Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Тротоарни плочи - рецепта

Публикувано от junior70 
Re: Тротоарни плочи - рецепта
05-04-2011 - 23:21:11
Ботонджийййй , къде сте колегии ?? хах да не почнахте работа вече , че никой не пише или няма тема за размисъл и спорове . Всичко хубаво ви желая smiling smiley
Re: Тротоарни плочи - рецепта
12-04-2011 - 18:08:07
avatar
ами ракиено време ... и вземи намали Й-краткото

Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота

Re: Тротоарни плочи - рецепта
13-04-2011 - 12:11:36
Roki , i dulgo iska6 li ? hah pi6a ot telefona i nqmam kirelica zatova se izwinqwam smiling smiley imam problem. Su6testwuwat li paweta s razmeri 5x5x5 ot iskustwen material .imam takawa oferta za 400 m2, predlojih im 10x10x5 no dosta4ika mi kazwa 4e po proekt sa s takiwa razmeri
Re: Тротоарни плочи - рецепта
14-04-2011 - 00:37:22
avatar
ша им ги направим

имат ли приготвено сухо ????*sos*

Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота

Re: Тротоарни плочи - рецепта
02-05-2011 - 15:38:26
Колеги, проследих темата и поститгите ви. Впечатлен съм! Преди повече от 10 години започнах с производство на бетонови блокчета за собствени нужди. Появиха се клиенти и на блокчета и на машинки. Сега произвеждам вибропреси тип "носачка", вибромаси, бетонобъркачки с принудително действие и др. подобни. Следя как се развива този бизнес у нас и в чужбина. Искам да ви провокирам по повод на предишни ваши постинги като кажа, че качествено изделие може да се изработи и със скъпо оборудване и не със чак толкова скъпо. Основно е химията. Трябва да познаваш тези процеси и от там да подбереш подходящата технология - вибропресоване или леене. България е малък пазар и нещата трябва да се балансират и финансово.
Re: Тротоарни плочи - рецепта
04-05-2011 - 07:35:59
Колега bulpast,дай някакви кординати да разгледаме машините които правиш!
Re: Тротоарни плочи - рецепта
04-05-2011 - 14:28:05
[bulpast.business.bg] От там връзка към клипчета.
Re: Тротоарни плочи - рецепта
04-05-2011 - 21:33:50
Quote
bulpast
Колеги, проследих темата и поститгите ви. Впечатлен съм! Преди повече от 10 години започнах с производство на бетонови блокчета за собствени нужди. Появиха се клиенти и на блокчета и на машинки. Сега произвеждам вибропреси тип "носачка", вибромаси, бетонобъркачки с принудително действие и др. подобни. Следя как се развива този бизнес у нас и в чужбина. Искам да ви провокирам по повод на предишни ваши постинги като кажа, че качествено изделие може да се изработи и със скъпо оборудване и не със чак толкова скъпо. Основно е химията. Трябва да познаваш тези процеси и от там да подбереш подходящата технология - вибропресоване или леене. България е малък пазар и нещата трябва да се балансират и финансово.
Ти ли правиш калъпите и поансоните за Асеновградската Мирела?Виждам нещо много съпоставимо в машините,да не кажа еднакво.
Re: Тротоарни плочи - рецепта
05-05-2011 - 15:44:02
До миналата година си сътрудничехме, като част от матриците се изработваха при нас. Технологията за т.н. носачки е една и съща. Ние имаме по-голямо разнообразие на машини от гледна точка на работната площ. Това производство при мен се превърна по-скоро в хоби, отколкото средство за прехрана, наблягам на новите разработки, но пазарът е по-консервативен и новите предложения по трудно се реализират, особено 2010 и сега 2011.
Re: Тротоарни плочи - рецепта
05-05-2011 - 18:24:31
Quote
bulpast
До миналата година си сътрудничехме, като част от матриците се изработваха при нас. Технологията за т.н. носачки е една и съща. Ние имаме по-голямо разнообразие на машини от гледна точка на работната площ. Това производство при мен се превърна по-скоро в хоби, отколкото средство за прехрана, наблягам на новите разработки, но пазарът е по-консервативен и новите предложения по трудно се реализират, особено 2010 и сега 2011.
Тогава мисля до 2 месеца да ти поръчам калъп и поансон за плътни тухли 25Х25Х12,5 за модела машина MG1 /асеновградския/ ,който имам. Оригиналния кълъп е за 15 Х40Х20 за 5 тухли. Искам същите габарити само дето тухлите да са четворки 25Х25Х12,5 плътни,колкото събереш. Вероятно има начин рамената да се повдигнат с 5 см. за да може височината на калъпа да стане 25 см.Смятай,дай цена и да идвам!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход