Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?

Публикувано от ivoo 
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
21-05-2008 - 17:11:16
Здравейте! От скоро на бъгарския пазар навлезе една марка дограма която е защитила всички изисквания на ЕС. Суровината от която се лее профила се произвежда от ОЛЧХИМ на 2-ро място в света за производство на пвц изделия.Профилът е екологичен клас А без твърди честици ,това означава много ниска термопроводимос (без олово).Закалена външна стена с дебелина над 3 мм. създаваща добра термоизолация до -40*.Профилът се нарича RAMPLAST и е австрийска система.Серията ЕКОТЕРМ има елегантни форми.Серията ЕКО АВАНГАРД предлага изключително стабилни пвц врати с богата цветова гама наподобяващи масив.
Потъсете във вашия град!
За въпроси на emal:ramplast@abv.bg
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
24-05-2008 - 20:48:31
само некви оли..френи си мерят пишките ..... :} тука, ебати рекламата падна

аз да споделя- поръчах от МултиСекс (мултитех де, ама единя от монтажниците и викаше така) и като отношение бляккк.... :g: доиде един чието име няма да казвам и взе размерите е поне пари не взе де... и месец ги нямаше по думи "другата събота монтираме" , с уговорка за два екипа, пратиха един за около 50м2 дограма, пък им дали и два дни за монтажа чак..... те един ден неможаха да си качат само пакетите.... помогнах кво да правя :ami:
така, са добрите отзиви - дограмата е века 70мм и хич не е лоша като изработка- смениха си счупените пакети за около седмица , ми то май тва .... ааа и цената дадоха ми най-добрата цена, с около 30% по ниска от едикоя си фирма.....която ме оферира за двоен пакет и 3 камерен профил (от Мултисмеха е 5 камери с три стъкла)
и моя съвет подкрепя горните постове за поръчка от голяма фирма, ане от гаражни такива.... просто не мога да се убедя че един идиот -неизтрезнял от...... ще залепи по добре профила от напълно автоматизиран робот... тя машината бълва продукция качествена или не ееееее тва е въпроса, упре ли работата до човешкия(идиотския) фактор в България и :cry: :} :cry: :} :cry: да се чудиш
П.П. чакам втора седмица да дойдат да мерят за щори--- сумата е около 4000лв не е за изпускане
що ли ме убеждават че не тряа им ги дам????? confused smiley тва от друга "фирма"
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
03-06-2008 - 23:51:48
К-ви са тези щори брато за 80 лв- квадрата ако съдим за 50 к.м дограма трябва да са външни. сложиш ли си пвц щори изгорял си. скоро имаше малка буря във входа който живея 50% са с пвц щори или бяха .отанаха им само въжетата!успех! препоръчвам ал.щори !
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
05-06-2008 - 12:40:56
дървени-вътрешни 130лв/м2 5см ламел
дойдоха и взеха размера- мереха целия прозорец и разделяха на броя крила-смех :} и им викам ае да мериме всяко крило по отделно за да няма разминаванки после ......
идиоти........................ :}
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
07-06-2008 - 14:13:52
провери на [bgmarks.bg]. Там има коментари.
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
25-06-2008 - 18:04:42
Не се подлъгвайте да се обръщате към фирма СТИЛПЛАСТ каквито и отстъпки да ви предлагат!!! На мен ми монтираха прозорец, който не се отваря и ми го казаха като си отиваха на вратата в 9 ч. вечерта. Удрял се бил малко в трегера ама съм щяла да си изкартя трегера и така щели да се оправят много лесно нещата. На следващия ден ми казаха от офиса им че ще трябва да заплатя 48 лв. за демонтаж и повторен монтаж. Това се случи през декември. Известно време нямах възможност да се занимавам с тях и сега като им се обадих ми искат 140 лв. и то да ги платя предварително!? Попитах ги как така са им скочили цените 3 пъти за половин година, а оня ми отговори, че предишния път като са ми давали цена не бил той! ЕГАТИ СКАПАНАТА ФИРМА И СЛУЖИТЕЛИТЕ ИМ СА СУПЕР НЕВЪЗПИТАНИ!!! НИКАКЪВ ПРОФЕСИОНАЛИЗЪМ!!! А си сложих дограма за 2700 лв. , които сглупих и им платих предварително. Пълни боклуци! Не ходете при тях НИКОГА!!!!!!!!
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
30-09-2008 - 21:55:59
Здравейте!Моля за съвет!След направено мое си проучване се спрях на следните 2-а варианта за дограма:5-камерна кьомерлинг с к-стъкло класик на Ивал-Пловдив и 5-камерна века с троен стъклопакет.Офертата за кьомерлинг е5300лв,а за века 3600лв.Заслужава ли си да дам повече пари като се има предвид,че в Б-я не винаги по-скъпото отговаря на по-високо качество?
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
01-10-2008 - 11:50:58
Ами мен ако питаш-не си струва. Ще ти кажа и защо.Първата причина е,че Века не е никак лоша дограма.Ние работим с такава от серията с водобранното крило и хората са супер доволни,скоро затворихме една три етажна кооперация с нея и също имаме добри отзиви от там.Втората причина е,че една дограма колкото и качествена и скъпа да е тя ако не е монтирана качествено все едно нямаш нищо-така че гледай качеството на фирмата като изпълнение и след това самата дограма,което не значи ,че те съветвам да си сложиш някой евтин бг профил-но пък и за тях си има клиенти,така че избора и решението е твое. Успех!
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
02-10-2008 - 08:48:49
Да ви питам и още нещо-избрах Века,но сега се чудя кой е по-добрия вариант:Века с к-стъкло или Века с 3-ен стъклопакет т.е.вместо някакво покритие,каквото е к-стъклото,да сложа 1-о стъкло повече.Пък и мисля,че по лесно може да те метнат за к-ст. отколкото за 3-я стъклопакет
Re: Каква Пвц дограма да избера и коя фирма?
02-10-2008 - 09:02:25
Хайде пак аз да ти отговоря-за мен по-добрия вариянт е Ка стъклото,като топлопренос и двата вида стъклопакети имат точно едни и същи стойности,а тройния стъклопакет е доста по-тежък т.е риска от провисване на крилото е много по-голям,а и е по-скъп. Колкото да не ви излъжат с Ка стъклото-не вярвам,а и начина да го проверите е елементарен-със запалка.Отражението на огъня трябва да бъде в два различни цвята,пробвайте и с обикновен стъклопакет и ще видите,че при него и двете пламъчета са еднакви.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход