Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?

Публикувано от ivoo 
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
28-09-2011 - 09:57:03
Прав е уникопласт но мисля че ако 3-я стъклопакет беше прекалено тежък нямаше да се ползва и продава, а и ако обкова и профила са супер то шанса пада до минимум ако не греша smiling smiley попаднах и на едно матерялче за обков и степените за сигурност, заинтересованите могат да хвърлят по едно око [pvc-dograma.bg]
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
28-09-2011 - 12:02:37
Няма такова нещо като "сигурност" при леките профили.Стигнат ли до прозореца,значи вече са вътре.



Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
03-10-2011 - 11:44:57
Quote
salvador
Няма такова нещо като "сигурност" при леките профили.Стигнат ли до прозореца,значи вече са вътре.



сори че чак ся ти отговарям Салвадор незнам до колко се занимаваш с дограма аз лично не разбирам само каквото съм чел ето и какво бях видял за сигурността и как се покачва степента на сигурност, а ако ти си по на Ти с нещата моля осветли ни smiling smiley

ето и линк
[pvc-dograma.bg]
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
03-10-2011 - 19:41:58
С дограма не съм се занимавал.Обаче с фолиа за стъкла-няколко години.Възможно е с фолио върху стъклото крадецът да бъде затруднен до толкова,че да се откаже от взлома.Нито е скъпо,нито е някаква космическа технология.Продуктите си ги имаше 92-93 година още.

С дограмите положението е по-друго.И там нищо сложно няма.Но производителите на обков искат колосални суми за допълнителните модули,свързани точно със сигурността.
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
05-10-2011 - 12:14:03
Кременче , Schuco се пише, реклама правиш пък незнаеш на кой ! Криси е права Рехау са добри, може да разгледате малко www.pvc-dograma.bg бях попаднал тука за стъклопакети като търсех инфо.
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
11-10-2011 - 11:26:56
Salvador степените на сигурност са едни гъбовидни пъпки които са разположени по ъглите на прозорците, а дръжката е защитена от разпробиване smiling smiley
[pvc-dograma.bg] ... тук може да видиш и чертежи на обкова. Дано съм помогнал с нещо.
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
01-02-2012 - 17:47:47
Вива пласт 4 камерна или Трокал 5 камерна е по доброто решение ? сменил съм няколко прозореца с Вива пласт 4 камерна ама друга фирма ми даде хубава оферта за останалите прозорци с Трокал 5 камерна и сега се двуомя какво да правя.
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
02-05-2012 - 15:04:35
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
02-06-2012 - 18:59:26
Здравейте.Честно да ви кажа няма никакво значение дали е Рехал или Шуко щом е ПВЦ и забравете тези години гаранция няма такива филми най много 5 години гаранция.Всички слагат ПВЦ защото е по евтино а знаете ли защо е по евтино???защото ПВЦ-то е:ПВЦ профил със няколко метални профила във тях залепени със специална лепачка за тях.Наи добре е аломиниева дограма там всичко е масивно здраво хубаво а ако немойете да си я позволитве и искате ПВЦ то избора между Рехал и Щуко е въпрос на цена качеството е еднакво.Ако имаш други въпроси не се колебай питай.А на койя фирма да се довериш първо кажи къде живееш и ще ти препоръчам фирма

с уважение:icencituwinking smiley
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
03-06-2012 - 19:44:25
Изчетох някои от оследните мнения. Най-хубавата е дървената дограма - друго всичко е евтин заместител. Но там цените започват от двойно и стигат до петорноsmiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход