Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?

Публикувано от venciev 
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
14-05-2010 - 17:09:51
venciev,дай ми координати на тези МАЙСТОРИ на bk_kin@mail.bg
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
15-05-2010 - 08:52:43
Браво на майсторите.Виждам,че добре се справят с теслата и нещата за сега се получават.Не знам само дали импрегнираш материала?clap:clap:clap:
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
15-05-2010 - 09:10:29
Интереса към старите къщи никога няма да е вял.Пример виж колко хора посещават архитектурните паметници като Етъра,Боженци,Копривщица да не изреждам всичките.По-скоро хората които се наемат да реставрират стари къщи като теб са малко.С тази тема ще помогнеш именно на тях не пренебрегвай този факт.Може и други хора да се запалят да реставрират четейки твоята тема.Радвам се,че качваш снимки в снимка бг така ще може да имаме по-богат снимков материал.Ако ти е възможно снимай повече детайли,сглобки за да добиеме по-ясна представа как стават нещата.
Венци,имам предложение към теб.Добави линка към снимките в подписа си така всеки който иска бързо да стигне до тях ще е на един клик.Темата не заслужава да бъде изоставена.И сам война е войн!!!
УСПЕХ.*ok**ok**ok*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-05-15 09:15 от bezopit.
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
15-05-2010 - 09:39:05
Западните туристи ги търсят тия къщи.Тая гранична част от ориента винаги е била интересна с културата и архитектурата си.
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
15-05-2010 - 19:10:17
Хайде и аз да покажа с какво съм се захванал.Лека полека,заради средствата,не заради другоwinking smiley [artmart.snimka.bg]. Така че темата си я следим с удоволствие!
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
15-05-2010 - 21:59:50
То от къщата не е останало много...поне зидовете с хоросан ли са или с кал?
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
15-05-2010 - 22:44:02
Зидовете са с хоросан,а относно това което е останало съм си преценил че е достатъчно.Може да не много,но на мен ми стигаwinking smiley
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
16-05-2010 - 09:32:40
Материалът Безопит ще го импрегнирам на всяка цена,но ще го направя като го поставят горе.
Утре се качвам горе,трябва покривната конструкция да е готова и да започват да редят плочите.След седмица ще кача снимките.
Благодаря на всички за хубавите думи,дано всеки си направи изводи и да се ориентира правилно с начина на работа,цените,материалите и т.н.при ремонта на стара къща!
Артмарт,добре си се справил,поздравления!!!
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
16-05-2010 - 11:59:59
:]
artmart, това са част от моите майстори. Голяма са работа, ама много трудно се командват....
Re: Има ли мераклии да възстановят 150годишна възрожденска къща?
16-05-2010 - 15:11:25
Slun4o,на мен ли го казваш*yes*.Дръж ги под око,смисъл другите,иначе майстора е мн.печен и ги умее работите.Аз ще го търся догодина за моята плевня да ми я нареди.Дърводелската работа смятам аз да си я свърша,заедно с обшивката и мушамата.Виж за нареждането не мога да го направя и за това ще го викна майстора.Успех с начинанието и качвай снимки да гледаме как върви.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход