухмелин"! Важното е да помогне!
Re: Някой може ли да ми обясни какво е английски двор?
05-04-2010 - 22:19:42
Безнадеждна работа...
Re: Някой може ли да ми обясни какво е английски двор?
05-04-2010 - 22:27:16
Този участник няма проблем, г-н Собственик. Проблеми имат кретените, които въведоха понятията Топ локейшън, Английски двор, промоция ит.н.т. .
Случвало се е "този" участник да даде и някоя друга добра идея по сносни дискусии, а също и да понаучи нещо от такива, но когато келеши употребяват английски думи и понятия, изписани на кирилица ?????????????????????????????, No choice !
На първенютата трябва да се набиват канчетата докато им се обърнат ушите !
Re: Някой може ли да ми обясни какво е английски двор?
05-04-2010 - 23:21:16
avatar
Добре аз съм кретен, ако това те успокоява, но БЪЛГАРИН!
Такива като теб не страдат, че се изражда нашият език от чуждици, но не им търси подходящи заместници.
Такива като теб са скъпи на триците и евтини на брашното, защото са българи загрижили се английските термини да се изписват на английски. Кому е нужно след като те се употребяват с това звучене?
Ако си радетел на родното да се изпитаме по Етнология? Кво ше кажеш? Мисля че ще изгубиш още в интрото!

П.П. Не съм отрекъл че си бил полезен, но тук си излишен!

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Някой може ли да ми обясни какво е английски двор?
05-04-2010 - 23:59:40
*drunk*Дискусията по строителните и ремонтни теми би спечелила от малко повече финес,хумор и култура на диалога!Да не правим така,че тази част на форума да заприлича на онази за цените на имотите!Досега долу-горе удържахме добрия тон!
Re: Някой може ли да ми обясни какво е английски двор?
06-04-2010 - 00:46:15
avatar
Quote
фло
*drunk*Дискусията по строителните и ремонтни теми би спечелила от малко повече финес,хумор и култура на диалога!Да не правим така,че тази част на форума да заприлича на онази за цените на имотите!Досега долу-горе удържахме добрия тон!
...-....----......-----.......--------.......------.........-------.......
Ти ли хамелеоне търсиш морал? Ти на всяка манджа мерудия. Не си ли разбрал още , че съм намерил начин да ви унищожа?
Ще те разтаъкая! ПЕДИГРИЙПАЛ!!

SERDICA MEA ROMA EST!!!
Re: Някой може ли да ми обясни какво е английски двор?
06-04-2010 - 01:03:16
май нещо го закьсааме и то много яко*stop*
Re: Някой може ли да ми обясни какво е английски двор?
06-04-2010 - 01:34:49
Quote
sobstvenik 31
Quote
фло
*drunk*Дискусията по строителните и ремонтни теми би спечелила от малко повече финес,хумор и култура на диалога!Да не правим така,че тази част на форума да заприлича на онази за цените на имотите!Досега долу-горе удържахме добрия тон!
...-....----......-----.......--------.......------.........-------.......
Ти ли хамелеоне търсиш морал? Ти на всяка манджа мерудия. Не си ли разбрал още , че съм намерил начин да ви унищожа?
Ще те разтаъкая! ПЕДИГРИЙПАЛ!!

Не ми се влиза в тона ти малоумнико и не съм разбрал кого и по кой начин ще унищожаваш!Щото не си го споделил тука във форума,а най-вероятно на някой санитар! Между другото анонимноста тука е малко илюзорна и да не се учудиш,ако те посети културна комисия за съветване!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход