Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какви Керемиди ? Каква изолация под покрива? Време е за Покрива

Публикувано от BAT_GOIKO 
Re: Какви Керемиди ? Каква изолация под покрива? Време е за Покрива
31-08-2009 - 09:28:34
Здравейте майстори,

в момента се опитвам да намеря подходящ силикон за запълването на прорезите които ще направим в мазилката за да не се напука от темпрературните разлики.
Какво бихте ми препоръчали. Фугата ще е с широчина около 5 мм и ще бъде дълбока между 20 и 40 мм. Мазилката е тип М15 (според доставчика М20 не било нужно). На пазара има мазила (акрил, силикон) от 2 до 10 лева опаковката (280мл)

Поздрави
на всички

BAT_GOIKO
Re: Какви Керемиди ? Каква изолация под покрива? Време е за Покрива
31-08-2009 - 14:35:00
Ама...и мрежата ли ще режеш. Тя затова се слага за да не пука...хмм, нямам мнение по въпроса ти, но сподели какво е правилното решение и защо всъщност ще го правиш. Никога не е късно човек да научи нещо. *book*
Re: Какви Керемиди ? Каква изолация под покрива? Време е за Покрива
31-08-2009 - 17:25:33
Здравей Иво,

прав си за мрежата. И аз незнам какво да ти кажа. Лутам се като муха без глава. Майстора каза и това е smiling smiley. Сега като се по замислих найстина може би с моята истинска мрежа (все пак ф4мм) не би следвало да има проблеми. Пък и при мен поради положените греди на плочата (два правоъгалника на които лежат ребрата и поповете) се образуват един правоъгалник в средата (5х10 който е прорязан в средата от гредите които държат главната столица) и останалото е извън тезо 5х10 пак отделено от греди в земята около 2,5 метра в широчина и дълги към 15. Може само напречно на тези дълги правоъгалници да направя разрези. и да станат квадрати 2,5 х 2,5 (ще гоним и симетрията).

Ще кажа какво съм решил и до къде съм стигнал.

Поздрави
BAT_GOIKO
Re: Какви Керемиди ? Каква изолация под покрива? Време е за Покрива
31-08-2009 - 17:56:36
BAT_GOIKO Написал:
-------------------------------------------------------
> Лутам се като муха без глава. Пък и при мен поради положените
> греди на плочата (два правоъгалника на които лежат
> ребрата и поповете) се образуват един правоъгалник
> в средата (5х10 който е прорязан в средата от
> гредите които държат главната столица)


Прочети си поста внимателно! Вече имаш прорези. Това все пак ти е на тавана и можеше да мине без каквато и да е замазка....


*drunk*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-08-31 17:57 от Ivo.NovDom.
Re: Какви Керемиди ? Каква изолация под покрива? Време е за Покрива
31-08-2009 - 22:06:17
Здравей отново,

замазката е факт от преди седмица и си съхне (днес малко се понамокри но няма страшно). Но и аз мисля че вероятноста да се напука е малка. За сега остава без нарязване и фугиране.

Поздрави
BAT_GOIKO
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход