Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Tursia firma ili lice koeto da mi dviji stroeja

Публикувано от silvia1602 
Re: Tursia firma ili lice koeto da mi dviji stroeja
07-12-2009 - 17:02:01
От едни майстори си доволен, а от колко не си бил доволен?
Гето, виж мненията във форума, преброй колко доволни и колко недоволни такива има и след това реши дали си съгласен с мен или не.
След това си представи, че всичките майстори, които са работили на хора от форума са били работници на една фирма. И какво ще излезе - фирмата с позитивно мнение ли е или с негативно.
А и всъщност не виждам защо трябва да спорим по темата дали моята дейност да се рекламира в този форум или не - решението си е лично мое, за което си нося последствията - ако съм прав печеля, ако не губя.
Re: Tursia firma ili lice koeto da mi dviji stroeja
08-12-2009 - 04:46:17
Човек, няма файда от подобен спор, но към твоето само бих добавил, че било този форум или на вестник Сега с повечето мнения се избиват комплекси, но за да сме коректни често има и видимо желание за взаимопомощ. Навярно и тази комплексарщина бихме могли да однесем към страничните ефекти на прехода, но с риск да бъда заклеймен като чуждопоклонник бих посъветвал нашенци да погледнат някой подобен отвъд океански форум да видят за какво иде реч и що е туй взаимопомощ и дали има почва тук*pardon* А ако една сериозна строителна фирма разчита на форума за да съществува то това ще да е някакъва запазена балканска марка която няма почва в разитият пазарен свят. Но нашенските набедени строителни или др. браншовишки гении вместо да градят добро име гледат как да хитруват и на дребно да мамят клиента, но не разбират че накрая излъганите ще бъдат те.
И сега ако търсещият помощ в тази тема беше тук съфорумците щяха да му отговорят следното: Разпитай за голяма компания с добро име която е от дълги година в този бизнес, потърси препоръки от независими източници и на края се обади да я провериш в "BBB" което е "Бетър Бизнес Бюро". Но моля не пращайте горкия човек в Строителната камара, това ще да е най лошият съвет.

Поздрав и отново подчертавам, че горното мнение не се отнася за конкретни личности особенно в този форум, това е по нашият роден бизнес климат:ami:
Re: Tursia firma ili lice koeto da mi dviji stroeja
08-12-2009 - 11:13:22
Гето, ти не забеляза ли, че автора на точно тази тема си прави реклама, защото в една друга си е дал координатите , че извършва такава дейност. Така, че не е нужно да се помага на автора в случая.
Не ме разбирай погрешно - не съм против това хората да си помагат, като обменят мнения по интернет. Против съм да се заблуждават хората с компетентно мнение, което е тотално грешно. Последния пример е за изолациите, където Фло, много аргументирано пише откровено грешни неща за топлоизолациите. Повечето мнения из нашите форуми за сторителство са ала-бала. Някой има идея , че нещата трябва да стават по някакъв начин и почва да пише ли пише как трябва да се реализира нещо, без да се съобразява с действителността.
Re: Tursia firma ili lice koeto da mi dviji stroeja
08-12-2009 - 15:11:45
Човек, наистина няма какво да добавя, добре си я описал картинатаeye popping smiley
Re: Tursia firma ili lice koeto da mi dviji stroeja
08-12-2009 - 20:20:21
Quote
4ovek
Последния пример е за изолациите, където Фло, много аргументирано пише откровено грешни неща за топлоизолациите. Повечето мнения из нашите форуми за сторителство са ала-бала. Някой има идея , че нещата трябва да стават по някакъв начин и почва да пише ли пише как трябва да се реализира нещо, без да се съобразява с действителността.

Не ти отърва уважаеми! Моят интерес е да не плащам повече от необходимото ,и да подсетя други да не се минават!Нищо не продавам в тоя форум и съм съвсем безкористен.Целта ми е да провокирам мислене и идеи за добри практики и извинявай,ама не може аргумент да е грешен!Обмяната на идеи и подсещане-това му е хубавото на този форум,защото съм свидетел на редица строителни безобразия,които минават за голям майсторлък!
Re: Tursia firma ili lice koeto da mi dviji stroeja
08-12-2009 - 20:54:33
Фло, всичко което пишеш по темата за изолациите са пълни глупости и е крайно време да се вземеш в ръце и да престанеш да подвеждаш хората които не разбират от това.
Re: Tursia firma ili lice koeto da mi dviji stroeja
08-12-2009 - 21:22:58
Quote
Boby
Фло, всичко което пишеш по темата за изолациите са пълни глупости и е крайно време да се вземеш в ръце и да престанеш да подвеждаш хората които не разбират от това.

С кое не си съгласен колега? Ако имаш претенции за разбирач,сподели! И без квалификации моля,защото за глупака всичко е пълна глупост ,нали? Хората ги подвеждат тарикатите сдружени и самосиндикални изолаторджии. Ще го кажа още веднъж! Аз не продавам нищо в този форум за да имам интерес и да подвеждам някого. Искам на нещата да се гледа от всички страни,дори за изолациите,но някои хора правят така, това да не се случва!
Re: Tursia firma ili lice koeto da mi dviji stroeja
08-12-2009 - 21:34:29
Аз също не продавам нищо и не съм строителен инженер или проектант. Затова се допитвам до съответните специалисти. Ти ОВ проект нямаш ли?
Re: Tursia firma ili lice koeto da mi dviji stroeja
08-12-2009 - 21:44:58
Quote
Boby
Аз също не продавам нищо и не съм строителен инженер или проектант. Затова се допитвам до съответните специалисти. Ти ОВ проект нямаш ли?

Имам всичко!
Re: Tursia firma ili lice koeto da mi dviji stroeja
09-12-2009 - 09:13:58
За да не плащаш повече от необходимото е нежно да не правиш нестандартни изпълнения. Абсурд е новаторството да се изплаща преди да стане масова практика. Т.е. дори и да беше прав за разположението на изолацията със сигурност като краен продукт е по-скъпо.
Няма проблем да обменяме мнения, ама твоите са "аз знам всичко, не приемам никакви идеи тъпанари такива".
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход