Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

как да шумоизолирам жилището си?

Публикувано от tih 
tih
Re: как да шумоизолирам жилището си?
08-09-2006 - 21:55:48
Здравей LEO, ох .... какво да ти кажа, все още не сме решили проблема с шума. Дадохме си дълга семейна лятна почивка и избягахме от шума в провинцията. smiling smiley
Но сега предстои и взимане на решение за този проблем. Както споменах в първия си пост - при мен височината и размера на помещенията е малка и не ми позволява да използвам по-надеждна изолация с каменна вата например. Тук бяха предложени добри идеи. За това се спряхме на варианта с корка ( знам, че ще има много скептици тук). Щем нещем - ще опитаме така, та поне акустиката да убием малко. Не знам какво ще излезе, но когато има резултат ще пиша отново.

"уж си имам собствен дом, а се чувствам като на гости в неприветливи хазяи " - а това ми е много добре познато. smiling smiley

Успех в търсенето на решение.
Re: как да шумоизолирам жилището си?
11-09-2006 - 17:57:24
tih, срещу мен през улицата има една къща с 5 семейства любители на поп-фолка. Стигнал съм дотам че ще си слагам догодина втори прозорци пред старите само за звукоизолация. Бях скоро в един хотел в Атина и там видях тоя номер - хотела е на оживена улица, в стаите е много тихо. Няма спасение от простотията, тя и хлебарките ще надживеят и ядрен взрив.
Re: как да шумоизолирам жилището си?
23-02-2011 - 10:39:19
Здравейте,наложи ми се да правя ремонт на на апартамента,video: [баня],шпакловка и започнах да търся майстори,но един може само фаянс,друг боядисване и реших да потърся нещо по комплексно в интернет пространството.Влезнах в Google и написах строителни ремонти и се появиха доста сайтове предлагащи строителни услуги,и започнах да разглеждам техните предложения,реших да опитам с един от тях и се обадих на www.remontiplovdiv.com .
След извършеният ремонт останах с отлични впечетления от извършената услуга,всичко беше направено качествено и без допълнителни условия,така,че ако търсите строителни услуги ви препоръчвам www.remontiplovdiv.com .
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход