Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Качествени облицовки от изкуствен камък

Публикувано от n.nikoloff 
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
06-07-2010 - 00:22:18
avatar
На теб бре, аз от камъни не разбирам, само мога да кажа харесват ли ми или не (което си е субективно)... smiling smiley
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
08-07-2010 - 19:47:16
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
08-07-2010 - 19:53:51
Здравейте любители на каменните облицовки. Имам един проект за изпълнение. На горната снимка се вижда комина на една камина изидана с тухли, желанието ми е да я облицовам с камък понеже така е много подтискащо. Някакви идеи, съвети препоръки.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
08-07-2010 - 20:12:50
avatar
хората се трепят да поъчват черни камъни и тухли, а на теб не ти харесват

Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота

Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
08-07-2010 - 20:20:04
Рокуол, разчитах на твоето мнение. Може би и облицована само с камък ще е много еднообразно(висок е 8 метра). Ще трябва нещо в комбинация с дърво, та затова си мисля че камъка по-си ходи.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
08-07-2010 - 23:21:43
avatar
не знам каква ти е идеята - пита за камъни, не за изкуствени камъни и затова си мълча

снимката е малка - кликнах я но си пак остана такава
ако ми пратиш по-голяма може и да се изкажа, но за момента не виждам нищо нередно на комина

това за сиво-черната тенденция не беше шега

Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота

Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
08-07-2010 - 23:41:28
Дума не може да става за ествствен камък и зидане. Трябва да е нещо което да се лепи и пак се опасявам да не стане беля и всичко да се срути. Комина е висок почти 8м. и е със сечение в основата си приблизително 3.5м. Х 1м. Струва ми се че ако направя дървени хоризонтални пояси на всеки 2м. хем ще стане комбинация м/у дърво и камък хем ще има на какво да стъпват облицовъчните ИЗКУСТВЕНИ камъни. Ше се опитам да кача по-големи снимки.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
09-07-2010 - 00:44:24
avatar
1. помисли си дали само цветът на тухлите те притеснява или това че са тухли - цветът може да се смени по-лесно
2. това тухлите с които е зидан ли е или са облицовка ??
а/ ако са облицовки ще ги сваляш ли
б/ ако са нормални тухли - имат ли някакво покритие - лак, боя и тн

3. какво точно искаш да се получи ? някаква подсказка !!!

Като гледам колко е висок комина се сещам за една от първите снимки на изкуствен камък, която видях преди години.
Снимката беше на висок комин (като твоя) целият облицован с речен камък.
КАМИНИ И КОМИНИ С РЕЧЕН КАМЪК стоят страхотно - помисли над това.

Тези горе са чужди - за съжаление нямам много снимки на нашите след монтаж - ЕТО последния обект с наш речен - стана доста добре. Монтажът не е наш, но е отличен.

Разбира се твоят комин може да е в други цветове, може и да е съвсем бял.
Хубавото на речните модели е, че могат да се редят и на голяма фуга - хем по-леко, хем с 1м2 можеш да покриеш до 1,5

Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота





Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-07-09 00:46 от rockwall.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
09-07-2010 - 01:03:02
Много монотонно стои целия комин изидан с тухли, да това са тухли с които е зидан комина, не са само лепени декоративни плочки. Ще се опитам да намеря снимка, нещо подходящо като идея. Смятам че няма да имам проблем с лепенето в/у тухлата, но както си мисля трябва да го разделя хоризонтално с дърво.
Re: Качествени облицовки от изкуствен камък
09-07-2010 - 09:36:16
avatar
Quote
Nasko.Stoykov
Много монотонно стои целия комин изидан с тухли, да това са тухли с които е зидан комина, не са само лепени декоративни плочки. Ще се опитам да намеря снимка, нещо подходящо като идея. Смятам че няма да имам проблем с лепенето в/у тухлата, но както си мисля трябва да го разделя хоризонтално с дърво.

Пробвай да боядисаш тухлите в нещо светло, с подходящо насочено осветление, целия обем ще грейне
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход