Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?

Публикувано от ivoo 
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
05-05-2009 - 11:14:55
аз предпочитам рехау!!! clap:

Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
18-11-2010 - 11:08:17
ne znam koi gi govori tia raboti za trocal ,tisen,i tn,no klas A dogrami sa schuco,kiomerling,salamander.sled tova sa ve rehau,veka,tisen i nakraia ostanalite.schuco imam vka6ti i e edinstvenata dograma s nein obkov -na schuco.
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
18-11-2010 - 18:41:57
avatar
Използвай кирилица за да ти разберем мъдростите!!!!!!!

______________________________________
Истината в строителството е горчива, груба, неприятна и най-вече непонятна за непросветените, които обикновено чуват това, което искат да чуят, а не това, което ще им свърши работа - самата безкомпромисна истина. А тайната на просвещението в строителната истина се крие в много труд и пот за съответното образование, както и в безмилостния опит, на притежаващите го.
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
18-11-2010 - 22:07:37
рехау е гола вода! Аз монтирах профил "Саламандър" с 24 mm стъклопакет "бяло- 4 сезонно" от фирма " Саламандър-Койчеви". Изключително коректна фирма. Лично президента взима размерите, ще ти даде съвет за монтирането и вида на стъклопакетите. Монтират в уговорения срок. Не дупчат профила, с което не нарушават херметичността му, а монтират с така наречените котки.
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
19-11-2010 - 12:06:26
avatar
Quote
emotttion
и аз бях така....много търсих и накрая едни познати ми препоръчаха една малка фирма,но за сметка на това...съм изключително доволна,сложих си ПВЦ-4 камерно с прословутото Ка стъкло,в кухнята( преди година) и сега съм си поръчала за целия апартамент.Цената е добра и качесвото сравнение с "ролпласт" от които вече патих,по добре някоя по малка фирма-е не е гаранция ....

Фирмата към която поръчвах е Лаура или Лаутра не съм сигорна,имам и един телефон
958 97 65..
winking smiley

евала ! ей така се прави реклама метода е много добър и успяваш да заблудиш минимум 80% от четящите го.

Обяснявай без да споменаваш фирмата, похвали, похвали, после кажи че си патила от ГОЛЯМА ФИРМА. като разбира се се представяш за средностатистическа домакиня. и накрая не казваш точно името за да не прави впечатление че искаш да рекламираш а го споменаваш ей така, измежду другото smiling smiley ... грешката ти е само една! че сложи и телефона... така се издаваш, иначе само с името или нещо като името на сайта минава номера по-добре...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
01-12-2010 - 17:22:38
avatar
Предстои ми 2 вътрешни стени с плъзгащи стени да сложа, да отделя офиса от склада като хората.
в склада ще е студ в офиса топло smiling smiley
предложиха ми като вариант EVIAL 4500 евтино било, но е с едно стъкло само - алуминиева дограма, ще има и плъзгаща врата?
та ще ми свърши ли работа това или да търся нещо с стъклопакети с двойно стъкло ?
Стената ще е вътрешна и ще прегражда един вид прехода между две големи стаи. около 3 на 2 метра е размера на отвора?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
04-12-2010 - 11:48:10
Пусни чертеж ...
Със стъклопакет е по-добре, няма да се оскъпи драстично.

www.bj-syst.com
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
15-01-2011 - 19:59:29
Аз пък си сложих PVC Трокал с алуминиева капачка, мисля , че е по добро от голо PVC, пък било и то Саламандер или Сюлеймандерwinking smiley

Всички търсим истината!
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
15-06-2011 - 19:41:09
бих Ви препоръчал една единствена марка за ПВЦ дограма и това е Тисън /Thyssen/, 5 или 6 камерна с ка-стъкло. Не прави конденз, не се огъва при затваряне и на вид вдъхва доверие.
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
20-06-2011 - 17:50:21
avatar
От Берковица тръгна пластмасовата дограма в България.Тука има поне 30 фирми който правят дограма и 5-6
дето внасят профили /и Тисен има тоже/.А и цените са......
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход