Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Tursia firma ili lice koeto da mi dviji stroeja
03-12-2009 - 15:50:17
Predlojete mi lice koeto da mi pomogne
Re: Tursia firma ili lice koeto da mi dviji stroeja
03-12-2009 - 16:37:11
Мога да препоръчам, но по-конкретно какво желаете моля*huh*
Re: Tursia firma ili lice koeto da mi dviji stroeja
03-12-2009 - 16:42:40
За колко голям строеж става въпрос ?

------------------------------------------------------------------------------------
Подпис : " Мъжете правят пари , но парите не правят мъже ! "
Re: Tursia firma ili lice koeto da mi dviji stroeja
03-12-2009 - 18:34:01
Zdraveite,

Imam opit v stroitelstvoto i kato firma i kato chastno lice. V momenta prikliuchvam edna kooperacia v Hadji Dimitur. Razpolagam s tehnika, oborudvane, transport
Njama nevuzmojni neshta vuprosut e kakvo tochno jelaete.

Kude e stroejut tova e purviat vupros

Ako iskate mojete da se svurjete s men na telefon 0899 880 990 - Mitov
Re: Tursia firma ili lice koeto da mi dviji stroeja
03-12-2009 - 21:41:37
Силвия, всеки ще ти сваля звезди от небето, но никой няма да си върши работата съвестно и почтенно за кето му плащаш. Тук никой не държи на добро име или да създава репутация, принципа е "Ден година храни". За една ракия ще те продаде. Ако нямаш наистина близък човек за това просто не разчитай.
Успех
Re: Tursia firma ili lice koeto da mi dviji stroeja
03-12-2009 - 22:55:57
Браво бе Гето ! Имах по-високо мнение за теб !

------------------------------------------------------------------------------------
Подпис : " Мъжете правят пари , но парите не правят мъже ! "
Re: Tursia firma ili lice koeto da mi dviji stroeja
03-12-2009 - 23:05:59
Grozno! Mnogo grozno.
Re: Tursia firma ili lice koeto da mi dviji stroeja
03-12-2009 - 23:27:55
С тази обява .
Амииии ще редя тухли както ми влезне в главата ,кофража вероятно ще ги вържа с конец.
Всеки се предлага за добър майстор с красиви дума пък в действителност са некадърни.
Колко ли бригади са минали покрай мен само за един обект само защото разбирам от дейталите в строителството но те .........
Така че Гето е прав за това което е написал
Re: Tursia firma ili lice koeto da mi dviji stroeja
03-12-2009 - 23:34:36
Той може да е прав за своя си опит ! Общия знаменател нещо ми намирисва като от партиен конгрес .....

------------------------------------------------------------------------------------
Подпис : " Мъжете правят пари , но парите не правят мъже ! "
Re: Tursia firma ili lice koeto da mi dviji stroeja
03-12-2009 - 23:42:02
avatar
Гето, друже, неползването на мезе води до такива писания. Не че няма основания де, ама наистина всичко под един знаменател...

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход