Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Тротоарни плочи - рецепта

Публикувано от junior70 
Re: Тротоарни плочи - рецепта
08-11-2010 - 17:53:50
avatar
да беше си поръчал някъде такива стъпала вместо да измисляш топлата вода

парите, коитоси мислил да спестиш,сигурно не са стигнали за лекарства


Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота

Re: Тротоарни плочи - рецепта
10-11-2010 - 20:44:04
по твойта логика за топлата вода,защо ти трябваше рецептата за КОКА КОЛА,а не си купиш от магазина?При мен въпроса е принципен,а и бетоните ми станаха като хоби!Да,наистина се изгорих но - се получи!Ти пробва ли да направиш КОЛА?????????????
Re: Тротоарни плочи - рецепта
11-11-2010 - 20:17:48
avatar
Neno , нямам проблем с желанието на някой да пробва различни неща, но не мисля че някои рискове си струват спестеното ....пук било то и значителна сума

Едно е да бъркаш лимонтозу с кафе и карамел или да си лееш плочки за двора, спестявайки някакви пари, друго е да правиш доменна пещ или ракета

постът ми беше точно заради безмисления риск, който си поел с топене и т.н.

пак добре че не е било много зле


Rockwall Stone - Изкуствен Камък & Естествена Kрасота





Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-11-11 20:20 от rockwall.
Re: Тротоарни плочи - рецепта
12-11-2010 - 08:34:28
ROCKWALL,Много добре знам какво се опитваше да ми кажеш, и ти се извинявам за заядливия ми коментар към теб!!!!! Много си прав и по-принцип не си заслужава за лична употреба човек да си прави различни и опасни експерименти та дори и обикновенни плочки!Но-при мен нещата са малко по различни!До сега съм се занимавъл и се занимавам само с лична охрана на ВИП лица,през живота си даже и кучешка колиба несъм направил!Въпроса с тези мои опити и това,че мога да правя нещо друго освен да охранявам хора , е за вътрешно удовлетворение!И много се радвам,че с двете си ръце мога да правя и други неща освен да ги ползвам за................професията си!Искам да благодаря на всички участници в форума за съветите и коментарите,благодарение на които аз вече мога да правя нещо!!!Но това не е края - продължавам да се интересувам ст бетоните и да експериментирам!!! Успех на всички!
Re: Тротоарни плочи - рецепта
12-11-2010 - 10:02:21
avatar
Re: Тротоарни плочи - рецепта
14-12-2010 - 15:17:47
Здравейте колеги.Как я карате,зазимихте ли бъркачките или все още работите по задачи?При нас температурите доста се понижиха и съм оставил започнатото за на пролет.Вече доиде сезона на винцето и прасенцата. На всички пожелавам весело изкарване на празниците!!!
Re: Тротоарни плочи - рецепта
22-12-2010 - 17:45:03
Как сте компаниятя? Завъртяха ми се в главата бетонови тухли!Поразтарсих се малко за такава машина и намерих чисто нова за 1630лв. Обаче заряда и е за 2 тухли! Много ли са парите за тази машина? Някои ако предлага нещо втора употреба нека пише! Може и на skype neno.penchev А вие къде се изгубихте веички ,работите ли още или чакате да се запролети?
Re: Тротоарни плочи - рецепта
22-12-2010 - 18:21:47
Quote
neno.penchev
Как сте компаниятя? Завъртяха ми се в главата бетонови тухли!Поразтарсих се малко за такава машина и намерих чисто нова за 1630лв. Обаче заряда и е за 2 тухли! Много ли са парите за тази машина? Някои ако предлага нещо втора употреба нека пише! Може и на skype neno.penchev А вие къде се изгубихте веички ,работите ли още или чакате да се запролети?
Здрасти колега!*drunk*
Зарядката гледай да е поне за 4 тухли или 5!
Причината е проста-материала им се събира в една бригадирска количка и ако машината ти е носачка трябва да изминеш някакво разстояние от бетонобъркачката до нея,за да заредиш.Така вместо да носиш 2-3 кофи наведнъж,буташ количката!Най-важното за такива тухли е бетона да е замновлажен и той се приготвя най-добре в бетонарка с принудително действие!
Re: Тротоарни плочи - рецепта
23-12-2010 - 10:16:55
Като съм гледал готова тухла от такава машина,наистина личи,че сместа е по - сухичка! Предполагам,че направната смес за тези тухли,ще е в съотношение като за плочките или греша?Иначе добре ли е цената за тази машинка,че несъм в час с подобни машини! А,ако намеря по изгодно машина с по - голям заряд щте взема нея,но все пак зависи и от цената!Все пак е за лична на употреба и неми се набиват пари за машина която,ще ползвам няколко пъти в годината, а дали ще има и толкова! Фло,ти работиш ли още или чакаш да се хванеш за зелено?
Re: Тротоарни плочи - рецепта
23-12-2010 - 15:22:28
За земновлажния бетон после трябва и преса.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход