Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Tursia firma ili lice koeto da mi dviji stroeja

Публикувано от silvia1602 
Tursia firma ili lice koeto da mi dviji stroeja
03-12-2009 - 15:50:17
Predlojete mi lice koeto da mi pomogne
Re: Tursia firma ili lice koeto da mi dviji stroeja
03-12-2009 - 16:37:11
Мога да препоръчам, но по-конкретно какво желаете моля*huh*
Re: Tursia firma ili lice koeto da mi dviji stroeja
03-12-2009 - 16:42:40
За колко голям строеж става въпрос ?

------------------------------------------------------------------------------------
Подпис : " Мъжете правят пари , но парите не правят мъже ! "
Re: Tursia firma ili lice koeto da mi dviji stroeja
03-12-2009 - 18:34:01
Zdraveite,

Imam opit v stroitelstvoto i kato firma i kato chastno lice. V momenta prikliuchvam edna kooperacia v Hadji Dimitur. Razpolagam s tehnika, oborudvane, transport
Njama nevuzmojni neshta vuprosut e kakvo tochno jelaete.

Kude e stroejut tova e purviat vupros

Ako iskate mojete da se svurjete s men na telefon 0899 880 990 - Mitov
Re: Tursia firma ili lice koeto da mi dviji stroeja
03-12-2009 - 21:41:37
Силвия, всеки ще ти сваля звезди от небето, но никой няма да си върши работата съвестно и почтенно за кето му плащаш. Тук никой не държи на добро име или да създава репутация, принципа е "Ден година храни". За една ракия ще те продаде. Ако нямаш наистина близък човек за това просто не разчитай.
Успех
Re: Tursia firma ili lice koeto da mi dviji stroeja
03-12-2009 - 22:55:57
Браво бе Гето ! Имах по-високо мнение за теб !

------------------------------------------------------------------------------------
Подпис : " Мъжете правят пари , но парите не правят мъже ! "
Re: Tursia firma ili lice koeto da mi dviji stroeja
03-12-2009 - 23:05:59
Grozno! Mnogo grozno.
Re: Tursia firma ili lice koeto da mi dviji stroeja
03-12-2009 - 23:27:55
С тази обява .
Амииии ще редя тухли както ми влезне в главата ,кофража вероятно ще ги вържа с конец.
Всеки се предлага за добър майстор с красиви дума пък в действителност са некадърни.
Колко ли бригади са минали покрай мен само за един обект само защото разбирам от дейталите в строителството но те .........
Така че Гето е прав за това което е написал
Re: Tursia firma ili lice koeto da mi dviji stroeja
03-12-2009 - 23:34:36
Той може да е прав за своя си опит ! Общия знаменател нещо ми намирисва като от партиен конгрес .....

------------------------------------------------------------------------------------
Подпис : " Мъжете правят пари , но парите не правят мъже ! "
Re: Tursia firma ili lice koeto da mi dviji stroeja
03-12-2009 - 23:42:02
avatar
Гето, друже, неползването на мезе води до такива писания. Не че няма основания де, ама наистина всичко под един знаменател...

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход